Jak grzyby po deszczu ...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Jak grzyby po deszczu ...

Postautor: wibruch » śr lip 13, 2005 3:26 pm

Witam !

dziś wpadła mi wrączki kolejna strona z seri jak "uwodzić kobiety" :)

zresztą zobaczcie i oceńcie sami jaki to poradnik dla faceta ... :)

http://www.poradnikroku.pl/index.php

- Pozdrawiam !

Wibi :twisted:
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » sob wrz 10, 2005 6:35 pm

Jestem ciekawy czy kupiles te ksiązke ??


:)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: :)

Postautor: wibruch » wt wrz 13, 2005 11:33 pm

damian pisze:Jestem ciekawy czy kupiles te ksiązke ??


:)


JASNE !! że ... NIe :P
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?



carpe diem & memento mori



Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Aszyn

Postautor: Aszyn » czw wrz 15, 2005 4:40 pm

Witam !

Klikłem z ciekawości na tą stronekę i co tam znalazłem ?
A no mianowicie jakaś osoba napisała że był na hipnotycznym uwodzeniu i ma lipę mu naobiecywali że laski będą się pchać na niego non stop aż niewydoli . A tu czar prysł i ni huja w łóżku pajęczyna
O czym on myślał zanim postanowił próbować nls
A jak książkę kupił i poczytał to eureka dyma jak szalony i jest duszą towarzystwa :lol:
Ma chłopak co coś .
Pozazdrościć.
Buha ha ha :arrow:

kordian
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 2:07 pm

Postautor: kordian » ndz sie 26, 2007 1:56 am

Witam.

Temacik stary ale się wypowiem co do "tajemnice uwodzenia". Książka uważam jest dobra. Myślę, że zanim ktoś przystąpi do NLSu to powinien ją przeczytać. Opisane jest typowe zachowanie facetów, przez które sami sobie tak robią, że panienka nic dziwnego, że odchodzi albo traktuje Cię jak "cipka" czy jak tam. Przywołując pewne wspomnienia czy to swoje czy te usłyszane i porównując z tym co jest opisane to autor pisze samą prawdę, którą przecież z kosmosu nie wziął, lecz spradził to wszystko w realu.

Co tu pisać. Warto lekturkę przeczytać... POLECAM

jacenty
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 14, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Polska południowa

Postautor: jacenty » pt sie 31, 2007 1:00 am

kordian pisze:Co tu pisać. Warto lekturkę przeczytać... POLECAM


Skoro polecasz to kupilem, wlasnie czytam i jestem w polowie. 167 stron, mozna pochlonac za jednym zamachem...

Najbardziej zdziwilo mnie to, ze autorzy pisza o moim wlasnym, naturalnym podejsciu do kobiet :lol:
Kolesie zwracaja uwage na pare naprawde istotnych rzeczy, ktorych nie bylem do konca pewien, a przede wszystkim opisuje Postawe, ktora jak dla mnie daje niesamowity komfort.
Ksiazka naswietla to, jak nie wpasc jak sliwka w kompot i nie dac sie zapedzic w kozi rog. PSF'em mozna sie stac nie wiedzac co laska probuje uzyskac swoimi glupimi gadkami, a tutaj mamy fajnie (tak po ludzku) wyjasnione podstawowe kwestie.
Mysle ze w polaczeniu z wiedza zaczerpnieta z NLS'u mozna to polaczyc w swietne uzupelnienie.

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » śr paź 24, 2007 7:18 pm

moglby ktos przeslac na maila emjanek@o2.pl
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości