co gyd sie dowie ze jestes "jebaka"

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

co gyd sie dowie ze jestes "jebaka"

Postautor: Kris » śr sty 25, 2006 6:33 pm

Wlasnie panowie...


Co gdy ona sie dowie ze jestes podrywaczem, masz kilka dziewczyn w tygodniu (czy miesiacu itp) i dowie sie o tym ze stosujesz rozne techniki...

co teraz z tym zrobic? czy jest jakas szansa aby poddala sie dlugiemu zwiazkowi wiedzac to czy mozna juz o niej zapomniec i zaliczyc do "kilku spotkan na seks"?

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr sty 25, 2006 8:51 pm

Szansa jest, jesli rzucisz jej odpowiednie wyzwanie. Pytanie, czy czuje się na tyle silna w swojej kobiecosci, by móc cię zatrzymać :)
Poza tym popracuj nad odpowiednim reframem stalego związaku. istnieja wszak otwarte związki- prawda?
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

Postautor: Kris » czw sty 26, 2006 2:53 am

Lechu,

Przemyslalem to...

Ktos mi przytoczyl slowa Ross'a do tej sytuacji, tj.

to co mowi laska do Ciebie tj. "None of your business"

tylko Ciebie obchodzi jak REAGUJE

i to jest fakt,

bo gada mi takie duperele, a jak dochodzi do czegos to juz sie zachowuje inaczej...

;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości