Stare dobre Forum

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Stare dobre Forum

Postautor: Total » pn lip 18, 2005 9:46 pm

OK zboczyliśmy trochę z tematu...

Total pisze:czy można byłoby tutaj stworzyć osobną półkę dla ludzi którzy na NLP/NLS tak naprawdę sie znają jest to ich pasja i zainteresowanie... Oddzielając hałaśliwych krzykaczy których chyba głównym celem jest za wszelka cene udowodnienie:
-Że moja postawa jest lepsza od twojej.
-To co mówisz to głupoty G prawda. To same bzdury.
-Spadaj bo jestes XYZ i ja cie nie lubie...
-Po co ja wogóle jestem na tym forum skoro NLS to bzdura.

Bo wątpię zeby było naprawdę ciekawie wpuszczać tam wyłącznie osoby które jak jeszcze dopłacą to są...

A o ile lepiej byłoby wpuszczać tam osoby które zyskały/zyskają od trenerów punkty za kreatywność na forum, ciekawe wnioski spostrzeżenia. Pisały rzeczy które naprawdę warto czytać i dawały do myślenia.

Czy to by nie podniosło poziomu i stylu na forum?

P.S.
Jeżeli ktoś jest za takim pomysłem niech tu wstawi swój post, ponieważ jestem ciekaw ilu ludzi myśli podobnie.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości