Ja też się przywitam :) zadając również małe pytanko :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Ja też się przywitam :) zadając również małe pytanko :)

Postautor: Solid » śr sie 31, 2005 10:49 pm

Jestem tutaj nowy. Byłem na NLS w Sopocie :), ale podkreślam, że dopiero jest to początkująca faza mojej przygody z uwodzeniem :). Czasami bzyknę laskę po 30 minutach rozmowy, ale to jeszcze chyba nie to. Wiem, że tutaj jest już grono ludzi, którzy osiągnęli perfekcję;)

Więc witajcie:)
Czego się od was nauczę??

Zobaczymy :D

Przy okazji tego postu zadam szczere pytanie oczekując szczerej odpowiedzi.
Jak sobie radzicie z wyrywaniem lasek w klubach i jaką macie skuteczność??
Nie oszukujmy się... szkolenie NLS było dla wielu czymś co ma również sprawić, że będą spali z większą ilością kobiet. Poskutkowało u was??
Tylko bez odpowiedzi, że za 1770zł nauczyliśmy się czegos więcej niż tylko spać z pieknymi kobietami :) i tak na prawdę nie liczy się ilość :)
To już gdzieś słyszałem :)
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » czw wrz 08, 2005 9:43 pm

W klubach jest ciezko (nie umiem/lubie tanczyc), ale jak zagadam do laski gdy wraca od baru czy z kibla na parkiet, to przewaznie wychodze z nia na zewnatrz. Polecam komplementowac tatuaz jesli taki ma. Ona zaklada koszulke do pepka, zeby sie pochwalic jaki cudowny tatuaz ma na biodrze czy na brzuchu. Oczywiscie pamietajac o postawie i o tonie jakim nalezy mowic komplementy (wejdzie ci to w krew za jakis czas).

Czego sie nauczysz ? Jak bedziesz cwiczyl i mocno pracowal to staniesz sie bezczelnym hamem, który bedzie zaczynal rozmowe z najlepsza laska na imprezie z postawa "zanim cie zerzne musisz wiedziec ze..." a ona bedzie to akceptowala i cieszyla sie, ze spotkal ja taki zaszczyt.

Przejzyj sobie wczesniejsze posty. Znajdziesz kilka wartosciowych patternow, wskazowek, ale i sporo wymyslonych historyjek ;)
Dla mnie wzorem patternu na forum jest pattern Vigore'a "kobieta naturalna, a kobieta kulturalnie zaprogramowana". Pozdrowienia bracie Vigore ;)

PS Strasznie ten kurs podrozal ;)
pozdrawiam
Uruk-Hai

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt wrz 09, 2005 2:29 pm

Tylko proszę
nie pytajcie Solida co to ten Mega Direct:)))))


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

hahaha

Postautor: Adventurer » pt wrz 09, 2005 4:45 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:18 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » sob wrz 10, 2005 12:35 pm

Myslisz, ze moglaby go najsc nagle ochota aby przedstawic nam cos tak malo interesujacego jak mega direct ? ;)
pozdrawiam

Uruk-Hai

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » sob wrz 10, 2005 10:29 pm

mysle ze nie i bardzo dobrze ze cie to nie interesuje zapomnij o tym poście. pozdrawiam

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » ndz wrz 11, 2005 6:32 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:55 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » ndz wrz 11, 2005 6:36 pm

kurwości ,panowie ,dlaczego jestescie tak mało bezpośredni?
jesli chcecie sie czegoś dowiedziec to wystarczy spytać :)
nls zrobił z was kobiety czy co :wink:
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » ndz wrz 11, 2005 8:07 pm

Po prostu chuja nas to obchodzi ;)
pozdrawiam

Uruk-Hai

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » ndz wrz 11, 2005 9:01 pm

To forum juz dawno umarło. Brak sensu tutaj sie dzielic informacjami

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn wrz 12, 2005 10:51 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:55 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » wt wrz 13, 2005 9:30 am

urukhai pisze:Po prostu chuja nas to obchodzi ;)


Z powodu takich odpowiedzi forum upadło. Wielu myśli, że pozjadało wszystkie rozumy swiata i są najlepsi. Szkoda tylko, że rzeczywistość w jakiej poznaję takich ludzi bardzo różni się od tej z forum gdzie zgrywają takich kozaków.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » wt wrz 13, 2005 9:39 am

error
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2008 9:14 am przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » śr wrz 14, 2005 8:05 pm

Solid pisze:
urukhai pisze:Po prostu chuja nas to obchodzi ;)


Z powodu takich odpowiedzi forum upadło. Wielu myśli, że pozjadało wszystkie rozumy swiata i są najlepsi. Szkoda tylko, że rzeczywistość w jakiej poznaję takich ludzi bardzo różni się od tej z forum gdzie zgrywają takich kozaków.

Pozdrawiam

Solid


Warsaw Lair


Zwroc uwage na emotikona na koncu. Zreszta to chyba troche nie w porzadku oceniac ilosc postow na forum i merytorycznosc wypowiedzi, gdy samemu napisalo sie 5 ?
pozdrawiam

Uruk-Hai

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » śr wrz 14, 2005 9:05 pm

urukhai pisze:[Zwroc uwage na emotikona na koncu. Zreszta to chyba troche nie w porzadku oceniac ilosc postow na forum i merytorycznosc wypowiedzi, gdy samemu napisalo sie 5 ?


Masz rację. Nie pisałem postów, bo w tym czasie bywałem w klubach, na ulicach i rwałem dupy. Nawet nagrałem kilka materiałów.
To co według Ciebie jest nie w porządku, według mnie jest całkiem ok :) tym się różnimy.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości