Na truskawę

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

ruchmistrz

Na truskawę

Postautor: ruchmistrz » pn cze 06, 2005 11:17 pm

Nie wiem w jakim stopniu Cie to zainteresuje, ale uwielbiam... podawac wprost do buzi.... powoli... pyyyyyszne, czerwone, pachnace swiezoscia truskawki.. wiesz jak to jest, prawda? ;) Widzisz ten owoc, jak zbliza sie do Twych ust i wiesz ze za chwile bedziesz go miala.. czujesz ten wspanialy smak na jezyku i chcesz jeszcze... i jeszcze.. mnie najbardziej smakuje truskawka ogrzana cieplem ciala, tak intensywnie pachnaca... mmmmmmm..... ide na rynek:)
Mozesz sprawdzic jak zadziala ten pattern:)

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt cze 07, 2005 9:30 am

Pawle
pyyysznie... musi brzmieć tem pattern...

Ale ze świeżego doświadczenia wiem, że nie ma jak TE zajebiste pytana wprost... Po prostu rewelka:))))))


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » śr cze 08, 2005 4:04 pm

Co to sa "TE zajebiste pytana wprost"?
Pytasz laske wprost, czy chce possac twojego penisa, bo jest jak truskawka? :) :) :)
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw cze 09, 2005 7:37 am

Powiem tak:
pytasz i kotwiczysz...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw cze 09, 2005 9:43 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:48 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » czw cze 09, 2005 3:23 pm

Tupaku a miała to być tajemnica, że będziemy w Wa-wce !!
Czy zdajesz sobie sprawę, jakie konsekwencje będziesz musiał ponieść w związku z tym ? Pewnie nie, ale zastanów się ile browarków nam postawisz, żeby ukoić naszą stratę :-)
pozdrawiam
Andy
P.S. HUGO bracie jak sądzisz kara musi być prawda ?
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » czw cze 09, 2005 10:18 pm

Senor Tupac,

Obszerne przeprosiny i zaproszenie na piwo ktore tym razem stawiam ja poszlo na priva.
Poki co ma dla was smieszna historie o truskawkach: jakis czas temu odebralem w pracy telefon od laski, ktorej glos mnie po prostu zaczarowal.
Po kilku telefonach, stwierdzila ze mnie odwiedzi w wawce (sie wie)
Najpierw naszly mnie watpliwosci, bo strasznie duzo mowila o seksie, a tego rodzaju babeczki zawsze okazywaly sie w moim wypadku jakies jebniete. Ze niby jakby byla taka fajna to by spokojnie lezala w chacie pod swoim faciem :) Ale co ja tu chrzanie, nie o to chodzi: no wiec laska wyslala mi wczesniej sesemes ze ma straszliwa ochote na koktail z truskawek i że za nia strasznie chodza od jakiegos czasu, po czym wyslala mi przepis. Caly dzien myslalem jak zrobic pierdolonego drinka. W koncu udalo mi sie pozyczyc od sasiadki mikser i ogolnie bylo zajebiscie, ale uwaga - to byl wt. W sr ide do pracy i z nudow zaczynam czytac newsa na onecie o tym, jak jebani francuzi wykanczaja polskich plantatorow truskawek. W tym samym momencie do mojego pokoju wchodzi kolezanka czestujac mnie truskawkami (zawsze kuzwa przynosila rzodkiewki a teraz nagle truskawki). Wchodze tutaj i widze 1 nowy watek, zgadnijcie o czym? Z czego to ostatnie normalnie mnie rozwalilo. Tak oto rzeczy o ktorych myslisz materializuja sie w twoim zyciu. Amen bracia. Najgorsze ze nie lubie truskawek a w lodowie dogorywa jeszcze spore opakowanie, bo kupilem az kilogram nie wiem po co. W kazdym razie tekst ze boje sie lodowke otworzyc jest calkiem na miejscu :)

Zen.
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt cze 10, 2005 12:13 am

Zenuś, zawsze może być czereśnia;) BTW dzisiaj zapytała mnie pewna samica kiedy wreszcie podam jej wprost do buzi.. czereśnię ;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 31 gości