Yymmm ..Telefon ..!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Yymmm ..Telefon ..!

Postautor: klocek » śr maja 25, 2005 1:55 pm

:idea: :idea:

TELEFON ...

:arrow:

Telefon jest zajebistym przedmiotem do patternów .Nie będę sie tu dużo rozwodził jak można go wykorzystać ,ponieważ wierzę ,że każdy jest w stanie ruszyć mózgownicą na tyle ,żeby samemu dostrzec jak wielkie możliwości drzemią w tym przedmiocie ,szczególnie ,gdy ma się nowy telefon i jak najbardziej na miejscu jest opisywanie jaki to on cudowny ,jak zajebiście pasuje do dłoni ,można go jej także wsadzić ..w rękę oczywiście .. na początek :D :D

Po czymś takim zaczęła mnie obmacywać i ocierać się o mnie kolesia laska u tamtego kolesia w domu... :twisted: :twisted: :twisted:


Sprawdźcie !

Pzdr

Klocek
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

pandemonium

Postautor: pandemonium » śr maja 25, 2005 3:55 pm

Ale musze przyznać ze nie wierzyłem w to dopóki przez przypadek kiedy się zdenerwowałem powiedziałem do dziewczyny wolisz to robić z gumką czy bez.Ona na to że to tobie powinno na tym zależeć.A ja wtedy:
A nie lubisz poczuć w sobie tej energi, która cię wypełnia i zaczyna w tobie płynąć, tak że mozesz poczuć to ciepło które się wydziela.
Użyłem głosu hipnotyczego,a potem udawałem że chce dotknąć jej cipki a ona była cała czerwona i nie mogła oddychać, zaczeła się dusić.To działa tylko trzeba znać język hipnozy i używać prostych indukcji.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości