Odnowiona znajomość

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Odnowiona znajomość

Postautor: romeo » czw kwie 07, 2005 12:42 pm

Witam bracia!

Jakiś czas temu zagadnąłem na ulicy pewną panne, i pomimo standardowego "mam chłopaka", już po kilku chwilach rozmowy zapragnęła dać mi swój numer, żebym się jeszcze do niej odezwał...

no i się odezwałem...

po kilku smsach, w których zaczęła mi opisywać swoje pragnienia, fantazje, etc. zaproponowałem jej prawdziwą rozmowę, przy kawie...

nic mi wtedy nie odpisała, tylko wysłała kilka sygnałów na moją kom...

napisałem jej wtedy, że domyślam się, że jej karta znów się skończyła (co jej się często zdarza - już mi o tym pisała) więc będę na nią czekał tu i tu, wtedy i wtedy (oczywiście będę czekał tylko 15 minut, bo później wyjeżdżam, ale gdy się spotkamy, to może przełożę swój wyjazd...)

przyszedłem w umówione miejsce i czekałem 15 minut (przy okazji poznając milutką kelnerkę... ale to już inna historia :wink: - nie przyszła...

po powrocie do domu napisałem jej, że szkoda, że nie wystarczyło jej odwagi żeby przyjść, itd. (tekst o wykorzystywaniu niezwykłych okazji)

znów puściła mi sygnał... zdecydowałem się do niej zadzwonić i pożegnać się...

gdy odebrała telefon zorientowałem się, że jest bardzo chora (miała gorszy głos niż zdarta płyta) a w dodatku jej się karta skończyła (zostało jej tylko tyle, co na puszczenie sygnału)...

powiedziałem jej wtedy, że gdyby chciała, to mogłaby mi jakoś dać znać, że chce przełożyć spotkanie (z bramki sms, z komórki taty/chłopaka itd. - jest bardzo dużo sposobów :wink: - ona jednak tego nie zrobiła, więc może nie warto było zawracać sobie głowy... na zakończenie powiedziałem jej jeszcze, żeby nie wyobrażała sobie, jak miło moglibyśmy wspólnie spędzić czas, gdybyśmy jednak się spotkali ( ale cóż... nie myśl o tym. Cześć!).

od tego czasu minęły jakieś 3 tygodnie i dzisiaj rano dostałem smsa:



Cześć Krzysio! Co tam u Ciebie? Bo u mnie wszystko jest ok. Mołoby być lepiej ale cóż... nie można być zachłannym bo to nie popłaca :) Wiesz parę razy już się złapałam na Twoją pocztę =( Pozdrawiam


Zastanawiam się, co teraz jej odpisać...

czy traktować sprawę jaj gdyby nigdy nic (u mnie też ok. etc.), czy może odnieść się do niej z większym dystansem... a może wogóle zignorować...

Co wy zrobilibyście w takiej sytuacji :?:

Pozdrawiam K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 07, 2005 12:56 pm

zdrowiej w pokoju siostro, odezwij sie kiedyś .. może .. sie załapiesz na nie pocztę :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw kwie 07, 2005 3:27 pm

Chcesz wiedzieć co Ja bym zrobił?


Za przeproszeniem nadziałbym ją na cock'a! :) -bo wszelkie warunki ku temu skłaniają.
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » czw kwie 07, 2005 5:51 pm

Anothermind pisze:Chcesz wiedzieć co Ja bym zrobił?


Za przeproszeniem nadziałbym ją na cock'a! :) -bo wszelkie warunki ku temu skłaniają.


To wspaniale :!: A podzielisz się ze mną pomysłem jak byś to zrobił (i nie chodzi mi tu o samo nadziewanie :wink:

K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

Aszyn

Postautor: Aszyn » czw kwie 07, 2005 7:34 pm

gdy odebrała telefon zorientowałem się, że jest bardzo chora (miała gorszy głos niż zdarta płyta)

Nie wiem czy wiesz... bracie romeo podczas gdy kobieta jest chora to...
jej Wrażliwość na bodźce seksualne – dotyk i coś tam coś tam na ciele i w ciele ruszone powoduje nagłe podniecenie o wiele razy głębsze i szybsze niż przed chorobą :lol:

I jeszcze małe spostrzeżenie… zauważyłem fajne reakcje u panien.
Chodzi o pośladki. Fajnie się nakręcają panny i nabierają szybko ochoty na seks kiedy złapiesz za tyłek delikatnie i to w prawo i w lewo w górę w duł go pomasujesz np. w tańcu ( nawet przez spodnie ) i poszeptasz coś kukając w oczy głęboko pannie :twisted:
Sprawdzone spostrzeżenie z imprez. Działa szybko w dużej ilości przypadków.
A jak sam na sam z laską to miodzio :P

Pozdrawiam :wink:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob kwie 09, 2005 12:41 am

życzę szczęścia w dymaniu chorych lasek, za to tego nie polecam

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Aszyn

Postautor: Aszyn » sob kwie 09, 2005 1:10 am

Chore laski mają większy poślizg i bardziej się z nich leje.
Ćut perwersji też trzeba zakosztować :lol:
Ja kiedyś dymałem chorą i było miło zwłaszcza kiedy się upociła i kichnęła mi parę razy w fiuta :D
Polecam grypę większa wymiana płynów :o

Pozdro...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob kwie 09, 2005 7:59 am

noo spoko, perwersów im więcej tym lepiej, tak jak lubię najbardziej, ale wolę od lasek czerpać przyjemność a nie zarażać się jakimiś infekcjami :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Odnowiona znajomość

Postautor: VOLVO » sob kwie 09, 2005 9:32 am

Jakiś czas temu zagadnąłem na ulicy pewną panne, i pomimo standardowego "mam chłopaka", już po kilku chwilach rozmowy zapragnęła dać mi swój numer, żebym się jeszcze do niej odezwał...

pytanie - to co takiego powiedziałeś, że zmieniła zdanie :?: ja jak ostatni raz próbowałem poderwać panne, która miała chłopaka to odbiłem się od niej jak piłeczka tenisowa od betowej ściany, dla mnie panna była nie do przejscia....
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Re: Odnowiona znajomość

Postautor: romeo » pn kwie 11, 2005 1:14 pm

VOLVO pisze:pytanie - to co takiego powiedziałeś, że zmieniła zdanie :?: ja jak ostatni raz próbowałem poderwać panne, która miała chłopaka to odbiłem się od niej jak piłeczka tenisowa od betowej ściany, dla mnie panna była nie do przejscia....


Cóż... nie pamiętam dokładnie... przede wszystkim podszedłem do niej z nastawieniem dobrej zabawy - kompletnie mi na niej nie zależało - byłem po prostu ciekaw jak zareaguje (ale przecież każdy z braci TO wie, prawda?)...

... po normalnym wejściu (widziałem jak idziesz w tą stronę i pomyślałem, że jeśli nie podejdę i nie odezwę się do ciebie, to stracisz szansę poznania kogoś naprawdę interesującego... co wywołało wielki szczery uśmiech na jej twarzy :wink: ) i standardowym: mam chłopaka (to wspaniale... itp.) zaczęła się mnie pytać, czy zaczepiam w ten sposób każdą dziewczynę...

... odpowiedziałem jej wtedy, że rozmawiam tylko z wyjątkowymi kobietami, które w szczególny sposób zwrócą moją uwagę...

... zapytała mnie wtedy, czy wiele ich było...

... a ja jej na to, że to niezwykłe, że znamy się tak krótko, a ona już jest o mnie zazdrosna (odrobinkę się speszyła, ale z uśmiechem na twarzy)...

... wtedy się jej przedstawiłem i powiedziałem, że zapowiada się bardzo interesująca znajomość...

... okazało się, że mam tak samo na imię jak jej chłopak, więc powiedziałem, że mam nadzieję, że nie będziemy się jej mylić, gdy będzie do mnie dzwonić :wink: ...

(oczywiście szeroki uśmiech na jej twarzy)

... i to był idealny moment na tekst o poczuciu humoru i 3 cechach...

... kiedy jej to powiedziałem postanowiłem zabrać cukierka (wielka szkoda, że... itd.)...

... ona na to, że może dać mi swój nr telefonu... ja na to: ok. i fajnie, że lubi dreszczyk emocji i ryzyka...

I Cześć! (Całość trwała może z pięć minut)


Tak właśnie można to zrobić

Pozdrawiam K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » pn kwie 11, 2005 2:28 pm

Jeszcze jedno

Po ostatnich warsztatach zauważyłem, że bardzo dużą skuteczność (przynajmniej u mnie :) ) ma stosowanie directów...

po prostu podchodzisz do laski i mówisz:

Cześć! nazywam się... (podajesz imię) zauważyłem cię jak przechodzisz obok i zrobiłaś na mnie takie wrażenie, że postanowiłem zaryzykować ośmieszenie i odrzucenie... i przedstawić się... (zwykle wtedy mówi jak ma na imię)... zrobiłaś na mnie tak wielkie (możesz pk) wrażenie, że chciałbym poprośić Cię o Twój numer telefonu, żebym mógł zadzwonić i umówić się na rozmowę przy dobrej herbacie... bo teraz nie mam zbyt wiele czasu, a i Ty pewnie też się spieszysz... (i laska daje Ci swój numer)


a jeśli powie: Mam chłopaka, to serwujesz jej np. to:

To wspaniale!... bo widzisz, ja wcale nie chcę zostawać Twoim chłopakiem... po prostu odniosłem wrażenie, że jesteś bardzo inteligentną i interesującą osobą... o nielwykle twórczym umyśle i bogatym wnętrzu... więc pomyślałem sobie, że przyjemnie byłoby porozmawiać z kimś takim na te wszystkie tak bardzo interesujące tematy...


nie ma bata - 99% dziewczyn powinno wtedy dać ci wtedy swój numer...

... no chyba, że same uwżają, że nie są inteligentne i interesujące (ale nawet te najgłupsze tak o sobie nie myślą :wink: )

Powodzenia! K.
PRACTICE MAKES PERFECT!


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości