Do cholery co taka cisza!!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Do cholery co taka cisza!!!

Postautor: Mirekski » wt paź 25, 2005 12:25 am

Czyżby wszyscy, wszystkie laski już poderwali i nasycili się tym tak, że już nie mogą patrzec na piękne dziewczyny :?:

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » wt paź 25, 2005 12:34 pm

może poprostu nie opłaca sie wypowiadać :evil:
może ci którzy kiedyć ciągneli to forum wkońcu zrozumieli ze strefa 51 dla bb nigdy nie zostanie otwarta, i ze lepiej przenieś sie gdzie indziej?

właściciele mają delikatnie mówiąć: wy###bane.
nawet wirutalny yebi zniknął gdzieś pośród wirtualnych fantazji zdobywacza wirutalnch cip o czym nikt sie nigdy nie dowie.

nie ma pomysłu na forum. nie ma ludzi którzy ciągną tematy. nara

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt paź 25, 2005 1:18 pm

Nie wiem jak to mają wszyscy czy też każdy z osobna...
Wiem tyle, że sam dla siebie wyparcowałem pewne standardy postępowania z kobietami, a przy pomocy umięjętności nlpiarskich mój twórczy umysł potrafi sam stwarzać skuteczne rozwiązania pojawiających się problemów...
Ale zgodnie z powiedzieniem "jak se pościelesz tak se pośpisz" jak dobrze jest cos zaczęte to i problemów z tym nie ma żadnych...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Johny

Postautor: Johny » wt paź 25, 2005 10:46 pm

może każdy kto tu zaglonda stwierdził ze nie ma tu nic ciekawego bynajmniej ja tu kokretnego nic nie znalazłem poza paroma osobami :D które mi bardzo pomoglły :D i jestem bardzo wdzieczny im za to :!: :!: oni wiedzia o kogo chodzi :wink:


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości