Stare dobre Forum

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Stare dobre Forum

Postautor: Total » śr lip 13, 2005 5:27 pm

Kto jeszcze pamięta to Stare Forum które kiedyś było skarbnicą wiedzy... wymianą cennego doświadczenia...
Forum na którym siedzieli ludzie którzy teraz naprawde się dobrze bawia... i korzystaja z rzeczy...
jakie oferuje im kazde... otoczenie w jakim się znajdują...
Forum z którego zawsze można było wynieść wiele ciekawych informacji... dostac w pełni satysfakcjonujace odpowiedzi na swoje pytania... A wychodząc z niego zawsze z jakąś nową ideą... rozbawieniem na twarzy...
Myśląc jakie to wszystko na tym świecie jest proste, czasami poukładane, łatwe i jednocześnie baaardzo... bardzo... przyjemne... chmmmm...

I teraz kiedy siedzisz... i czytasz te słowa... zapewne potrafisz sobie wyobrazić jakby to było gdyby tak faktycznie było na tym forum :)...
Bo kiedy patrzysz na monitor komputera... pewnie słyszysz różne dobiegające cie odgłosy... biegnące myśli...
różne dźwięki... i być może z każdym oddechem który napełnia cie nową...
świeżą... i dynamiczną energią... mozesz zacząć zdawać sobie sprawe z tego... jak mocno uderza teraz twoje serce...
serce... które... wywołuje w tobie... eksplozje...
eksplozje... twórczej energii... moze tez zaczynają po kolei napływać do ciebie kreatywne myśli... niesamowite wspomnienia...
wspomnienia które budzą w Tobie pasje odkrywcy... pasje zdobywcy... a może tylko pojawia sie olbrzymia ciekawość...
ciekawość tego co zaraz nastanie... czy zmieni się w twoim zyciu... albo rzecz którą chciałbyś tak naprawdę zrobić...
i z całkowitą pewnością że będzie to dla ciebie dobre... ze skorzystasz z tego TY oraz tylko niektóre osoby które uwazasz ze sa tego warte... A bardzo malo jest takich osób...
I czy zauważyłeś ze bardzo sporadycznie... naprawdę bardzo rzadko... czytanie tekstu czyjegoś autorstwa potrafi całkowicie przyciagnąć twoją uwagę... Bo wiesz... kiedy poświęcasz twój cenny czas... i energie która z każdym czytanym słowem zaczyna się rozprzestrzeniać coraz bardziej... i bardziej... do tego stopnia ze możesz juz ją poczuć wszędzie...
To możesz sie zastanowić jak wielka moc w Tobie drzemie... Ile masz w sobie jeszcze nie odkrytych...
zdolności czy umiejętności... umiejętności które tylko czekają by się w tobie obudzić. By krzyczała donośnym głosem
( tu wstaw twoją cechę którą chcesz uaktywnić )
"Jestem tu wykorzystaj mnie. Ja potrafię naprawdę szybko i skutecznie działać oraz dostarczyć tobie niesamowicie ogromnej eksplozji energii..."
Bo czasami moze sie zdarzyć tak ze kiedy masz pewne litery przed soba... które mogą działać jak narkotyk...
to mogą przestać lub zacząć przepływać przez ciebie fale wszechpotężnej mocy... i ogromnej siły...
siły... która zaczyna wędrować... czy pulsować... może wibrować po całym twoim ciele... wprawiając cię w pewien stan
o którym inni mogą tylko pomarzyć... I nie wiem czy jest to uczucie chodzących dreszczy po plecach... Uczucie przyjemnej lekkości... niesamowitej pewności siebie... daru przekonywania... a może uczucia którego zawsze chciałeś u siebie doznać i jeszcze nie wiedziałeś ze jest to takie proste... czy łatwe a może nawet bardzo... bardzo przyjemne...
Bo nie jest teraz wskazane żeby do tego co czułeś czy widziałeś jakiś czas temu przywoływać dodatkowo pewne myśli, uczucia czy tez wszystkie dźwięki i wspaniałe obrazy jakich doświadczałeś na kursie w chwili w której powiedziałeś sam do siebie "Taaak warto było tu przyjechać. Zajebiscie tu jest. To jest coś dla mnie. To jest to czego chciałem...
Nareszczcie zostało stworzone coś z sensem"
I czy nie zastanawiałeś sie kiedyś ( drogi moderatorze tegoż forum )czy można byłoby tutaj stworzyć osobną półkę dla ludzi którzy na NLP/NLS tak naprawdę sie znają jest to ich pasja i zainteresowanie... Oddzielając hałaśliwych krzykaczy których chyba głównym celem jest za wszelka cene udowodnienie:
-Że moja postawa jest lepsza od twojej.
-To co mówisz to głupoty G prawda. To same bzdury.
-Spadaj bo jestes XYZ i ja cie nie lubie...
-Po co ja wogóle jestem na tym forum skoro NLS to bzdura.

Bo wątpię zeby było naprawdę ciekawie wpuszczać tam wyłącznie osoby które jak jeszcze dopłacą to są...

A o ile lepiej byłoby wpuszczać tam osoby które zyskały/zyskają od trenerów punkty za kreatywność na forum, ciekawe wnioski spostrzeżenia. Pisały rzeczy które naprawdę warto czytać i dawały do myślenia.

Czy to by nie podniosło poziomu i stylu na forum?

Ale szkoda ze o takich rzeczach można tylko pomarzyć bo tak naprawdę nie zdążają sie na codzień.
Zresztą czy to jest możliwe...

P.S.
Jeżeli ktoś jest za takim pomysłem niech tu wstawi swój post, ponieważ jestem ciekaw ilu ludzi myśli podobnie.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » śr lip 13, 2005 5:29 pm

:D
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr lip 13, 2005 5:56 pm

aleś zajebał textozę, nawet mi jej się czytać nie chciało, a ten dubel tego wątku mógłbys usunąć, po co dwa ??
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » śr lip 13, 2005 9:39 pm

Masz racje nie zauwazylem dubla adminie :-)

Miałem ochote potrenować, a poza tym twoj text nie jest zachecajacy dla ludzi ktorzy poczatkuja na tym forum. Jeszcze im sie włączą jakies programy ze nie warto tu pisac bo ich wysmieja i calkowicie juz to forum umrze ;-)
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » śr lip 13, 2005 9:49 pm

A w ogole kogo interesuje czy ci się chciało czytac czy nie
ja cie o to nie prosiłem :-))))

Chociaz zawsze kazdy watek mozna zacząć w stylu
a wiecie co nawet chciało mi sie to czytać moze to nawet skomentuje no nie wiem a moze poczekam kiedy NLS Ninja otworza i wtedy sie wypowiem. ;-)

Ale to pewnie i tak dobrze ze chociaz ktos tu się odzywa 8)
i w tym wypadku niekoniecznie czyta :-)
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » czw lip 14, 2005 12:58 am

facet dobrze mowi, jestem za

mcjackal - po co ta pusta krytyka? jak nie czytales to trzeba bylo tez nie pisac...

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » czw lip 14, 2005 8:14 am

"Nikt nic nie czyta,
a jeśli czyta, to nic nie rozumie,
a jeśli nawet rozumie,to nic nie pamięta"
- twierdzi Stanisław Lem

Pobawmy sie ramami:
Skoro Szakalowi nie chciało sie czytać to, jak twierdzicie nie musiał sie wypowiadać,
ale skoro autor mógł napisać jedno to ktoś inny moze pisac coś innego (np ja).
Skoro autor napisał co myślał to ktoś inny piszac ze nie czytał co autor pisał tak naprawde tez pisał co myśli. Wiec obaj pisali co myśleli o tym co mieli w głowie.

Inaczej mówiac autor wkleił swój "wymysł" zeby wpłynąc na innych a więc komunikuje sie z nami i reakcja czytelników jest reakcja na komunikat autora.

Jeśli nie takiej spodziewał sie reakcji to musi wyciągnąc wnioski co do przyszłych komunikatów i celu jaki ma robiąc ctrl+v do forum.

btw tez czytałem pobierznie : jak dla mnie za dużo nie na temat tego czego szukam na forum.

pzdr

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » czw lip 14, 2005 12:06 pm

wszystko tutaj zalezy od interpretacji "aleś zajebał textozę" ... ja zinterpretowalem je jako pusta krytyke, ktos inny moze zinterpretowac je jako "nie wyraziles sie krotko i na temat, po co te lanie wody?" no ale co autor mial na mysli ...
btw. to chyba normalne ze znajac jezyk perswazji, przelatujemy szybciej tresc, wychwytujac jedynie informacje, nie wywolujac w sobie stanow ktore sa sugerowane.
a przekaz wychwycilem nastepujacy:
to forum by spelnialo swoja role, gdybysmy przeprowadzali tu konstruktywne dyskusje, pozbawione pustej krytyki, zarazem wydobywajac z siebie maksimum kreatywnosci i majac swiadomosc tego, ze to przeciez tez cwiczenie, to tez popycha nas do przodu.
ciekawi mnie, ENDRIU - czego w takim razie szukasz na tym forum?

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 15, 2005 12:54 am

JAK MOZNA ULEPSZYC TO FORUM

Heh zreszta nie czytajcie tego... :-)
jak nie chcecie ;-)))

ENDRIU
"wyciągnąc wnioski co do przyszłych komunikatów i celu jaki ma robiąc ctrl+v do forum."


Mysle ze kazdy kto tu pisze chce dowiedzieć sie interesujących rzeczy i wyciągnąć wnioski...

Ciekawi mnie co miałeś na myśli pisząc "robiąc ctrl+v"
Bo jeżeli myślisz ze nie pisałem tego sam.
To będzie to dla mnie motywacja ze coraz lepiej mi wychodzi pisanie.
A jezeli ten txt mam na mysli czesc "hipnozy" ktorej się ucze
- jest byle jaki to mozesz mi napisać co mogłbym zrobić lepiej.

Czyli nie tylko dowiem sie jak duzo osób jest za moim pomysłem, ale takze dowiem sie co mogłbym ulepszyć w pisaniu textów z wykorzystaniem NLP.

equilibre
"nie wyraziles sie krotko i na temat, po co te lanie wody?"

I tu masz racje... na 2gi raz moge odzielic krotko i na temat czyli konkrety od J.P

Myślę równiez ze osoby które chca potrenowac J.P. ( chociaz ja tu raczej chciałem J. hipnozy z wywoływaniem stanów poćwiczyć ) smiało moga pisac bo przeciez
- Same trenują przez co wzrasta ich skuteczność
- Mogą dostać informacje zwrotne od osób ktore sie na tym znają
- Mozna tez od takich osób sie czegos czasem nauczyc


Nie wiem czy już zauważyliście ale, ten post coraz bardziej idzie w kierunku
JAK MOZNA ULEPSZYC TO FORUM a zawsze jest to krok do przodu nie sądzicie?
Pomimo tego ze wiemy iz wiele rozmów tu się toczy s stylu:
"Moje zdanie jest lepsze od twojego" - i kazdy udawadnia dlaczego.
Czy mozna sie z takich rozmow czegos nauczyc... moze tak moze nie... nie mi to oceniać

Zresztą podobało mi sie bardzo jak mcjackal napisał jakis czas temu by zakonczyc watek
Sztama była trzymana przez cały czas prawda Mirku?

A wiemy ze sa tu rowniez osoby ktore tylko i wylocznie interesuje NLS i one tylko by chciały o uwodzeniu czytać.
A ja jestem ciekawy swiata i ludzi i interesuja mnie rowniez rozne rzeczy zwiazane z NLP.
Bo mysle ze nigdy nie wiesz do konca czy zastosujesz jakas rzecz z NLP do uwodzenia.

Przykład.
1)Kobieta z ktora teraz "jeszcze" jestem ( czy bede jeszcze niewiem ) jak sie zapytałem co ja tak naprawde do mnie przyciągnęło odpowiedziała mi jak robilem te rozne sztuczki ze zmiana obrazu jej jako kobiety ktora potrafi naprawde duzo sie na uczyć w ciagu krotkiego czasu.
2)Duza roznice poczułem jak przerobiłem nieco postawe olbrzyma do cech ktore sie przydaja w łożku.

Dlatego tez nie widze sensu by w jakiejs dziedzinie sie ograniczac.
Uwazam tez ze wiele osob moze myslec iz jest tu duzo osob zbyt pewnych siebie
z poczatku mnie to draznilo ale potem przeczytałem gdzies ze
"skromnosc jedynie ogranicza jednostke i to jej nie rozwija"
i pomyslalem jezeli mysla ze to ich rozwija to niech czuja sie wolno póki to nikogo nie obraza czy nie poniża bo dla mnie to jest przejaw prymitywizmu. I niech to będzie chociaz troche związane z tematyka forum.

Zreszta chyba pamietacie z treningu iz krytyka mozna zakonczyc mowiac drugiej osobie
Co mozna bylo zrobic lepiej a nie
ale to zjebales

KONIEC - wypada dopisac do taaaaaaaaaaak dlugiego watku.

I tak wam nikt nie kazal tego czytac w tytyle postu nie bylo napisane:
Najbardziej skuteczne metody do wyrywania lasek które działaja w 200% ( ona + koleżanka )
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 15, 2005 1:36 am

ENDRIU
"Skoro autor napisał co myślał to ktoś inny piszac ze nie czytał co autor pisał tak naprawde tez pisał co myśli. Wiec obaj pisali co myśleli o tym co mieli w głowie"

Sądze ze gdyby to twierdzenie było poprawne równie poprawna była by rozmowa
- Przeciętnego Kowalskiego z totalnym wariatem ktory dopiero co dostał żółte papiery.
- ew dialog pisemny albo egzamin

1) Dowolne pytanie natury ścile matematyczno-fizycznej
2) Odpowiedz: Zeby cie lepiej widzieć
1) Drugie dowolne pytanie natury ścile matematyczno-fizycznej
2) Odpowiedź przewidziana z góry i bez najmniejszego zastanowienia: Zeby cie lepiej słyszec
2) Juz nawet odpowiedź bez przeczytania pytania: Zeby cie zjesc.

"Wiec obaj pisali co myśleli o tym co mieli w głowie"

Kto wie moze na niektorych studiach prywatnych by przeszło...
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » pt lip 15, 2005 6:44 am

napisze to krótko:

jesli przejzysz forum to mozesz dostrzeć pewną prawidłowość:
długich postów braciom niechce sie czytać!

a osobiście jestem sceptyczny to rozkręcania forum pisząc o tym ze je właśnei rozkręcamy.

a ctrl+v użyłem w znaczeniu ze naklepałes długi post. jeśli odrazu w edytorze forum to pozdrawiam :wink:
btw mapy ludzie maja różne w głowach :lol: :twisted:

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 15, 2005 1:20 pm

Heh w jakim edytorze... nie bede robił reklamy ;-)
Ale moge powiedziec ze był stworzony w Delphi4 (ten edytor ):-)
Zresztą nie mam stałki do netu. A TP monopolista nie jest wcale taki tani w porownaniu do zagranicznych firm.
I nie mam tu namysli tylko internetu np. 1 h rozmowy z Londynu do Polski kosztuje ok 6 zl.

ENDRIU - 3 sprawy

"btw mapy ludzie maja różne w głowach"

1) Co oznacza skrót btw ?
2) Moje metaprogramy min. to szczegóły.

"jesli przejzysz forum to mozesz dostrzeć pewną prawidłowość:
długich postów braciom niechce sie czytać!"

3) Dlaczego wypowiadzasz sie za wszystkich.
Mam do ciebie pytanie? Tak zeby poznać twoją mapę.
Jaka jest różnica między krótkim głupim textem a długim ciekawym postem.

Bo ja myślę ze ilość niema takiego znaczenia co jakość…
i tego co każdy szuka na tym forum -mała generalizacja

Jeżeli cenisz takie informacje jak moi znajomi to od dziś możesz pisać
"nie chce" osobno. Bo ja lubię jak na takie rzeczy ludzie mi zwracają uwagę.
Bo dzięki temu staje się coraz lepszy. I mysle ze min. po to jest to forum.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 15, 2005 1:46 pm

Zreszta stary nie udawaj jesteś tutaj na forum od 22 Cze 2005
Wiec twoj staz pracy na forum jest mały w porównaniu do innych...
I dobrze wiemy ze twoje posty powstają tylko w celu nabicia kolejnej cyferki. - Dobra zartuje.
Zreszta mi nie zalezy na tym zeby pokazać tobie ze nie masz racji bo kazdy z nas ma racje w swiecie swojego umysłu...
Mysle ze sukces odniósłby ten kto zmieniłby 2giej osobe mapę...
Tak jak robią nam to trenerzy.
Qrde ale filozofow tu sie dobrało... :-)))))
Zaczyna mi się ten watek coraz bardziej podobać ;-)
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 15, 2005 2:17 pm

Anyway, jeżeli twoje "Kung fu" jest lepsze od mojego to chętnie od ciebie wezmę lekcję.
- tak mi się nasunęło po obejrzeniu "Kiss of the dragon"
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn lip 18, 2005 2:37 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:51 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości