Ja też się przywitam :) zadając również małe pytanko :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: Mirekski » ndz wrz 25, 2005 11:06 pm

Mariusz

"Wszystkie kobiety są łatwe" ...no i dlatego mój problem nieco różni się od Twego. Czyli szukam kobiet, których nie ma :(

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » pn wrz 26, 2005 2:58 am

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:15 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 9:06 am

Adventurer pisze:Solid szkoda twych dobrych intencji. Mirek żle zrozumialeś. Solida ma intencje przekazywania wiedzy którą nabył i dzielenia się doświadczeniami. Ja tych intencji juz nie mam. Nie mam ochoty poznawać nowych uwodzicieli, dzielić się z nimi doswiadczeniami i wiedzą. Szkoda mi czasu na to wole pogłębiać swoją wiedze i zdobywać nowe doświadczenia.


Możliwe, że Solid chciał coś przekazać. Tak się składa, że ja to znam i dlatego zadałem mu konkretne pytanie. Gdyż mam spore wątpliwości jeśli chodzi o sam przekaz wiedzy. Solid wypowiedział to samo co mówi się na NLS tyle, że użył do tego innego języka i przyjął nie co inny punkt podejścia do tego samego tematu i to akurat w nim się chwali lecz tylko to.

Pozdrawiam Mirek

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » pn wrz 26, 2005 10:21 am

Mirekski pisze:
Możliwe, że Solid chciał coś przekazać. Tak się składa, że ja to znam i dlatego zadałem mu konkretne pytanie. Gdyż mam spore wątpliwości jeśli chodzi o sam przekaz wiedzy. Solid wypowiedział to samo co mówi się na NLS tyle, że użył do tego innego języka i przyjął nie co inny punkt podejścia do tego samego tematu i to akurat w nim się chwali lecz tylko to.

Pozdrawiam Mirek


Po pierwsze: Nie było konkretnego pytania, tylko ciągłe kręcenie, które znamy z róznych forów.

Po drugie: Mało mnie interesuje co mi się w twoich oczach chwali, a co nie :D

Po trzecie: Powiedziałem to samo co na NLS - buahahahahaha

Mirek dałeś już popis. Przestań już pisać więcej postów i daruj sobie jakikolwiek kontakt ze mną. Jesteś Mega Direct :)

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 11:41 am

Solid pisze:
Po pierwsze: Nie było konkretnego pytania, tylko ciągłe kręcenie, które znamy z róznych forów.

Po drugie: Mało mnie interesuje co mi się w twoich oczach chwali, a co nie :D

Po trzecie: Powiedziałem to samo co na NLS - buahahahahaha

Mirek dałeś już popis. Przestań już pisać więcej postów i daruj sobie jakikolwiek kontakt ze mną. Jesteś Mega Direct :)

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair


To że Ty masz taką a nie inną spostrzegawczość nie oznacza, że pytania nie było. Ja zadaję tylko konkretne pytania i tylko konkretne odpowiedzi mnie interesują, powtarzam więc moje pytanie poraz drugi z wcześniejszego postu "Solid - PODAJ SPOSÓB JAK WYPRACOWAĆ POSTAWĘ ZDOLNĄ DO ZASTOSOWANIA "MEGA DIRECT" LEPSZĄ OD TYCH, KTÓRE SĄ ZNANE NA NLS."

Resztę sobie daruj i nie rób z siebie pajaca.

Pozdrawiam Mirek

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » pn wrz 26, 2005 12:07 pm

a gdzie znak zapytania ? ;)

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 12:21 pm

Gibo pisze:a gdzie znak zapytania ? ;)

...ach faktycznie to dlatego solid nie zauważył pytania. Sorry solid myślę, że mi wybaczysz - powtarzam pytanie: "Solid - PODAJ SPOSÓB JAK WYPRACOWAĆ POSTAWĘ ZDOLNĄ DO ZASTOSOWANIA "MEGA DIRECT" LEPSZĄ OD TYCH, KTÓRE SĄ ZNANE NA NLS. :?: :?: :?: "

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » pn wrz 26, 2005 3:20 pm

Mirek sory miałem tego nie pisać, ale jeśli nazywasz mnie pajacem to zastanów się kim jest facet który nie może znaleźć sobie kobiety (czytaj też żony) będąc w wieku około 40lat.

Nie bierz tego personalnie.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair

P.S. Nie męcz się już i nie odpisuj mi. Chyba, że chcesz potwierdzić to o czym napisałem.
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 4:55 pm

Solid pisze:Mirek sory miałem tego nie pisać, ale jeśli nazywasz mnie pajacem to zastanów się kim jest facet który nie może znaleźć sobie kobiety (czytaj też żony) będąc w wieku około 40lat.

Nie bierz tego personalnie.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair

P.S. Nie męcz się już i nie odpisuj mi. Chyba, że chcesz potwierdzić to o czym napisałem.


No i wziął się chłop zdenerwował. Solid ...sorry jeśli Cię to aż tak uraziło. Nie jesteś pajacem czasem tylko używam tego stwierdzenia jeśli ktoś próbuje bezsensownie władowywać mnie w swoje ramki i bawić się w osądzanie mojej osoby zamiast prowadzić dyskusję na jako takim poziomie. Możesz śmiało być pewny, że leżę całkowicie poza zasięgiem Twojej percepcji zmysłowej i jakakolwiek ocena mojej osoby jest jedyniem odbiciem Ciebie samego.
Przestań już się obrażać. Ciągle czekam na Twoją odpowiedź.

Pozdrawiam Mirek

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » pn wrz 26, 2005 6:24 pm

Tak długo jak będziesz używał tandetnej perswazji względem mojej osoby tak długo nie będzie konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 6:42 pm

Solid pisze:Tak długo jak będziesz używał tandetnej perswazji względem mojej osoby tak długo nie będzie konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam


Ok solid. Możesz śmiało mówić.

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » pn wrz 26, 2005 8:42 pm

Mirek!
Dalej manipulujesz: "Możesz śmiało mowić" :) Ja dobrze wiem co mogę i co chcę robić :)
Kiedyś jak spotkamy się na żywo wszystko Ci powiem, tutaj nie mam już ochoty.

Pozdrawiam
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 9:10 pm

Solid pisze:Mirek!
Dalej manipulujesz: "Możesz śmiało mowić" :) Ja dobrze wiem co mogę i co chcę robić :)
Kiedyś jak spotkamy się na żywo wszystko Ci powiem, tutaj nie mam już ochoty.

Pozdrawiam


Solid ...jesteś bezbłędny

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » pn wrz 26, 2005 9:43 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:19 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn wrz 26, 2005 10:09 pm

Dobra Adventurer - nie myśl już o tym.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości