Gdy podejdzie do ciebie laska...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Gdy podejdzie do ciebie laska...

Postautor: equilibre » pt maja 13, 2005 3:30 pm

ostatnio zdarzyla mi sie sytuacja, ze podeszla do mnie laska na ulicy i pytala sie czy nie mam przypadkiem karty telefonicznej...

troche mnie to zaskoczylo i niestety nie wykorzystalem do konca tej sytuacji, ale

napisalem pozniej taki patternik, w sumie dosyc szablonowy, ale moznaby go wplesc do rozmowy na wypadek, gdyby podobna sytuacja sie powtorzyla:

jezeli mamy rzecz, ktora ona chce mozemy powiedziec np:

JA: dam Ci ... jezeli podasz mi 3 sensowne powody na to, abym to zrobil...

ONA: (uruchamia systemy pod czaszka)

JA: mialy byc sensowne ... ale dobra ... dam Ci jeszcze jedna szanse. Najpierw powiedz mi, jak masz na imie?

ONA: ...

JA: dobrze ... (imie), teraz posluchaj: ciekawy jestem, czy podchodzac na ulicy do jeszcze nieznajomej osoby zdajesz sobie w pelni sprawe z tego, na jak ekscytujace niebezpieczenstwo narazasz swoje dotychczasowe plany zyciowe ...

nie mowie tu, ze dana osoba (ps) od razu zacznie na Ciebie dzialac w ten szczegolny sposob ... kiedy zaczynasz sie przekonywac, ze wywoluje w Tobie rodzaj szczegolnego zaciekawienia, czy moze nawet niesamowitej fascynacji ...

nie ... ale napewno zdarzylo Ci sie kiedys rozmawiac z kims, kogo znalas zaledwie od paru minut i w pewnej chwili zlapalas sie na tym, ze z jakis tajemniczych powodow czujesz, ze mozesz tej osobie zaufac ...

poprostu patrzac na twarz tej osoby i slyszac jej rezonujacy glos ... zaczynasz czuc sie niesamowicie bezpiecznie ... i z kazda chwila uswiadamiasz sobie, ze coraz mocniej narasta miedzy wami rodzaj szczegolnego przeplywu ... tak, ze w ktoryms momencie zaczynasz byc otwarta na nowe doswiadczenia ... na to, co Ci sie moze ciekawego przytrafic z ta osoba ... ze mna tak jest, ze takie sytuacje zdarzaja mi sie niezwykle rzadko ...

mimo to mysle, ze warto podjac czasem takie ryzyko, jakie Ty podjelas podchodzac do mnie, kiedy nie zdawalas sobie jeszcze sprawy z tego, ile ta sytuacja ma Tobie do zaoferowania (mozemy juz dac jej to, co chciala)

szkoda, ze nie bedziemy juz mieli okazji kontynuowac tej interesujacej rozmowy. bywaj!

...

wszelkie sugestie i slowa krytyki mile widziane

pozdrawiam ;)

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » pt maja 13, 2005 7:08 pm

IMHO spaliłes już na samym początku. Po takim tekscie dam Ci ... jezeli podasz mi 3 sensowne powody na to, abym to zrobil... sobie pojdzie dalej...
Jak masz coś zrobić dobrze...
...To musisz zrobic to sam.

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » pt maja 13, 2005 11:53 pm

jest szansa, ze jezeli powiesz to z odpowiednim nastawieniem, z odrobina humoru, jakby wysuwajac niekoniecznie namacalna propozycje do flirtu, zainteresuje sie tym drobnym wyzwaniem, a wtedy mamy juz jej uwage, z ktorej mozna juz sie dobrze wybic.

ale rzecz jasna trzebaby to sprawdzic ...

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » sob maja 14, 2005 8:58 pm

Panie karwa nie pierdziel tylko sprawdź. SCSKS :twisted:
Jestem mistrzem!!!

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn maja 16, 2005 1:21 pm

Kartę telefoniczną powiadasz ?

To ciekawe ,bo ostatnio też potrzebowałem karty telefonicznej tak samo jak ty i też podchodziłem do ludzi i pytałem ..i teraz kiedy podeszłaś do mnie i zapytałaś o kartę to w tym momencie po raz pierwszy w pełni sobie uświadomiłem jak nieprawdopodobnie przydatną rzeczą jest taka zwykła karta telefoniczna .
Zastanawiałaś się może kiedyklwiek nad tym ?
To ciekawe jak takie małe urzadzonko pozwala nam utzymywac bliski i czesty kontakt z osobami na których nam naprawdę zależy ,prawda .
Nie wiem czy w pałni zgadzasz sie z tym co mówie ,ponieważ nie wiem czy ty równiez masz w swoim zyciu takie osoby z którymi chcesz utrzymywać naprawde bliski kontakt .
Wiesz..mówie o takim człowieku z którym masz naprawde dobry kontakt i możesz czuć sie przy nim naprawde blisko i czuć ten magnetyzm ,który byc może wytwarza się między tobą a tą osobą ,bez wzgledu nawet na to jak długo znasz tą osobę ,bo czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, że spotkałaś jakąś osobę i już po chwili zaczęłaś czuć sie przy tej osobie tak ,jakbyś znała tą osobę od dawna .... Wiesz jak to jest kiedy...

:arrow: dalej nie bede pisał ,bo zauważyłem ,ze chyba czaisz o co chodzi z wywoływaniem stanu i mam wrażenie ,że bardziej interesuje cię to ,jak rozpocząc rozmowe i jak powplatać przejscia ,prawda ?


No a nie wiem jak bardzo składnie i spójnie brzmi to co napisałem ,bo ,że tak powiem nie jestem teraz w stanie pozwalającym na w pełni logiczne myślenie ,ale ...a wogóle po co logicznie myśleć ..skoro wszystko zawarte w tej drugiej półkuli :D :D ..Natomiast ,wracając do tematu to gdybyś czegoś nie rozumiał z tego co napisałem to wtedy pytaj :D

KloCek
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » pn maja 16, 2005 7:28 pm

klocek pisze:i teraz kiedy podeszłaś do mnie i zapytałaś o kartę to w tym momencie po raz pierwszy w pełni sobie uświadomiłem jak nieprawdopodobnie przydatną rzeczą jest taka zwykła karta telefoniczna .
Zastanawiałaś się może kiedyklwiek nad tym ?
To ciekawe jak takie małe urzadzonko pozwala nam utzymywac bliski i czesty kontakt z osobami na których nam naprawdę zależy ,prawda .
Nie wiem czy w pałni zgadzasz sie z tym co mówie ,ponieważ nie wiem czy ty równiez masz w swoim zyciu takie osoby z którymi chcesz utrzymywać naprawde bliski kontakt.


nie uwazasz ze to troche zbyt banalne, by uchwycic jej dostateczna uwage/ciekawosc potrzebna do przejscia do tematu kontaktu/bliskosci?

na moj gust troche sztucznie brzmi to przejscie

dalej nie bede pisał ,bo zauważyłem ,ze chyba czaisz o co chodzi z wywoływaniem stanu i mam wrażenie ,że bardziej interesuje cię to ,jak rozpocząc rozmowe i jak powplatać przejscia ,prawda ?


to chyba najczestszy problem ...

btw: w ostatnich dniach odkrylem jak bardzo wazne jest wchodzenie samemu w stan, ktory opisujemy. obecnie cwicze jak najmocniejsze podtrzymywanie okreslonego stanu (jesli zauwaze ze uczucie sie zmniejsza - ponownie je przywoluje). to daje niebywale wieksza tworczosc, zamiast siegac do pamieci po patterny, pomysly same przychodza do glowy!

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt maja 17, 2005 5:26 pm

1.NIE / 2.ZGADZA SIĘ i fajnie ze już to odkryłeś ,bo to przeciez o to chodzi ,żeby samemu wejść w opisywany stan .Wówczas kiedy jesteś z tą osobą ,z która rozmawiasz w naprawde dobrym kontakcie to ta osoba podświadomie podchwyca ten stan i sama w niego wchodzi dużo głebiej niż gdybyś tylko walnął patterna .


PZdr
KLOCek
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » wt maja 17, 2005 6:43 pm

i nawet widzialem jak niejaki pan RJ odpala kotwice wchodzac jedynie w okreslony stan i patrzac lasce w oczy - GENIALNE ;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości