Pomyłka???

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Pomyłka???

Postautor: romeo » pn mar 28, 2005 10:57 pm

Hej Bracia! Małem ostatnio okazję prowadzić wykład w szkole i na końcu dostałem kilkanaście adresów mailowych, pod które miałem wysłać ludziom notatkę... dostałem też adres od pewnej bardzo ładnej dziewczyny, więc postanowiłem wykorzystać tą sytuację i oprócz obiecanej notatki wysłać coś jeszcze... wysłałem do niej dwa maile: w pierwszym pattern o kawie autorstwa Andy'ego (wielki ukłon w stronę brata - moim zdaniem tekst jest świetny) a treść drugiego przedstawiam poniżej (też napisany w oparciu o pattern jednego z braci):

Hej Aniu! Domyślam się, że zaskoczyłem Cię poprzednim mailem i pewnie zastanawiasz się, dlaczego właśnie do Ciebie go napisałem... Coż... nie będę Cię dłużej trzymał w niepewności i wyjaśnię...
Otóż na ostatnim wykładzie z MPH, kiedy tak dyktowałem notatkę, miałem niezwykłą okazję żeby przypatrzeć się wszystkim... i kiedy spojrzałem przez chwilę w Twoje oczy od razu miałem pewną intuicję na Twój temat... więc pomyślałem sobie, że skoro napisałaś mi swój adres e-mailowy, to jest to wspaniała okazja, żeby przekonać się o tym, czy była ona trafna...
Bo widzisz... nie wiem, czy masz na tyle inteligentną i elastyczną wyobraźnię żeby to zrobić... ale gdybyś miała wyobrazić sobie, że właśnie teraz poznajesz przez net mężczyznę, który jest dyskretny, inteligentny i doskonale zorganizowany... który potrafi oczarować kobietę, zapewnić jej fantastyczną przygodę, cudowny romans i ten przyjemny dreszcz emocji, przygody i adrenaliny, która narasta w radosnym oczekiwaniu na to, co ma się za chwilę wydarzyć... ze mną tak jest że uważam, że wyjątkowy mężczyzna potrafi znacznie więcej, nie tylko gwarantuje kobiecie to wszystko, czego ona od niego oczekuje i docenia ją za te wszystkie rzeczy, za które zawsze chciała być doceniana, ale potrafi również obudzić w niej te wszystkie ukryte pragnienia i naturalne żądze, z których ona dotąd nawet nie zdawała sobie sprawy... to tak jakby obudził ją ze stuletniego snu... Ja myślę, że większości pięknych kobiet nie starcza odwagi żeby złapać taką okazję i zatrzymać ją dla siebie... i wyssać z niej tyle przyjemności ile tylko będą w stanie wytrzymać... i choć mogą słyszeć ten głos w swojej głowie, który mówi: Zrób to! Natychmiast złap tą okazję! to się zastanawiają zamiast działać od razu.... a później ogromnie żałują, bo jak na pewno wiesz, coś co jest dostępne dziś, jutro może zniknąć... i nigdy więcej się nie pojawić...
Jednak moja intuicja podpowiada mi, że Ty właśnie możesz należeć to tej nielicznej grupy wyjątkowych, odważnych kobiet, które potrafią złapać i wykorzystać taką niezwykłą okazję... i móc potem całkowicie oddać się przeżywaniu prawdziwej, głębokiej przyjemności... ze mną tak jest, że uważam, że właśnie takie kobiety w pełni zasługują na to, co w życiu najlepsze...

Ale się rozgadałem:-) Pozostaje mi jeszcze życzyć Ci wesołych Świąt i czekać na Twoją odpowiedź...

Pozdrawiam K.


W odpowiedzi dostałem

nie zycze sobie abys obrazal mnie takimi mailami.
nie pisz do mnie wiecej.



Co mogło sprawić, że poczuła się obrażona :?:
Co powinienem jej teraz odpisać :?:
Co doświadczeni Bracia zmieniliby w tym, co napisałem? (bez litości - wszystkie błędy :wink: :?:

K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Pomyłka???

Postautor: tupak » wt mar 29, 2005 10:17 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:44 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 29, 2005 12:45 pm

a po co ??
penis z nią !!

napisz jej to :
dziękuję ze zaoszczedziłaś mi czasu .. bo myślałem że jesteś kobietą a nie dziewczynką :D ... pozostańmy więc ... ... zapomnij o wszystkim, teraz !!

game over :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt mar 29, 2005 2:32 pm

Dzięki bracia za wnikliwą ocenę. Mam jednak ochotę poćwiczyć jeszcze trochę na tej pannie i wywołać w niej uczucie lekkiego niedosytu, straty i tego, że zupełnie źle zrozumiała to, co jej wcześniej napisałem :wink: Myślałem żeby jej wysłać coś takiego:

Dziękuję, że zdecydowałaś się poświęcić jeszcze trochę czasu i przeczytać tego maila – ze swojej strony gwarantuję Ci, że to już ostatni, który do Ciebie piszę. Poprzedniego maila napisałem celowo w taki sposób, który pozwoliłby mi przekonać się, czy jesteś kobietą obdarzoną wyobraźnią i poczuciem humoru, gdyż są to cechy, których absolutnie wymagam od kobiet, które bliżej poznaję... a Ciebie miałem ochotę poznać bliżej i przekonać się jaką w istocie jesteś osobą... i właściwie wiem już wystarczająco dużo...
Bo widzisz... ze mną tak jest, że uważam, że ogólnie rzecz biorąc istnieją dwa rodzaje kobiet:
te, które są nieświadomie hamowane poprzez kulturowe zaprogramowanie, oraz te, które są naturalne w każdej sytuacji...
Myślę, że kobieta kulturowo zaprogramowana ma rozmaite ograniczenia, które tłumią w niej to niesamowite bogactwo dobrych instynktów i moc twórczą... wiesz jak to jest, kiedy coś cię ogranicza i czujesz w sobie to narastające pragnienie chęci zmiany, prawda?...
Natomiast kobieta naturalna, to kobieta, w której drzemie potężna siła, odwaga i witalność... to uśpiona prawdziwa natura kobiety, która tylko czeka na okazję, żeby ją odkryć...
Z tego, co widzę, to kobiety często nie zdają sobie sprawy z tego, co tak naprawdę w nich drzemie i jak silny mają charakter... tyle tylko, że na ich nieszczęście, rzadko mają okazję, żeby się o tym tak naprawdę przekonać... a nawet, gdy ją dostrzegą przed sobą, to zwykle nie mają dość siły i odwagi, żeby ją złapać i wykorzystać... to zupełnie tak jakby znać wyniki losowania totolotka i bać się posłać kupon...
Wiem, ze większość kobiet uważa, że faceci to świnie i myślą tylko o jednym...
To prawda. Wielka szkoda, że jest tak mało mężczyzn, którzy potrafią docenić wszystkie aspekty kobiety... że kobieta ma rzadko okazję spotkać kogoś, kto zwraca uwagę nie tylko na jej stronę fizyczną, ale także na to co ma wewnątrz. Ciekaw jestem, czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś i od razu wiedziałaś, że możesz mu zaufać...
i chociaż nie spodziewam się już od Ciebie odpowiedzi, mam nadzieję, że uda ci się spotkać jeszcze osobę, która sprawi, że poczujesz się tak jak się zawsze chciałaś czuć i będzie Cię traktować tak jak zawsze chciałaś być traktowana... kogoś, kto potrafi docenić w Tobie to wszystko, co trzeba docenić nie oczekując niczego w zamian.
Chcę żebyś także wiedziała, że ŻYCZE CI JAK NAJLEPIEJ i jestem pewien, że jeśli wczytasz się w ten tekst, to zrozumiesz prawdziwą głębię tych słów i przekonasz się, że napisałem te maile do Ciebie tylko dlatego, że uważałem, że zasługujesz na to, aby się z Tobą podzielić swoimi przemyśleniami... bo myślę, że nie ma lepszego sposobu na rozwój wewnętrzny niż głęboka rozmowa z kimś inteligentnym.
Wielka szkoda, że nie będziemy mieć już okazji, żeby porozmawiać na te wszystkie interesujące tematy...

Żegnam K.

P.S. Zauważyłem, że masz problemy z polską czcionką... Gdybyś chciała to zmienić, to zrób tak: Wejdź w Start / Ustawienia / Panel sterowania / Klawiatura / Zakładka Język / i jeśli masz polski to wybierz go i kliknij właściwości, wybierając polski (programisty). Teraz kliknij OK., a następnie wybierz Ustaw jako domyślny, kliknij Zastosuj i OK. Mam nadzieję, że sobie poradzisz...

Co o tym myślicie i co byście zmienili (bo jeszcze jej tego nie wysłałem) :?:

Pozdro K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt mar 29, 2005 2:43 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:45 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt mar 29, 2005 4:20 pm

Dzięki Tupak! już zmieniłem... a poza tym ok?
PRACTICE MAKES PERFECT!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 29, 2005 4:35 pm

kaarwa, co za słowacki :(

chcesz pisać to ksiażkę napisz, a nie walisz w laskę tonami słów ... kompletnie niepotrzebnych :D

sam zauważyłeś ze po pierwszej tonie - laska rzygnęła,a co ty robisz ??

napierdalasz z drugiej, kompletnie nie zmieniając strategii


wiec powiedz mi czego sie nauczyłeś po jej odpowiedzi ??


na mój gust ??

niczego

... próbuj dalej ...
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt mar 29, 2005 5:09 pm

napierdalasz z drugiej, kompletnie nie zmieniając strategii


Ekstra! może jak jej się skończą strony, to w końcu ulegnie :wink:

A tak poważnie to dzięki wam dowiedziałem się, że lepiej krótko i w kakapitach, a to już coś...

Dzięki K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt mar 29, 2005 5:20 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:45 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt mar 29, 2005 5:26 pm

Przede wszystkim ,no weź sam zreszta przeczytaj to co napisałeś ,być może wtedy nagle olśni cie :idea: ,kiedy już sobie uświadomisz ,ze zamiast pierdolić jakieś wyrazenia huj wie skąd ,co ogólnie daje wrażenie ,jakbyś cholera jakimś uczonym był i pisał artykuł do gazety :-), co sprawiło ,że cholera mać nie mogłem doczytać tego do końca a już mi sie cofało :-(

Przestań bombardować naukowymi wynurzeniami ,jakie to one są kulturowe ,systemowe i wogóle ble a ona może to akurat inna i chcesz sprawdzić :-)
Zamiast takiego podejścia ,zrób inaczej ,zrób to tak aby twój mail był czymś tak zwiewnym i lekkim ,że aż chce się czytać ,czymś sprawiającym naprawde przyjemność ,coś jak zwykla niezobowiązująca rozmowa o czymś zwykłym codziennym a jeśli o tym co pisałeś to również masz multum możliwości :przedstaw artykuł , koleżanka Renata , cytaty ,pseudoorientacja w czasie :!:
Ty masz kumpla :arrow: on gdzies był :arrow: z kimś rozmawiał :arrow: ten ktoś powiedział że :arrow: ..i tu cytat :!: :!:
Wtedy nie zczai ze to do niej kiedy powiesz do niej usiądź wygodnie zrelaksuj sie ,odpręż ,zregeneruj siły i wyluzuj i na pełnym luzie napisz laska co ty na to..

QRWA CZAISZ?
zdaj relacje
Pozdrawiam:-)
Ostatnio zmieniony wt mar 29, 2005 5:36 pm przez klocek, łącznie zmieniany 2 razy.
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt mar 29, 2005 5:29 pm

O KUURWAA, TUPAK mistrzowska ta twoja wstawka :D :D :D
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2005 1:47 pm przez klocek, łącznie zmieniany 1 raz.
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt mar 29, 2005 8:08 pm

Tak przeczytałem sobie to co napisaliście... przyswoiłem... i wiecie co sobie pomyślałem :?: :?: :?: ...

że dobrym pomysłem byłoby... za te cenne rady... zaprosić Tupaka i Szakala gdzieś na browara :wink: ...

może kiedy się zobaczymy na najbliższych warsztatach... kto wie... :D

P.S. Oczywiście klocek też jest zaproszony, jeśli tylko będzie...
PRACTICE MAKES PERFECT!

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt mar 29, 2005 8:32 pm

Podwójne dzięki dla Szakala...

dziękuję ze zaoszczedziłaś mi czasu .. bo myślałem że jesteś kobietą a nie dziewczynką ... pozostańmy więc ... ... zapomnij o wszystkim, teraz !!


Właśnie wysłałem ten tekst do nie i zajebiście się czuję...

Miałeś racje... penis z nią... są setki innych zajebistych lasek, które tylko czekają na przygodę :D i właśnie nimi teraz się zajmę... :twisted: :twisted: :twisted:

...Już czas zapolować...

I'm the man... I'm the man... I AM THE MAN!!!

Pozdro K.
Ostatnio zmieniony czw mar 31, 2005 1:00 pm przez romeo, łącznie zmieniany 1 raz.
PRACTICE MAKES PERFECT!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 29, 2005 8:48 pm

no ... i taki stan masz cholera mieć codzień o kazdej godzinie, o każdej minucie :D :D :D i o każdej nawet sekundzie !!!!!
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » śr mar 30, 2005 1:45 pm

romeo No masz szczeście ,że dopisałeś to P.S. :!: :D :D :D
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw mar 31, 2005 1:54 pm przez klocek, łącznie zmieniany 3 razy.
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 17 gości