A jeśli ona ma...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blondi
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 6:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

A jeśli ona ma...

Postautor: Blondi » pt maja 13, 2005 2:42 pm

... chłopaka?
No właśnie... czasami tak bywa że podchodzisz do super laski która ma chłopaka... Co wtedy robicie... Ja robie tak:

Ona: Mam chłopaka...
Ja: Bardzo się ciesze że masz kogoś kto Cię naprawde kocha... z kim czujesz się wspaniale i kto jest bez wad...

czasami odpowiadają:

"że on mnie kocha to tak ale czy ja jestem z nim szczęśliwa?"

Więc wtedy już jest prosto...

Czasem mówie że też mam dziewczyne i że możesz czuć się bezpieczna bo kiedy się spotkamy to nie będziesz myśleć że będę Cię uwodził... ble... ble... ble dodając że możemy stracić okazje poznania naprawde ciekawej osoby prawda...?:-)

czasem działa...

ale czasem jest tak że ona ma chłopaka i wydaje jej się że jest w nim naprawde zakochana... i nie daje mi numeru... więc... napiszcie coś ciekawego... co wy wtedy robicie... przydadzą mi się jakieś konkretne informacje, przykłady itd. Może któryś z was opracował niezawodny zajebisty sposób autowania facetów...

Pozdrawiam

PIOTR...
Jestem zajebisty Piotrek... Jestem Królem polskich nastolatek...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz maja 15, 2005 10:00 pm

takiego sposobu nie trzeba wykrywać tak samo jak wyważać raz otwartych drzwi :D

to się nazywa boyfrend destroyer, a robisz to między inymi po to by zostać jej chłopakiem, ... na prawdę tego chcesz ??

przecie ona może mieć chłopaka i jednocześnie przeżyć z Tobą wakacyjną, letnią przygodę i dodatkowo {bonus, prezent :D} zawrzeć ciekawą znajomość na dłużej [okazjonalne dymanie :P] przy okazji bycia ze swoim chłopakiem :P .. a te relacje spowodują ... {tu se uruchom crative :P}
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Blondi
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 6:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Blondi » pn maja 16, 2005 12:55 pm

hmmm... pomysł zajebisty... przetestuje... muszę to teraz ładnie przeramować i ubrać w słowa... może jakaś mała podpowiedź jak to jej neutralnie zaprezentować...? 8)
Jestem zajebisty Piotrek... Jestem Królem polskich nastolatek...

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » wt maja 17, 2005 2:58 pm

mcjackal pisze:to się nazywa boyfrend destroyer, a robisz to między inymi po to by zostać jej chłopakiem, ... na prawdę tego chcesz ??



Nie, nie i jeszcze raz nie. Ja jej chlopakiem ? Nigdy w zyciu.
Ona moja dziewczyna, ale to tylko wtedy jak bedzie dobrze dupy dawac.
pozdrawiam
Uruk-Hai


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości