Co z tym zrobić?!?!?!?!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Johny

Co z tym zrobić?!?!?!?!

Postautor: Johny » ndz kwie 10, 2005 7:28 pm

Czy kiedykolwiek zdarzyło wam się ze robiliście wszystko aby zdobyć laskę ,która wam się podoba i dążyliście za wszelką cenę aby ją zdobyć a gdy już ja zdobyliście to przestaje wam na niej zależeć i odpuszczacie przed zamknięciem sprzedaży mi już zdarzyło się to nie pierwszy raz i nie wiem co z tym zrobić czy może ktoś mi doradzić co zrobić z tym fantem :!: :!: :!:
proszę o odpowiedz trenerów

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » ndz kwie 10, 2005 10:46 pm

Przestać za wszelką cene zdobywać kobiety.

Zastanów się co czujesz po zakupie jakiegoś przedmiotu, kiedy nagle wychodzisz ze sklepu uradowany i dowiadujesz się, że przepłaciłeś 3 krotnie? A teraz pomyśl co byś czuł dostając to samo w prezencie, bez starania się... pierwszy, druki czy kolejny raz... Sprawiaj sobie takie prezenty, ale nigdy za wszelką cene.
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz kwie 10, 2005 11:35 pm

pytania do trenerów są w innym topicu pisz tam, tutaj mogą ci odpowiedzieć, ale nie musza, w ww dziale ... powinni :)

zgadzam sie z Seedmanem ... za duże wykładasz sobie oczekiwania, za wiele sobie wyobrażasz, a za mało rzeczywiście patrzysz i zbyt duże ciśnienie w sobie wyzwalasz do celu osiągnięcia.

to wszystko jest zabawą, robisz to dla funu, dla niczego więcej, wyjdzie ?? zajebiście, masz więcej zabawy, nie wyjdzie - też fajnie, masz wiedzę jak robić by nie wyszło i sprawdzasz nastepny sposób by dowedzieć się co z niego wyjdzie.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn kwie 11, 2005 12:15 pm

:arrow: SIX STEP :!:
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn kwie 11, 2005 9:37 pm

tak .. klocek ... jeździj czołgiem ... porozjeżdżaj jak najwięcej ... mrówek :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt kwie 12, 2005 10:10 am

A na czym polega six step reframing :?: :?: :?:
PRACTICE MAKES PERFECT!

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt kwie 12, 2005 5:24 pm

A widzi pan, a widzi pan ?, no i irytuje to pana :?:

:arrow: To dzwoni pan , a co się pan tam będzie.. :D :D



:arrow: SIX STEP :!:
Ostatnio zmieniony czw kwie 14, 2005 5:24 pm przez klocek, łącznie zmieniany 3 razy.
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 12, 2005 7:49 pm

six step to technika której nauczysz się na praktyku nlp :D :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » czw kwie 14, 2005 12:53 pm

ok. dzięki, ale już wiem na czym to polega :D
PRACTICE MAKES PERFECT!

Johny

Postautor: Johny » czw kwie 14, 2005 1:57 pm

romeo pisze:ok. dzięki, ale już wiem na czym to polega :D



a może napiszesz na czym to polega :D

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » pt kwie 15, 2005 6:35 am

Denerwuje mnie i wręcz irytuje to że zamiast pisać o technikach, pomagać sobie, testować nie tylko na sobie ale na innych te techniki zaczynacie pisać "Nie powiem bo to jest tam i tam i jak chcesz je znać musisz iśc na kurs". Rozumiem płacicie więc chcecie by inni też to robili ale tu zaczynam ostro się zastanawiać nas sensem pewnego stwierdzenia jednej z osób "Joe Vitale". Pisze on o mocy dawania pieniędzy ale uważam ze tak samo jest z informacjami. Piszecie o pewnych technikach a potem zachowujecie sie jak dzieci mówiąc " Nie mogę dac ci szpadelka bo mama mi go kupiła jak chcesz kup sobie taki sam". Jezeli ktoś się poczuł urażony "sory" ale mam prośbe od siebie że jeżeli coś znasz i nie chcesz by wiedział ktoś o tym inny zachowaj ciszę. Jedna z osób która zna NLP od podszewki i naprawdę zajmuje się tym od długiego czasu pomogła mi w tworzeniu własnej postawy i powiększeniu wiedzy teoretycznej. Jak zadałem pytanie tej osobie czemu mi pomaga napisała " Michał to ze dam ci więcej wiedzy i więcej mozliwości nie spowoduje że laski mnie zostawią, stracę skuteczność i nic nie tracąc zyskam świadomość że mogłem ci pomóc". Nie chodzi mi by każdy tak robił ale zachowajcie wiedze dla siebie i nic o niej nie mówcie jak nie chcecie jej odkryć. Pozdrawiam i jeszcze raz sory jak ktoś się obraził
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

Johny

Postautor: Johny » pt kwie 15, 2005 9:37 am

WIZARD BRAIN pisze:Denerwuje mnie i wręcz irytuje to że zamiast pisać o technikach, pomagać sobie, testować nie tylko na sobie ale na innych te techniki zaczynacie pisać "Nie powiem bo to jest tam i tam i jak chcesz je znać musisz iśc na kurs". Rozumiem płacicie więc chcecie by inni też to robili ale tu zaczynam ostro się zastanawiać nas sensem pewnego stwierdzenia jednej z osób "Joe Vitale". Pisze on o mocy dawania pieniędzy ale uważam ze tak samo jest z informacjami. Piszecie o pewnych technikach a potem zachowujecie sie jak dzieci mówiąc " Nie mogę dac ci szpadelka bo mama mi go kupiła jak chcesz kup sobie taki sam". Jezeli ktoś się poczuł urażony "sory" ale mam prośbe od siebie że jeżeli coś znasz i nie chcesz by wiedział ktoś o tym inny zachowaj ciszę. Jedna z osób która zna NLP od podszewki i naprawdę zajmuje się tym od długiego czasu pomogła mi w tworzeniu własnej postawy i powiększeniu wiedzy teoretycznej. Jak zadałem pytanie tej osobie czemu mi pomaga napisała " Michał to ze dam ci więcej wiedzy i więcej mozliwości nie spowoduje że laski mnie zostawią, stracę skuteczność i nic nie tracąc zyskam świadomość że mogłem ci pomóc". Nie chodzi mi by każdy tak robił ale zachowajcie wiedze dla siebie i nic o niej nie mówcie jak nie chcecie jej odkryć. Pozdrawiam i jeszcze raz sory jak ktoś się obraził


święte słowa nic dodać nic ująć :D

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » pt kwie 15, 2005 12:44 pm

mcjackal pisze:six step to technika której nauczysz się na praktyku nlp :D :D :D

Można też o niej poczytać w ksiązkach.
Niestety nie pamiętam jak ta technika wygląda.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 15, 2005 1:14 pm

no to tak :

wolność słowa wyklucza twoje ultimatum, że jak nie ma ktoś zamiaru czegoś opisac dokładnie to lepiej niech siedzi cicho. :D :D :D a może wystarczy że poda sie tytuł, a resztę ktoś używając umysłu sobie znajdzie, a jak nie zawsze może iść na kurs :P

i to jest tak samo jak by cię ktoś teraz poprosił o to co ci zrobił znajomy, pomógł ci, ale poprosił o zachowanie dla siebie. Kim według siebie będziesz jeśli spełnisz czyjąś prośbę ??

A moja strategia jest bardzo podobna do strategii twojego znajomego, pomagam jednostkom które sam wybieram, z którymi mam personalne znajomości, a nie rozdaję towar za free wszem i wobec, za który zabuliłem kupę szmalu.

a dlaczego to cię denerwuje i irytuje ?? .. moze trzeba wprowadzić małe poprawki do postawy i mapki, hę ??

bez obrażania i pieprzenia przez scianki działowe :D

Pozdro,
MJ
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn kwie 18, 2005 12:05 pm

A kto powiedział ,że musisz iść na kurs :?:

Zajrzyj sobie do pierwszej lepszej ksiązki ,np O'Connora i Seymoura "Wprowadzenie do nlp" albo "Serce umysłu" Andreasów .Jeśli masz możliwość skorzystać i z jednej i z drugiej ,to jesli chodzi o six step ,to polecam "SU" - tam jest dużo obszerniej opisane.
Możesz także poszukać w internecie - pewnie gdzieś jest ,szukaj az znajdziesz. Poza tym forum to nie przedszkole ,to nie trening na którym przyjdzie trener i ci wszystko zrobi za ciebie ,czasem trzeba samemu wykazać się inicjatywą :!:

Mógłbym ci opisać technike w maksymalnym skrócie w kilku punktach ,ale jeśli nie orientujesz się jeszcze wogóle na czym to polega, to nie będziesz wiedział o co i jak sie za to zabrać .,a jesli takową wiedze posiadasz ,to six step powinieneś już dawno znać..

Zaproponowałem ,czego użyć aby rozwiązać dany problem ,natomiast nie chce mi sie siedzieć z ksiązką przed kompem i przepisywać ,jak co się dokładnie wykonuje ,bo jest tego troche ,a technika jest szeroko rozpowszechniona ,więc możesz sobie znależć - już przecież wiesz co i gdzie szukać ,prawda ?

:arrow: Jak już znajdziesz ,to daj znać jak tam efekty twojej pracy z six step
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości