nie potrafi sobie wyobrazic...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

nie potrafi sobie wyobrazic...

Postautor: menic » sob kwie 09, 2005 12:40 pm

Wczoraj postanowiłem zobaczyc jak to jest naprawde z tym NLSem na własnej skorze. Za racji ze jestem raczej zielony w tych sprawach, to nie zakladałem ze jakies cudy zaczna sie dziac. No musiałem sprobowac :>
Zagadałem przez gg jakas dziewczyne w wieku 19 lat. Na poczatku tak jak nie raz czytałem nalezy wyływac stany zaciekawienia z zabieraniem cukierka i takie tam, co nawet mi zgrabnie wychodziło
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:09)
czesc :)
agat: (Piątek 08.04.2005 21:09)
cze
(Piątek 08.04.2005 21:10)
kim jesteś??
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:10)
jak narazie jestem dla ciebie kims zupełnie nie znajomym..
podobnie jak ty dla mnie
ale.....
agat: (Piątek 08.04.2005 21:11)
ale...??
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:11)
ale pewnie i tak nie chcesz wiedziec kim moge byc :P
agat: (Piątek 08.04.2005 21:11)
to zależy
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:12)
jezeli nie jestes osobą ciekawą... pragnąca przezyć....
miłe chwile
(Piątek 08.04.2005 21:13)
to mozesz juz zamknąc okienko....
agat: (Piątek 08.04.2005 21:13)
aha
no to jeszcze nie zamykam

Potem jeszcze rzuciłem kilka patternow no ale dostałem odpowiedz ze takie rzeczy (fascynacja osoba, zasłuchanie/zaczytanie) moga sie wydarzyc tylko jak sie rozmawia na zywo. Zgodziłem sie bo gg to nie jest pełna forma komunikacji.
agat: (Piątek 08.04.2005 22:43)
aha no zdaza sie
(Piątek 08.04.2005 22:45)
oki nie mam wiecej pytan
moze ty chcesz o cos zapytac??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
chciałbym....sie spytac....
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
albo nie....
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
no pytaj
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
lepiej bedzie.... dla nas...
jak sie nei spytam ;)
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
dlaczego??
pytaj
(Piątek 08.04.2005 22:47)
odpowiem na kazdo pytanie
obiecuje
(Piątek 08.04.2005 22:48)
no wiec??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:48)
oj tu nie chodzi o to czy odpowiesz .........
agat: (Piątek 08.04.2005 22:48)
a o co??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:48)
czy tez nie..opdpowiesz ;)
agat: (Piątek 08.04.2005 22:49)
no wiec dlaczego nie chcesz zapytac??
jestes odwazny czy nie??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
ja oczywiscie :)
agat: (Piątek 08.04.2005 22:50)
no wiec??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
no ale zostawimy to na nastepny raz :)
agat: (Piątek 08.04.2005 22:50)
niee
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
oczywiscie o ile taki bedzie miał mejsce
agat: (Piątek 08.04.2005 22:51)
pytaj teraz
no to chyba nie jestes odwazny:P
(Piątek 08.04.2005 22:52)
hmmm
(Piątek 08.04.2005 22:53)
nie rozumiem dlaczego nie chcesz zapytac
??
Zaczeła mi wyjezdzac na odwage bo ja wczesniej tak robiłem w stosunku do niej. Dyskutowalismy jak to jest z odwaga i zahamowaniami. Potem aby sie wymigac od udzielenia odpowiedzi przeszedłem na jakis inny temat. Ale w koncu chciałem sprobowac z ciekawosci jak to jest z tymi odwazniejszymi patternami :>
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:55)
gdybys miała...
wyobracic sobie.....
(Piątek 08.04.2005 22:56)
najcudowniejszego.....mezczyzne
o jakim mogłas.. do tej pory jedynie marzyc....
to......czy starczyłoby ci...
(Piątek 08.04.2005 22:57)
wyobrazni bys mogła zobaczyc przed soba....
najbarwniejszy obraz sytuacji....gdzie..
(Piątek 08.04.2005 22:58)
kochasz sie w najbardziej namietny....sposob i doznajesz najprzyjemniejszych rozkoszy... ze mną ......tak jest ze gdy robie cos takiego......
to zaczynam miec bardzo przyjemne......stany

A w opowiedzi dostałem ze ona jest realistka pesymistka, i ze nie jest w stanie wyobrazic sobie najcudowniejszego mezczyzny, ze trwardo stapa po ziemi itp.

I teraz moje pytanie. Zo zrobic w takiej sytuacji, kiedy dziewczyna nie potrafi sobie wyobrazic tego co staram sie jej przekazac :?:
Jak masz coś zrobić dobrze...
...To musisz zrobic to sam.

Aszyn

Postautor: Aszyn » ndz kwie 10, 2005 4:35 pm

Ja: (Piątek 08.04.2005 21:09)
czesc
agat: (Piątek 08.04.2005 21:09)
cze
(Piątek 08.04.2005 21:10)
kim jesteś??
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:10)
jak narazie jestem dla ciebie kims zupełnie nie znajomym..
podobnie jak ty dla mnie
ale..... skoro już zdecydowałaś się sprawdzić kto do ciebie napisał pierwszy to może spróbuj się nie zastanawiać kto to ? Zanim w pełni nie będziesz pewna czy zacząć tą rozmowę
agat: (Piątek 08.04.2005 21:11)
ale...??
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:11)
pewnie i tak nie jesteś ciekawa kim ja jestem i kim mogę być
agat: (Piątek 08.04.2005 21:11)
to zależy
Ja: (Piątek 08.04.2005 21:12)
Nie wiem czy wiesz jak to jest bo czasami ludzie czują że nagle musza z kimś porozmawiać.
Ze mną właśnie tak jest teraz że poczułem tą chęć. No nie wiem czy to w ogóle cię interesuje bo tu obcy facet i takie rzeczy mi tu gada ?
jezeli nie jestes osobą ciekawą... pragnąca przezyć....
miłe chwile
(Piątek 08.04.2005 21:13)
to mozesz juz zamknąc okienko....
agat: (Piątek 08.04.2005 21:13)
aha
no to jeszcze nie zamykam

agat: (Piątek 08.04.2005 22:43)
aha no zdaza sie
(Piątek 08.04.2005 22:45)
oki nie mam wiecej pytan
moze ty chcesz o cos zapytac??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
muszę chciałbym....sie spytac....
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
albo nie....
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
no pytaj
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:46)
lepiej bedzie.... dla nas...
jak sie nei spytam
agat: (Piątek 08.04.2005 22:46)
dlaczego??
pytaj
(Piątek 08.04.2005 22:47)
odpowiem na kazdo pytanie
obiecuje
(Piątek 08.04.2005 22:4
no wiec??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:4
oj tu nie chodzi o to czy odpowiesz .........
agat: (Piątek 08.04.2005 22:4
a o co??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:4
czy tez nie..opdpowiesz
agat: (Piątek 08.04.2005 22:49)
no wiec dlaczego nie chcesz zapytac??
jestes odwazny czy nie??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
ja oczywiscie
agat: (Piątek 08.04.2005 22:50)
no wiec??
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
no więc dlatego że jest to nasza pierwsza rozmowa i nie powinniśmy poruszać tematu który… może dopiero zostanie wprowadzony ? Wiesz to zależy od ciebie czy uda ci się otworzyć w trakcie naszej rozmowy…
za szybko cię spytałem .Jeśli będziesz miała ochotę? kolejny raz ze mną pogadać to już będziesz wiedziała o co chciałem zapytać. Na pewno masz teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia dlatego już spróbuj nie myśleć o tym i słodkich snów. Ja również muszę niestety uciekać bo rano wcześnie wstaje. Moje GG znasz.
Cukierek. no ale zostawimy to na nastepny raz
agat: (Piątek 08.04.2005 22:50)
niee
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:50)
oczywiscie o ile taki bedzie miał mejsce
agat: (Piątek 08.04.2005 22:51)
pytaj teraz
no to chyba nie jestes odwazny:P
(Piątek 08.04.2005 22:52)
hmmm
(Piątek 08.04.2005 22:53)
nie rozumiem dlaczego nie chcesz zapytac
??

Za szybko za ostro z tymi wyobrażeniami i z tymi rozkoszami.
Podczas następnej rozmowy dokończyć te pytanie które urwałeś. I wzbudzić jeszcze większa ciekawość i jak by to łyknęła to pomału jakieś zaufanie, wrażenie kontaktu.
I podczas tej całej rozmowy to by dobrze było gdybyś zaczął wyłapywać jej słowa osobiste transow i wykorzystywał je podczas rozmowy. Ona może być także osobą o reakcji biegunowej. To Zn. Wszystko co byś nie napisał to będzie negować. Neguj tak samo i dopiero pisz to co chcesz jej przekazać. Np. na pewno byś nie chciała wiedzieć ile można zdziałać językiem podczas naturalnej rozmowy w cztery oczy.
To tak mnie więcej jak to dalej poprowadzić.
W GG nie mam za bardzo doświadczenia bo tylko dwa razy gadałem na poważne z jakąś laską.
Bardziej w terenie.
Na pewno znajdzie się ktoś kto ci bardziej fachowych rad udzieli.
Ja: (Piątek 08.04.2005 22:55)
gdybys miała...
wyobracic sobie.....
(Piątek 08.04.2005 22:56)
najcudowniejszego.....mezczyzne
o jakim mogłas.. do tej pory jedynie marzyc....
to......czy starczyłoby ci...
(Piątek 08.04.2005 22:57)
wyobrazni bys mogła zobaczyc przed soba....
najbarwniejszy obraz sytuacji....gdzie..
(Piątek 08.04.2005 22:5
kochasz sie w najbardziej namietny....sposob i doznajesz najprzyjemniejszych rozkoszy... ze mną ......tak jest ze gdy robie cos takiego......
to zaczynam miec bardzo przyjemne......stany

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » ndz kwie 10, 2005 9:43 pm

Dzieki za korekte :)
Narazie prowadze rozmowy przez gg głownie dlatego, ze chce jakos opanowac sama sztuke tworzenia patternow i innych konstrukcji lingwistycznych. A z tą rozkoszą to wiem ze wyleciałem ze szybko, ale poprostu byłem cholernie ciekawy jak tego typu patterny działają :>
Jak masz coś zrobić dobrze...

...To musisz zrobic to sam.

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » ndz kwie 10, 2005 11:09 pm

Ta... pamiętam jak jeszcze 2 lata temu pisałem w podobny sposób do lasek...

a) zabrakło w wypowiedziach konsekwencji
b) na GG po kropkach wal enter żeby dać jej czas na przetworzenie poleceń
c) "to mozesz juz zamknąc okienko...." -> "aha no to jeszcze nie zamykam" hmmm... dam Ci kosza ale jeszcze nie teraz ;-)
d) "moze ty chcesz o cos zapytac??" -> a Ty o co pierwsze chcesz się zapytać? (to tak a propos, ale przy pożądnym stanie zainteresowania będziesz robił coś innego aby z kolei uwolnić się od potoku pytań, np.: widze, że bardzo się tym (pk) wszystkim zainteresowałaś... to możesz zadać ostatnie pytanie bo musze koniecznie opowiedzieć Ci coś jeszcze)
e) "lepiej bedzie.... dla nas... jak sie nei spytam" - rozumiem, że chciałeś napisać -> chociaż nie... musze już iść i szkoda, że nie będziemy mogli poruszyć tego tajemniczego tematu ;-)
f) za szybko te teksty jej wklejałeś i za długie są
g) "następny raz... oczywiscie o ile taki bedzie miał mejsce" Twoja postawa musi wyrażać, że nie zależy Ci na następnym razie, to jej musi zacząć zależeć

Tym razem zabrakło by liter w alfabecie, ale ćwiczenie czyni mistrza.
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » ndz kwie 10, 2005 11:34 pm

Teksty nie wklejałem a pisałem recznie no i straałem sie sam wymyslac, a nie korzystac juz z gotowcow ;) Poza tym skąd ciagle czerpac pomysły na prowadzenie rozmowy? Czy nawijac glownie samemu czy pozwolic lasce tez mowic? A jesli to drugie to na co jej pozwalac, do czego przymuszac?
aha i jeszcze jedno :) Jak najlepiej rozpoczynac rozmowe... No bonajczesciej jest tak, ze piszcze "czesc" i w opdowiedzi dostaje rowniez tylo "czesc" i nic wiecej. No i teraz co zrobic w takiej sytuacji ? No vo nie powiem przeciez ze mam co do niej np. jakas intuicje, lub nie powiem jej komplementu, bo na jakiej niby podstawie...
Jak masz coś zrobić dobrze...

...To musisz zrobic to sam.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn kwie 11, 2005 1:29 pm

No rzeczywiście masz racje ,odpowiedź w stylu cześć to nie to co najbardziej chcemy osiągnąc bo co nam po czesc ,prawda
:arrow: Jeśli chcesz naprawde pocwiczyc tworzenie patternów to wal smiało i prosto z mostu na wstepie np coś w stylu :

"ciekaw jestem ,czy byłaś kiedyś profesjonalnie uwiedziona ?"

one zwykle :"a czemu?"

i jedziesz: " bo wiesz zauwazyłem ,że kobieta tak rzadko ma okazje spotkać takiego mężczyznę ,który ..."

albo :" bo rozmawiałem ostatnio z moją koleżanka "Renatą :wink: " i ona mi powiedziałą ,że ostatnio spotkałą się z pewnym mężczyzną i ze zdziwieniem stwierdziła ,że ten męzczyzna już po krótkiej rozmowie nagle zaczął sprawiać ,że z jakiegoś całkowicie nieznanego powodu ona zaczeła odczuwać coraz bardziej narastające podniecenie ..."

Czytając to co piszę ,pewnie łatwo możesz dostrzec jak wiele możliwości do poprowadzenia takiej rozmowy nagle zaczyna sie wyłaniać ,
chociaż możesz zauważyć to na wiele różnych sposobów ,więc nie bede ci mówił ,że pewnie usłyszysz głos ,który od tej chwili za każdym kolejnym razem kiedy pomyslisz o cwiczeniu patternów zacznie ci ciepłym głosem proponować ,że może fajnie byłoby wypróbować to już teraz i już teraz przekonać się ,jak wiele satysfakcji można czerpać z takiej rozmowy ..

Ponieważ jednak wiem ,że u ciebie nie musi to polegać na tym ,że twój głos wewnętrzny z coraz większą siłą zacznie ci sugerować ,abys już teraz zaczął działać ,ponieważ możesz być jedną z tych osób które w takich momentach zaczynają widziec obraz siebie ,jak z pełną satysfakcją prowadzą w podobny sposób rozmowe i w sobie tylko znany sposób zauważają ,jak ogromną frajde sprawia im to co aktualnie sobie wyobrażają ..

Z doświadczenia jednak wiem ,że to jest różnie dlatego też nie bede ci mówił ,że zaczniesz widzieć siebie w równie umacniających i satysfakcjonujących i motywujących już teraz do działania obrazach ,ponieważ może sie także zdarzyć ,że akurat u ciebie nagła i coraz bardziej umacniająca się chęc do wypróbowania przedstawionych tu propozycji może się objawić w formie takiego charakterystycznego uczucia ,które pojawia się zawsze w takich sytuacjach ,co do wykonania których masz ogromną motywacje już od bardzo dawna .
Na pewno sam znasz takie sytuacje ,więc nie ma sensu ,żebym ci opowiadał dokładnie ze szczegółami ,że w takiej chwili zaczynasz odczuwać ,coś takiego ,co sprawia ,ze nagle zauważasz ,że nie możesz się powstrzymać od działania albo że kiedy próbujesz powstrzymać to uczucie ,to ono jak na złość zaczyna narastać z podwójną , potrójną , poczwórną siłą ,sprawiając ,że w takim momencie odkładasz wszystko na dalszy plan ,a jedyną rzeczą o której możesz myśleć to ,jak tu najszybciej zdobyć możliwość do zrobienia tego ,co z taką siła od pewnego czasu angażuje całe twoje myślenie , a ponieważ na pewno masz w swoim życiu ,takie ulubione sytuacje i czynności ,które najbardziej lubisz wykonywać ,to nie bede ci dłużej opisywał ,jak się człowiek potrafi przyjemnie w takich sytuacjach czuć ,dlatego podam ci jeszcze ze dwie propozycje i proszę ,żebyś je powoli przeczytał i dokładnie przetrawił ,zanim uznasz je za doskonałe pomysły i z pełną satysfakcją przystąpisz do ich realizacji i do treningu patternów ,które przecież od pewnego czasu tak bardzo chcesz opanować .

"Czy ty także jesteś osobą , która czytając pewne wiadomości lub rozmawiając z niektórymi ludźmi ,nagle z jakiegoś całkowicie nieznanego powodu zaczyna odczuwać ,jak jej cipka ,zaczyna sie robic coraz bardziej mokra ..Bo wiesz przed chwilą rozmawiałem z pewną kobietą i ona mi powiedziała ,że tak ma i wcześniej jak rozmawiałem z inna to tez powiedziała to samo ,dlatego chcę zapytać ,czy to jakiś standard na takich czatach? "

pewnie albo odpowie tak albo nie
jesli powie ze tak to mozesz pojechać np ze to bardzo przyjemne i ciagnac patterny ,albo sie z nia draznic ,mówiąc ze pewnie nie jest na tyle odwazna ,by sobie wyobrazic jak to rozmawia z nieznajomym mezczyzna i nagle...
Tą drugą opcje możesz jebnąc z powodzeniem lasce ,która ma nicka w stylu :mokra napalona pochwa itp. , najczesciej bedzie bronic swojego nicka kiedy powiesz ,że
"on pewnie taki na wyrost i ze tak naprawde rzadko można spotkać taka kobieta ,która ma na tyle odważna inteligencje by ..aha czesto po kilku/kilkunastu linijkach spierdalają.. :wink:

jak odpowie ,że nie to mozesz albo pojechac patterny bardziej w strone fascynacji ,że jest osobą która zasługuje na TO co najlepsze i ze pewnie w pewnej chwili spotka kogoś TAKIEGO ,kto sprawi że zaczne czuć ten nieprawdopodobny kontakt z tą osobą i ...

mozesz także pojechać ,ze nie ma pewnie tyle odwagi i spowodowac zeby jednak zaczeła sie moczyć już teraz :wink:

Chociaż może się zdarzyć ,że już teraz ,z głową wypełnioną tak wieloma nowymi pomysłami ,zaczniesz zauważać jak bardzo nie możesz się doczekać ,to jednak chciałbym ci zaproponować jeszcze z jeden pomysł zanim zaczniesz wypróbowywać juz poznane i wymyślać nowe .

na przykład coś w stylu:

"Przepraszam ,jeśli przeszkadzam ALE pomyślałem ,że jesli sie nie przedstawie ,to stracisz okazje do poznania kogoś naprawde fascynującego ,a zauważyłem ostatnio ,jak rzadko kobieta ma okazje spotkać taką osobę ,która ..."


Pozdrawiam

Klocek

Miłego opanowywania patternów ..
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » pn kwie 11, 2005 5:10 pm

[OT]Kurcze chłopaki uwielbiam was :D
Wielkie dzieki za wszelką pomoc :) Miło jest wiedziec ze mozna sie tutaj udac aby zasiegnąc fachowej porady to przy okazji poprawic sobie podejscie i cała postawe :)
[/OT]
A wracając do tematu... Zakładamy ze wszystko sie udało i ze mamy numer gg i laseczka ma nasz numer. I co zrobic kiedy ona np. nastepnego dnia pisze "czesc". Czyli ze chce pogadac... to jak ją w takiej sytuacji traktowac?
Jak masz coś zrobić dobrze...

...To musisz zrobic to sam.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn kwie 11, 2005 5:37 pm

Że co ? Że dzień wcześniej z nią gadałęś ,wziąłeś jej gg i ona na drugi dzień piszę tylko "cześć ",zamiast błagać o spotkanie z tobą :?: :!:

Wybacz stary ,ale dopiero ,jak w pełni nauczysz się tworzenia i posługiwania się patternami... :arrow:

(do czego -chociaż możesz nie w pełni zdawać sobie z tego sprawe -z każdą kolejną chwilą ,z każdym zdaniem wypowiedzianym językiem patternów ,z każdym postem na forum , z każdą laską na czacie jesteś coraz bliżej :!: )

:arrow: ...to dopiero wtedy w pełni zrozumiesz dlaczego to niemożliwe :wink: :D :D
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości