chec seksu i opory ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

chec seksu i opory ?

Postautor: Kris » pn sty 23, 2006 5:29 pm

Czesc wam!

Mam bardzo skomplikowany problem, otoz...

Poznalem dziewczyne na czacie,wiek ok. 25lat, pracuje, ale dzieli z kims mieszkanie... gadam z nia od jakichs moze 10 dni, robie wszystko po kolei, idzie calkiem ladnie i na nastepna niedziele sie umowilismy ale tak sie stalo ze wczoraj rozmawiajac calkiem dlugo w nocy i oboj alkoholizujac sie winem, ok. 2 w nocy, zaproponowalem jej spotkanie, bo nie moge czekac nastepnych 7 dni do spotkania... moze to alkohol moze to ja, ale sie zgodzila! wiec wypadlem z domu, wsiadlem w taxi i za 30 min bylem u niej...

Jestes u niej, wszystko idzie dobrze, ogladamy jakis badziewny film, sluchamy muzyk i rozmawiamy... widze wszystkie objawy ze jest chetna i gotowa abym sie nia zaczal zajmowac... nawet to ona mnie pozera swoim jezykiem, , piescimy sie jakis czas, ALE gdy zaczynam sie do niej dobierac to zabiera moje rece, ja nalegam ale ona bardziej sie stawia... wiec mysle okej, poczekam zaraz i tak bedziesz moja

Minelo nastepne 30 minut, godzina prawie 5 rano, ona jest bardzo senna, wiec wsuwam sie razem z nia do lozka, zaczynam dobierac sie do jej majtek nadal stawia opor ale udaje mi sie strzelic jej ze tak powiem "palcowe" (wybaczcie :lol: ) zaczyna sie jarac choc nadal w snie, ale odwraca sie i zaczynamy, odwraca sie znow i daje mi sie od tylu, kilkanascie ruchow... I nagle sie odsuwa i sie kladzie mowi ze jej sie nie chce w ogole i nie miala na to ochoty...


Teraz pytanie...

1. Dlaczego sie odwrocila i nie chciala sie juz "rznac" ???

2. Chciala/Byla napalona w jakims sensie, a jednak stawiala opor ???

Pozniej pytalem jej sie czemu, moze nie powinienem, ona mi sie tlumaczyla ale nie chciala o tym gadac... "nie mialam ochoty" rowniez "spotkalam sie z Toba pierwszy raz (wczesniej tylko przez i-net) i juz spisz w moim lozku, zreszta nie na pierwszym spotkaniu"

3. Widze ze dziewczyna nie jest "swieta" wiec mnie zastanawia,
dlaczego ???

Wiem ze nie powinienem brac tego personalnie, ale cos jest nie tak :evil:

Istar
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 03, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Wołomin
Kontaktowanie:

Postautor: Istar » śr sty 25, 2006 5:21 pm

Wykazała OOPP - Ostatnie Opory Przed Pieprzeniem :] Wkleje to co zapewne mailem dostała większść z nas od (Edit:) Lecha (to część dla wtajemniczonych wiec mam nadzieje że to nie jest niewporządku)

"
Davida Rikera jest autorem patternu "3 zasady
przed seksem", pozwalającego na skuteczne unikniecie OOPP.

Gdy
już jesteście mocno zaangażowani w tematy seksualne, mówisz jej
że masz 3 zasady, które musza być spełnione zanim zaczniesz
uprawiać seks z kobietą. Oczywiście dziewczyna zacznie się
dopytywać jakie to zasady.

Odpowiadasz: "Są naprawdę bardzo
proste. Po pierwsze, musimy użyć prezerwatywy. Nie tylko
sprawia to, ze seks jest bezpieczny, ale również pokazuje, ze ma
się właściwy szacunek dla partnera.

Po drugie, musisz być
całkowicie przekonana, ze chcesz ze mną przeżyć gorący, namiętny
seks. (odpalasz tu kotwice na podniecenie, które wcześniej
założyłeś). Ponieważ dopiero gdy stwierdzisz, ze już masz tą
pewność, gdy będziesz wiedziała, że chcesz to zrobić, to wtedy
seks będzie tak cudownym przeżyciem i da ci całkowite
spełnienie.

I po trzecie, następnego dnia rano będziesz patrzyła
na to co się stało między nami jako na cudowną przygodę, którą
będziesz wspominać jeszcze przez długi czas, czując zadowolenie,
ze zdecydowałaś się to zrobić (ponownie odpalasz kotwicę)."

Oczywiście cały czas uważnie obserwujesz jej reakcje. Jeśli
widzisz, ze za chwilę wystąpi OOPP, pierwszy się odsuwasz, by za
chwilę znowu przystąpić do działania.

I naturalnie, to co
napisałem dotyczy jej OSTATNICH obiekcji. Wcześniej stosuj to
wszystko, czego się dowiedziałeś na NLS
"

Pozdrawiam
Jak coś spieprzysz to to nie jest porażka, to tylko spieprzenie

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

Postautor: Kris » śr sty 25, 2006 5:43 pm

Dzieki

Teraz tak.. :twisted:

Czekalem na nia wczoraj az skonczy prace za rogiem jej restauracji, byla godzina 11;30 w nocy czyli raczej nikt by sie nie spodziewal tego...ale pamietam jak mi mowila, ze nie lubi niespodzianek a ta byla calkiem duza!

i dziwne bo na poczatku nawet nie byla za bardzo ucieszona, tylko zdziwiona, nie wystawila buzki nawet i NIE CHCIALA MNIE WPUSCIC DO DOMU DO SIEBIE :evil: ale dalo rade...

powiedziala mi ze miala trening na menagera wczesniej wiec pomyslalem sobie ze kupie dwie lampki wina czerwonego (wybralem dwie z wysokiej polki) no i ze pracuje w branzy filmowej :twisted: to wzialem film do obejzenia ktorego nawet nie skonczylismy :D

po ostatnim spotkaniu bylem troche otepiony i zrobilem jedno cwiczenie, kilka razy w ciagu tego dnia (wczoraj) wyobrazalem sobie jak cale spotkanie przebiegnie i tak sie stalo!

tzn. "dziobnalem ja" czyli mission accomplished :twisted: :twisted: :twisted:


a juz myslalem ze laska jest jakas dziwna albo ze mna cos nie tak...

moja intuicja rzadko sie nie myli 8)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości