Ja też się przywitam :) zadając również małe pytanko :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pt wrz 23, 2005 11:07 pm

"Na kobiety w klubie dziala tak zwany Mega Direct , który to demonsteruje naszą silną postawę. Komplementy, oczywiście, ale nie jako otwarcie"
Otóż solid jest pewne nieporozumienie - "Mega Direkt" - ktoś sobie tak to nazwał i wszystko wokół tej nazwy się kręci. Tyle, że ktoś nie potrafi pojąć, że właśnie w tym celu powstał cały NLS by ten "Mega Direct" osiągnąć. Mówi się komplementy, paterny i całą masę innych rzeczy po to by wypracować w sobie postawę zdolną stosować "Mega Direct". Nie odwrotnie. Powiedzenie zastosuj "Mega Direct" jest równoznaczne z powiedzeniem - uwiedź ją lub bądź uwodzicielski. Chodzi o to, że robi się kupę różnych instalacji, stosuje się masę różnych zabiegów, technik itd. , które służą wypracowaniu postawy zdolnej do "Mega Direct" czyli stanu w sobie na tyle seksualnego, uwodzicielskiego itp. gdzie żadna laska nie może się oprzeć bo nawet najmniejszy ruch mego włosa na głowie doprowadza ją do orgazmu.
Ty powiedziałeś najlepszy jest "Mega Direct" - to jest rzcze tak oczywista i wiadoma nam wszystkim, że tego nie trzeba tutaj nikomu tłumaczyć. Ci ludzie na forum jedynie zastanawiają się co do samej nazwy, bo rzucasz hasło nie wyjaśniając o co chodzi.
Solid - podaj sposób jak wypracować postawę zdolną do zastosowania "Mega Direct" lepszy od tych, które są znane na NLS.

Paterny, komplementy czy kotwice wg tego co ja rozumiem są właśnie narzędziami, które pozwalają uruchamiać wyobraźnię, uczucia, stany itd., które czynią z nas osobę zdolną do "Mega Direct". Wtedy wystarczy, że wchodzę tam gdzie są dziewczyn i one lgną do mnie jak pszczoły do miodu. Najpierw stosuję in direct by wejść w stan gdzie mogę już potem stosować direct lub Mega Direct. Raczej nie odwrotnie bo to by wyglądało jakby gość z kulawą nogą podszedł do laski i cieniuśkim głosikiem mówił do niej eeeeee Ty! Ty ja tu mówię do Ciebie a laski już dawno nie ma. hehe

Pozdrawiam Mirek

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » sob wrz 24, 2005 1:28 am

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:15 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Solid » sob wrz 24, 2005 6:34 pm

Mirekski co Ty nabredziłeś??
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Jak tak rozmawiasz z kobietami to nie dziwię się, że masz z nimi kiepski kontakt ;)

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » sob wrz 24, 2005 8:18 pm

Witam :)


mam pytanie do Solida czy masz ten mega direkt jak sobie radzisz w klubach gdzies na dysk chetnie bym przeczytał


Pozdrawiam
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » sob wrz 24, 2005 10:08 pm

Mirekski pisze:" gdzie żadna laska nie może się oprzeć bo nawet najmniejszy ruch mego włosa na głowie doprowadza ją do orgazmu.

Pozdrawiam Mirek


U mnie nie zawsze działa, pewnie dlatego że jestem kompletnie łysy.
:P :P :P :P :P
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » sob wrz 24, 2005 11:24 pm

Solid pisze:Mirekski co Ty nabredziłeś??
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Jak tak rozmawiasz z kobietami to nie dziwię się, że masz z nimi kiepski kontakt ;)

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair


Solid ...no jeżeli Ty tego nie rozumiesz o czym ja napisałem no to wybacz. Może koledzy Ci podpowiedzą. A te rozmowy z kobietami ("Jak tak rozmawiasz z kobietami") to z księżyca wyjąłeś czy tak Ci naszło??

Pozdrawiam Mirek

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » sob wrz 24, 2005 11:39 pm

Adventurer pisze:I na marginesie masz chujowiczny punkt odniesienia ;-) Zamkneleś sie w świecie NLS (ktory nie jest do konca systemem stricte indirectowym) - a kiedyś Paweł S. mi powiedział coś w tym stylu - NLS to jest tylko początek to nie jest jakaś maksymalna ilość informacji nie moglibyśmy wszystkiego nauczyć w 3 dni my pokazujemy drogę którą możesz pojść.

Adwenture ...no pięknie zaczynałeś i k....mać musiałeś to zepsuć a już nabierałem zaufania do Cię. Jeśli chcesz być dobrym uwodzicielem czy szkoleniowcem to powstrzymaj się od krytycyzmu lub zacznij widzieć we wszystkich te cechy, które są uwodzicielskie inaczej dupa zimna. Kiedyś to wyjaśnie może dlaczego. NLS spełnia swoje zadanie i jest jak najbardziej w porządku zwłaszcza, że się rozwija jak każda inna dziedzina. Inne systemy zaczęły się rodzić później dlatego mam taki punkt odniesienia a nie inny. Wynika to z tego, że NLS jest dla mnie macieżystym punktem wyjścia. Co do BadBoya jestem zainteresowany i otwarty mimo, że pewne rzeczy są typowe z NLSu.

Pozdrawiam Mirek

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » sob wrz 24, 2005 11:48 pm

Adventurer pisze:P.S co do gościa z kulawą nogą to jeszcze twoje przekonania zmienia sie diametralnie zobaczysz

Adwenture ...to była postawa a nie gość z kulawą nogą. Pewnie, że jak gość będzie w stanie najseksualniejszym jaki można tylko wyobrazić takim dziesiątkującym u niej orgazm za orgazmem wtedy ona nie może inaczej. Zresztą o tym już pisałem w temacie kopuły i promienia pod wpływem, którego wchodzi się w stan dymania laski, nie mylić ze stanem podniecenia się (język na brodzie, ślinotoki itp) - te dwie rzeczy bardzo się różnią od siebie.

Pozdrawiam Mirek

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » ndz wrz 25, 2005 3:02 am

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:16 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » ndz wrz 25, 2005 3:05 am

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:16 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz wrz 25, 2005 12:38 pm

Adventurer pisze:Nie musisz mi ufać. Wrzuć na luz na tym szkoleniu jest tylko 8 miejsc z tego juz na dzien dzisiejszy prawie wszystkie zajete. Dyskusje nie maja sensu. Chyba się kiedyć osobiście poznaliśmy na szkoleniu Mateusza - Induckje hipnotyczne. Siedzieliśmy w Macku i gadaliśmy. Opowiadaleś mi o tym jak to jakaś dupa nie fajnie Cie traktowala jak jechaliście gdzieś razem samochodem. Dobrze pamiętam? Byleś na Tym nlsie na ktorym bylo nagranie plytek ?

Adwenture pamiętam Cię - jedliśmy razem w McDonalds. Poznałem od tego czasu trochę rzeczy z tym związanych o czym piszesz. Dlatego się wypowiadam w tym temacie. BadBoy zaintrygował mnie w pewien sposób Gunwitch też mimo, że sporo rzeczy powiela się z NLSu. Ja nadal szukam sposobów jak zmienić motywację w sobie dlatego z tym też wiąże pewne nadzieje w BadBoyu. Mój brak zaufania wynika z zasady która brzmi: Jeśli widzisz w kimś jakieś cechy to wiedz, że patrzysz przez pryzmat własnego umysłu.
Któregoś razu pewnie dzyngnę do Cię.

Pozdrawiam Mirek

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz wrz 25, 2005 12:38 pm

Adventurer pisze:A co do systemów to nie mam już sily tlumaczyc tego poraz setny wiec pozwol że spasuje ;-)
...tłumacz się :!:

Solid
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 18, 2005 9:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: Solid » ndz wrz 25, 2005 4:10 pm

damian pisze:Witam :)


mam pytanie do Solida czy masz ten mega direkt jak sobie radzisz w klubach gdzies na dysk chetnie bym przeczytał


Pozdrawiam


Hej!

Było to gdzieś opisane, ale wrażenia z czytania, a wrażenia z robienia są całkiem inne. Jeżeli chcesz zapytaj naocznego świadka Tupaka. On to widział i dokładnie może CI opowiedzieć jak to z boku wyglądało.

Mirekski: Przyjedź do wawy pójdziesz do klubu z nami i pokazesz nam jak Ci komplementy i inne techniki z NLS-u działają, a potem my Ci pokażemy jak oszczędzać czas i z 30 minutowego gadania zrobić to samo w 2-3 minuty.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair
Mam takie przekonanie, że wyglądam lepiej niż naprawdę jest. Wiem, że nie wyglądam tak dobrze jak inni kolesie, ale na pewno lepiej niż większość. Wiem jednak, że mogę wejść do baru i wyjść z kobietą innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: Mirekski » ndz wrz 25, 2005 5:47 pm

Solid pisze:
Mirekski: Przyjedź do wawy pójdziesz do klubu z nami i pokazesz nam jak Ci komplementy i inne techniki z NLS-u działają, a potem my Ci pokażemy jak oszczędzać czas i z 30 minutowego gadania zrobić to samo w 2-3 minuty.

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair


Rywalizacje, pokazy i inne pierdobzdety leżą poza moim zainteresowaniem. To co mnie interesuję to moje własne mistrzostwo w tym temacie do którego zmierzam jeszcze małymi kroczkami dlatego jestem otwarty na wszelki rodzaj wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Szkoda, że nie możesz mnie pojąć o co mi chodzi. Wydaje mi się czasem jakbyś zafiksował się na jakimś anty nastawieniu do NLSu. Dla mnie NLS, czy BadBoy czy Guwitch oprócz szarka jest tak samo cennym źródłem informacji. Powoli wypracowuję też swój własny system.
Poza tym jeśli to by miało trwać trzy minuty to takie laski nie są dla mnie. Nie cierpię łatwych kobiet.

Pozdrawiam Mirek

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: :)

Postautor: Mariusz » ndz wrz 25, 2005 10:16 pm

Mirekski pisze:Poza tym jeśli to by miało trwać trzy minuty to takie laski nie są dla mnie. Nie cierpię łatwych kobiet.


Buahahaha toż to excuse wielki jak cholera. Gdzie Twoja postawa? Wszystkie kobiety są łatwe, tylko należy umiejętnie znaleźć ich wrażliwy punkt.

Pozdrawiam
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości