Potencja

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Postautor: Aszyn » śr sie 22, 2007 4:49 pm

kordian pisze:mam takie pytanko. wiem że jest kilka rodzajów orgazmu u kobiety. moja kobieta miała tylko orgazm jak jej lizałem (i paluszek:) a jak to zrobić kiedy jestem w niej? Kiedyś tak by doszła ale się wyśliznął i trudno było już żeby doszła w ten sposób...


Postudiuj Tantre miłości. Są w miarę proste ćwiczonka, dość szybkie efekty już nawet po kilku tygodniach. Jest takie jedno np. suche orgazmy, to znaczy możesz jebać pannę na turbo obrotach godzinę i nawet o wiele dłłuużejj :twisted: Mieć kilkanaście orgazmów które będą trwać nie po 3 czy 4 sekundy tylko po parę minut każdy ( to samo dotyczy lasi ) i całkowicie kontrolować wytrysk. ( uwierz że takiego tępa jebania nawet zawodowa kurewka nie jest w stanie wytrzymać :D tylko trzeba uważać by się nie rozleciała ) Kobiecy wytrysk możesz spowodować dobierając się do jej punktu „ G ” i zabawiając się nim. Po kilkunastu sekundach albo kilku minutach możesz dostarczyć jej orgazmów jakich nie doświadczyła nigdy w życiu Odleci w inny czas i przestrzeń ( nie trzeba na to lat praktyki ale kilku dni – Jak wiesz jak to prawidłowo zrobić. )
PS.
Mi kiedyś 3 panny straciły przytomność bo za bardzo przesadziłem, jedna panna wylądowała mi na ziemi bo tak ją przeczepało że zleciała z łóżka dość wąskiego bo było to w wynajętym domku na Słowacji. ( tamtejsza kelnerka z restauracji )

Postudiuj Tantre bo warto a się przekonasz
:wink:

kordian
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 2:07 pm

Postautor: kordian » ndz sie 26, 2007 2:01 am

popatrzyłem, pogrzebałem i jest tego trochę. teraz tylko w życie wprowadzić:-)

dzięki za motywacje


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości