Ja też się przywitam :) zadając również małe pytanko :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt wrz 27, 2005 12:24 am

Jeśli już mowa o klubach to wg mnie najlepiej jest pójść tam kilka razy tylko po to by się oswoić a potem zacząć działać. Ja jak już idę do takiego klubu to pierwszą rzecz jaką robię to komplementuję najważniejsze osoby w klubie. Oczywiście ma to być komplement a nie komplement. Im inteligentniejszy i trudniejszy dla niej do rozszyfrowania taki, że musi iść zapytać swojej koleżanki co to oznacza lub poczytać w słowniku języka polskiego i tam się dowie, że udzieliłem jej komplementu dotyczącego jej finezyjnego sposobu poruszania powiek czy zmysłowego doskonale wyprofilowanego układu ramion; kolan itp. tym większą mam nad nią przewagę i wtedy jest mi posłuszna jak baranek a oczka wyrażają chęć i zadrość gdy podchodzę do innej laski. Oczywiście traktuję to jako upominek dla niej i pozwalam sobie na rozmowę z nią tylko kilkusekundową tyle by została moją fanką. Kiedy mam już swoje pierwsze fanki - jest to dla mnie zaplecze i wtedy działam dalej zupełnie na luzie. Kiedyś poszedłem do klubu z dwiema młodymi cygankami. (Nie ma piękniejszych kobiet na świecie od młodych cyganek lub hindusek.) Nie musiałem interesować się laskami bo one były bardziej zaintrygowane i zaciekawione tym jak ja się bawię z cygankami niż ja miałbym być zaciekawiony nimi. Oczywiście cyganki miały koleżanki nasze Polskie i to te z najwyższej półki, które pierwsze wyciągały dłoń. Właśnie tego typu działanie w klubie jest dla mnie jednym z najlepszych sposobów na wszystko. Ja wtedy stosuję chyba to będzie już GigaDirect. tzn. dopuszcam do siebie tylko te dziewczyny, które mają w sobie na tyle poweru by się móc przebić przez bariery kulturowe. Albo zabieram dziewczyny, kryminalistki takie co to nie jednemu chłopu spuściły manko a na dodatek mają swoje zaplecze hehe, wtedy mam nawet ochronę :twisted:
Wiem, że część to poniesie na inne forum by potem inni z tego innego forum przynieśli jako swoje lepsze od NLSu :D . Przyznam się, że mam też chwilę gdzie nie jestem w stanie nawet wyjść do klubu nie mówiąc już o laskach. Właśnie teraz taką mam chwilę.


Pozdrawiam Mirek

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » wt wrz 27, 2005 10:55 am

Robiąc coś dla ludzi po NLS chętnie sam w końcu coś wezmę w zamian.
Mirek jak będziesz w Wawie pokażesz mi swoją grę. Ciekawy jestem jak ta teoria przekłada się na praktykę.
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt wrz 27, 2005 11:53 am

Solid pisze:Robiąc coś dla ludzi po NLS chętnie sam w końcu coś wezmę w zamian.
Mirek jak będziesz w Wawie pokażesz mi swoją grę. Ciekawy jestem jak ta teoria przekłada się na praktykę.


Powinienem to opisać w czasie przeszłym gdyż to miało miejsce dwa lata temu.
Obym tylko miał nastrój tego jeszcze nie umiem w pełni kontrolować ale chetnie się spotkam. Solid nie jedno piwo przed nami i nie jedna dziewczyna. Także myślę, że jakoś tam będzie. Mój problem nigdy nie polegał na uwiedzeniu dziewczyny lecz na zgraniu się z nią. Jeszcze dwa lata temu roiło się od kobiet teraz rozwiązuję inne problemy, które zabierają mi czas.

Pozdrawiam Mirek

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt wrz 27, 2005 11:16 pm

Adventurer pisze:Mirek
Oki jedna moja wypowiedż. Jeśli musisz używać perswazji, NLP itp. aby ktoś zwrocil na Ciebie uwage to znaczy że jesteś słaby i malutki. Jeśli starasz się przekonywać do swoich pogladów to znaczy że w środku pragniesz aby ktoś Cię zauwarzyl.


Perswazji i NLP nie stosuje sie do tego, by ktoś zwrócił uwage, tylko do tego, by zainstalować w drugiej osobie określone mysli, uczucia i wyobrazenia.



Techniki lingwistyczne są o dupe potluc!! Kiedyś chciałem sprawdzić jak te wszystkie zwroty i techniczki perswazyjne dzialaja i doszedlem do wniosku że aby np. bardzo silnie dzialaly negacje to trzeba kobiecie wytlumaczyc mechanizm ich dzialania. Czyli mowisz lasce wiesz że umysl nie zna negacji, ona przyznaje Ci racje i potem musi być konsekwentna. Kiedy powiesz nie mysl o... jej umysl szybko zareaguje i powie ejj no nie da sie przecież i myśl będzie kielkować w jej umyśle. Jesli jednak powiesz nie mysl o, bez wczesniejszego wytlumaczenia "mechanizmu" hahah to kobieta np. powie spoko nie mysle.


Powie- "spoko nie mysle", ale pomysli o tym, o czym ma nie mysleć!

Negacje najskuteczniej jest stosować z wyjasnieniem jeszcze je wzmagajacym. Formuła brzmi: "Nie mysl o X, bo Y". gdzie Y wzmacnia działanie X. czyli np. mowisz "Nie wyobrazaj sobie rewelacyjnego seksu ze mna, bo jeszcze zechcesz to zrealizować". "Nie mysl o mnie, bo jeszcze sie we mnie zakochasz" itp. Przetestuj to i napisz o rezultatach jakie uzyskałeś.

Oczywiście sugestie używajac negacji można bardzo skutecznie podać bez tlumaczenia tego mechanizmu. Pytanie jest co nalezy zrobić aby osoba z ktorą rozmawiamy bardzo chciała słuchać na poziomie podświadomym i jednocześnie świadomym twych polecen? Hehehe a odpowiedz na to pytanie jest taka prosta...
Pozdrawiam


A po co ma byc świadoma moich poleceń? Chodzi o to, by je wypełniala :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt wrz 27, 2005 11:18 pm

Aha, panowie- dyskusje w stylu "moje kung-fu jest lepsze od twojego karate" do niczego konstruktywnego nie prowadzą. To forum ma słuzyć nie nadymaniu swego ego, tylko dzieleniu sie spostrzezeniami, wspólnemu rozwiazywaniu problemów, itp.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr wrz 28, 2005 11:03 am

Lech Dębski pisze:Aha, panowie- dyskusje w stylu "moje kung-fu jest lepsze od twojego karate" do niczego konstruktywnego nie prowadzą. To forum ma słuzyć nie nadymaniu swego ego, tylko dzieleniu sie spostrzezeniami, wspólnemu rozwiazywaniu problemów, itp.

Pozdrawiam, Lechu


Dlatego sfolgowałem.

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » śr wrz 28, 2005 3:02 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:17 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » śr wrz 28, 2005 4:45 pm

"Jeśli już mowa o klubach to wg mnie najlepiej jest pójść tam kilka razy tylko po to by się oswoić a potem zacząć działać."

Z czym się musisz oswajać i to aż przez parę wizyt?

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw wrz 29, 2005 12:47 am

Kamiliusz pisze:"Jeśli już mowa o klubach to wg mnie najlepiej jest pójść tam kilka razy tylko po to by się oswoić a potem zacząć działać."

Z czym się musisz oswajać i to aż przez parę wizyt?


Jest parę takich rzeczy, które lubię wiedzieć.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw wrz 29, 2005 12:49 am

Solid pisze:Adventurer o tym samym pomyslałem :)

Dlatego jesteśmy braćmi :)

Mirekski: Zainteresowałeś się

Pozdrawiam


Wszystkim co dotyczy uwodzenia oraz sprawnej komunikacji nie tylko BadBoy.
Pozdrawiam Mirek

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz paź 16, 2005 1:42 am

...ciekaw jestem na ile będę mógł wycenić swoje własne szkolenie :)

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » ndz paź 16, 2005 11:17 am

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Ban za reklame

Postautor: Batko » wt paź 18, 2005 3:14 pm

Pare postow musielismy usunac za nieautoryzowana reklame (chcesz cos zareklamowac to zaplac zamiast podkradac). Za to samo Solid dostal "bana".
Nowych uzytkownikow zapraszam do uwaznego przeczytania regulaminu.
Pozdrawiam
Wlasciciel sklepu :-)

Istar
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 03, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Wołomin
Kontaktowanie:

Postautor: Istar » pt lis 18, 2005 2:40 pm

Pomyślałem że dopasuje sie do już istniejacego tematu(wsumie do tytułu tylko) i przywitam się też tutaj.

Moje poznawanie NLSu dopiero sie zaczyna. Idzie jak po grudzie ;) ale może cos z tego będzie. (oho czuje, że zaśmierdziałem psfem)

Cóż na forum się chyba zbyt wiele w tej chwili nie dzieje, ale może znajdzie się kilka osób które faktycznie chciałyby się wymieniać wiedzą. Idea chyba powinna być jednak taka, że wygrywa tylko jedna strona, Ci którzy faktycznie są w tym obeznani nie powinni być zobowiązani do pomagania słabszym. Raczej powinno sie to odbywać tak aby obie strony dyskusji wygrywały.

Wkońcu... gdybyś miał do wyboru pujść do łóżka z super kobietą, a napisać na forum o tym jak ją poznajesz to.... wiadomo. :) Licze więc poprostu że NLSowskie "śniezynki" troche rozruszają forum.

A moje małe pytanko (patrz temat): Jak łaczycie bycie skrajnym chamem w skosunku do kobiet umiejetnością znajduwania w nich pozytywów które można skomplementować? ;)
Jak coś spieprzysz to to nie jest porażka, to tylko spieprzenie


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości