NLS czy to działa?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » śr lis 23, 2005 3:31 pm

no prosze czyli widze ze nie tylko ja do podobych wniosków dochodze. 8)
ale nic to nlp nie działa :P :twisted:

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw lis 24, 2005 8:40 am

Hehe...
No dobra ale Pandemonium nie odpoiedział na pytanie???
Czyżby wichrzyciel??? Nie....

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » czw lis 24, 2005 10:03 am

Koledzy,
Jeszcze jedna, wczoraj :-)))))) I to wlasnie ta slynna Karolinka :-) Sama zadzwonila, przyszla i wszsytko stalo sie w ciagu godziny :-) Moze fakt, ze zdymalem ostatnio inne lasski sprawil, ze cos zaczelo ode mnie promieniowac, jekies fermony, lub wibracje, ale ona sama do tego dazyla i to skutecznie :-). Byla taka sobie w lozku, chyba juz mi przeszla :-)
dla rownowagi, brdzo fajna laska, do ktorej zaczalem startowac w metrze-pogonila mnie ostro :-( Trzeba cwiczyc, dalej.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw lis 24, 2005 11:04 am

Kadron
moje gratulacje za zdrowe podejście do tematu...

Jak to tu ktoś (Ruchmistrz) kiedyś powiedział:
Trening czyni ruchmistrza.

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw lis 24, 2005 12:12 pm

Mi w NLSsie nic nie wychodziło,ale to może przesto że jestem brzydki i mi nic nie pomoże.Ale laski śmiały się ze mnie jak mówiłem te patterny i z tego voodoo wibratora też.Zlewały mnie maksymalnie i nic nie pomagało.A jak to jest z wami co wedłóg was najlepiej działa.Używacie dalej patternów czy co robicie?

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw lis 24, 2005 12:13 pm

Na pewno jest tu więcej ludzi którzy nie są zadowoleni z NLS-u ale boją się odezwać.Piszczcie swoje opinie nawet te złe.Że za te pieniądze nie do końca dostaliscie to czego oczekiwaliśćie.

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » czw lis 24, 2005 12:38 pm

nls to nie jest cholera ksiega czarów "abra kadabra na kolana suko- sśśśśśjjjjjjj ggoooo dziwko - bim sala bim" puf!! i juz!
buhahahahahaahah

niestety co mówisz nie jest tak ważne jak to jak to mówisz. co sobą pokazujesz. jakie masz nastawienie. jak bardzo ci zalezy zeby dupe uwieść, czy próbujesz ją oczarować, czy skupiasz sie na tym czy twój glos brzmi dobrzy czy moze na niej. itp itd

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw lis 24, 2005 2:29 pm

No właśnie
Pandemonium jaką miewasz postawę jak idziesz "w bój"??
Bo od tego trza zacząć...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw lis 24, 2005 2:51 pm

W sumie postawe mam nie za dobrą jestem spięty i troche zniechęcony,ale myślę że to nie o to chodzi.Zawsze można na coś zwalić winę,a ja myślę ze to NLS nie działa w końcu przy pomocy NLP miał się zmienić mój sposób myślenia czyż nie.Czy nie lepsze dą inne systemy prezentowane na innych stronach za darmo :wink: i większość tam też uważa że NLS jest do niczego i szkoda zawracać sobie nim głowe.Założe się że większość odób tutaj na forum nic nie potrafi tylko ściemniać innym frajerom a nie laskom :x

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » czw lis 24, 2005 3:41 pm

pandemonium pisze:W sumie postawe mam nie za dobrą jestem spięty i troche zniechęcony,ale myślę że to nie o to chodzi.Zawsze można na coś zwalić winę


to nie brzmi najlepiej. i "zwalanie winy" =powód ze masz gówniane podejście.

co dokładnie nie działa według ciebie w nls. jak wygląda twoje podejście co mówisz.

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » czw lis 24, 2005 6:56 pm

Pandemonium,
Jesli chcesz dowiedziec sie co mozesz inaczej robic, zeby miec efekty to zadaj odpowiednie pytania, np opisujac co robisz i jak zamiast operowac ogolnikami. Jesli chcesz potwierdzic, ze nie da rady i nie dziala i jest do dupy to juz Ci moge powiedziec: masz racje.
Natomiast, najwyrazniej nie znajdujesz odzewu na swoje poszukiwania osob, ktorym nie wychodzi, wiec chyba nici z Twoje "ankiety". Twoje "subtelne" sugestie na temat innych darmowych itp niebezpiecznie blisko przysuwaja Cie do bana. Pisz cos konstruktywnego, przeciez jestes tu od dawna. Np. nowy gosc kardon jest tu od niedawna i pisze konkretnie i konstruktywnie. Wiec i TY mozesz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw lis 24, 2005 7:14 pm

Dobrze panie Batko dziękuję, że zaszczycił mnie pan swoją odpowiedzią ,postaram się pisać bardziej konstruktywnie. :wink:

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » pt lis 25, 2005 2:20 pm

Batko pisze:Jesli chcesz potwierdzic, ze nie da rady i nie dziala i jest do dupy to juz Ci moge powiedziec: masz racje.


Nie trzeba było tak od razu?

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » pt lis 25, 2005 2:37 pm

wmorde i do ziemi....

dzis ide w teren: zobaczymy co sie cholera stanie :twisted:

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » sob lis 26, 2005 3:49 am

error
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2008 9:10 am przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości