Ile podejść ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Faust
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 20, 2004 1:27 pm

Ile podejść ?

Postautor: Faust » wt lis 08, 2005 1:45 pm

Ciekawi mnie na ilu mniej więcej kobietach praktykowaliście w mniejszym lub w większym stopniu nls zanim zaczeło Wam naprawde wychodzić?
Ja testowałem dopiero gdzieś na ok.15 i nie wychodzi mi jeszcze to tak jak bym chciał. Najgorsze jest to że ćwicze na laskach które znam od jakiegoś czasu, bo zawsze miałem wypasione koleżanki ale dopiero teraz zaczełem zakładać inne ramy na naszą znajomość. I problem w tym że w końcu zabraknie mi praktykantek z górnej półki. Na początku testowałem na troche gorszych laskach, ale jak moja dobra kumpela opowiedziała mi co do mnie czuje po tych wszystkich zabiegach nie chce więcej mieć takich akcji z laskami które mi się nie podobają.
Tak więc jeszcze raz ile wam to mniej więcej zajeło zanim osiągneliście taki poziom że potrafiliście zainteresować większą część lasek które Wam się podobają i później poprowadzić je w odpowiednim kierunku?

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » ndz lis 13, 2005 10:58 am

Człowieku
robisz jak chcesz... tzn. doskonalisz swoje metody na piątkach, szóstkach... albo na ósemkach i dziewiątkach...
Dysie zostawiasz sobie na deser... teraz o nich nie możesz myśleć:))
Będziesz je chędożył jak przyjdzie na to czas... ale jeszcze nie teraz... bo jesteś za słaby na nie... czyz nie??
No chyba że dasz im radę... co??

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości