NLS - ĆWICZENIA - ZAPRASZAM DO KONTYNUACJI

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

NLS - ĆWICZENIA - ZAPRASZAM DO KONTYNUACJI

Postautor: Mirekski » ndz mar 20, 2005 2:02 pm

Może by tak założyć oddzielny wątek - całkowićie poświęcony ćwiczeniom.
Przedstawiam teraz zebrane w większości moje własne:
NLS - ĆWICZENIA

WYRAŻENIA WPROWADZAJĄCE

Czy kiedykolwiek
Zdarzyło Ci się zauważyć jak osoba, z którą rozmawiasz pochłania całą Twoją uwagę i jesteś ciekawa każdego słowa jakie wypływa z ust tej osoby

zdarzyło Ci się spotkać kogoś z kim czułaś jakbyś się znała od lat

byłaś kimś absolutnie zaintrygowana patrzysz na tą osobę i z jakiś tajemniczych powodów zaczyna cię ta osoba intrygować

będąc z kimś odczuwałaś w sobie niesamowity rodzaj fascynacji

rozmawiałaś z kimś i czułaś jak bardzo jesteś zafascynowana tym człowiekiem z którym rozmawiasz

zauważyłaś będąc z kimś jak bardzo Ci się ta osoba zaczyna podobać

miałaś w swoim życiu sytuację w której czułaś, że jesteś pod tak silnym wrażeniem mężczyzny, że zaczynałaś mieć ochotę by posunąć się dalej niż zwykła rozmowa i zrobić coś o czym do tej pory mogłaś mieć tylko w swoich marzeniach

spotkałaś kogoś z kim czułaś, że jest to mężczyzna, który Cię naprawdę intryguje

miałaś w sobie odczucie absolutnego pożądania osoby z którą byłaś w danej chwili

zwróciłaś uwagę na to jak budzi się w Tobie uczucie totalnej fascynacji mężczyzną, który już od samego początku zaczynał Ci się podobać

zdarzyło Ci się spotkać mężczyznę i od razu poczuć się przy nim jakbyście się znali od wieków

nieoczekiwanie zauważyłaś, że jakiś mężczyzna zaczyna Ci się podobać

zdarzyło Ci się podjąć dobrą decyzję i wiedziałaś, że to jest coś takiego, że będziesz zadowolona przez długi czas



Jakby to było, gdybyś
miała sobie wyobrazić mnie jako tego mężczyznę, który jest w
stanie zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby i docenić Cię w taki sposób w jaki zawsze chciałaś być doceniona

nagle stwierdziła, że jesteś tak mną oczarowana, że nawet gdy mnie nie ma to cały czas marzysz o mnie i przeżywasz najcudowniejsze stany kiedy myślisz o mnie

zakochała się we mnie do szaleństwa

nagle zauważyła, że jestem tym z pośród milionów mężczyzn, który budzi w Tobie najwspanialsze uczucia jakich jeszcze nigdy do tej pory nie miałaś

stwierdziła, że jestem najwspanialszym kochankiem jakiego mogłaś sobie wcześniej jedynie wymarzyć

uświadomiła sobie, że ja jestem tym wszystkim co jest najwspanialsze na świecie w życiu kobiety

pozwoliła sobie na te myśli, które mówią, że ze mną możesz przeżyć prawdziwie fascynującą przygodę

zauważyła w sobie odczucia, które mówią, że masz idealnego mężczyznę przed sobą, to czy nim byś nie dowierzała czy pozwoliła byś sobie na przeżycie nowej przygody

nagle dowiedziała się, że mężczyzna który stoi przed Tobą jest w stanie dać Ci takie przeżycia i tak fascynujące doznania o jakich nigdy wcześniej nie marzyłaś to czy byś poddała się temu od razu czy najpierw byś próbowała się temu opierać

mogła pozwolić sobie na absolutnie wszystko na przeżycie najwspanialszej przygody. Ze mną tak jest, że kiedy myślę w ten sposób to bardzo szybko się pogrążam w różnych fantazjach



Gdybyś miała
sobie wyobrazić najcudowniejszego mężczyznę o jakim mogłaś do tej pory jedynie marzyć to czy starczyło by Ci wyobraźni by móc sobie wyobrazić najbarwniejszy obraz sytuacji gdzie kochasz się
w najbardziej namiętny sposób i doznajesz najprzyjemniejszych rozkoszy. Ze mną tak jest, że gdy robię coś takiego to zaczynam mieć bardzo przyjemne stany

zakochać się ponownie. We mnie często wstępują takie pewne niepokoje połączone z dozą ekscytacji, kiedy rozmyślam sobie w ten sposób. Nie wiem skąd się to bierze.

pójść na całość z nowo poznanym mężczyzną to czy byś odważyła się od razu czy najpierw byś musiała pobyć z nim dłużej

zdecydować o tym czy pozwalasz sobie na nową przygodę ze mną czy próbujesz jednak uniknąć nowej przygody w imię już znanego to na co byś się zdecydowała

jeszcze raz przeżyć swój najszczęśliwszy moment w swoim życiu z mężczyzną z jakim jeszcze tego nie przeżyłaś to czy byś pozwoliła sobie na nową fascynującą przygodę czy byś próbowała zostać przy starym

wejść w nowy związek z mężczyzną, który od samego początku Cię intrygował to czy decyzje taką podjęła byś od razu czy jeszcze byś pozwoliła sobie odczekać w obawie, że go możesz stracić

zrobić coś o czym do tej pory nawet nie marzyłaś z mężczyzną, którego przed chwilą poznałaś to czy byś miała na tyle odwagi by pójść na całość i pozwolić sobie na doznania o jakich wcześniej mogłaś jedynie śnić

poczuć się w pełni bezpiecznie i totalnym zaufaniu to jak szybko osiągnęłabyś ten stan

nagle stwierdziła, że jesteś zakochana we mnie, to czy byś szybko przyjęła to do serca jako fakt oczywisty czy próbowałabyś zbadać czy aby na pewno to miłość

dać sobie szanse na przeżycie czegoś fascynującego z nowopoznanym mężczyzną to czy byś od razu podjęła taką decyzję czy byś próbowała z tym odczekać

znów przeżyć tą magię to cudowne uczucie stoisz patrząc na kogoś nagle uświadamiasz sobie, że cały świat znika a wszystko staje się jego twarzą jego głosem wnikającym w Ciebie oraz różne odczucia



Kiedy Ty
spotykasz kogoś i po pewnym czasie stwierdzasz, że mężczyzna,
z którym rozmawiasz jest Ci bardzo bliski i wiesz że mu możesz zaufać to czy wtedy Ty dalej starasz się kierować rozmową czy poddajesz się temu mężczyźnie

widzisz przed sobą fascynującą Cię postać to czy od razu podchodzisz i nawiązujesz pierwsza z nim kontakt czy czekasz, że może on do Ciebie podejdzie

masz przed sobą coś lub kogoś w kim się bardzo kochasz to co wtedy czujesz

stajesz się oczarowana wdziękami mężczyzny, który z Tobą rozmawia to czy najpierw próbujesz to sobie jakoś tłumaczyć czy bezwiednie się temu poddajesz

doznajesz przyjemnych uczuć w sobie to jak szybko uświadamiasz sobie, że uczucia te wzbudza w Tobie ten facet z którym jesteś

czujesz w swoim sercu miłość do mężczyzny, który właśnie stoi przed Tobą to co wtedy robisz? Czy od razu zabierasz się za niego czy próbujesz z tym walczyć

zdajesz sobie sprawę jak bardzo Cię fascynuje mężczyzna, z którym jesteś to czy przyjmujesz to jako swoje własne uczucie czy próbujesz to tłumaczyć sobie w jakiś inny sposób np. że już wcześniej byłaś w nim zakochana

słuchasz czyjegoś głosu i nagle zauważasz jak głos ten działa na Ciebie podniecająco to czy zaczynasz wtedy fantazjować sobie na temat tego mężczyzny czy próbujesz z tym poczekać na właściwszy moment

rozmawiasz z kimś i w pewnej chwili zauważasz jak rozmowa ta staje się coraz to przyjemniejsza aż w końcu zaczynasz czuć ogromną fascynację tym człowiekiem to jak szybko poddajesz się przyjemnym uczuciom fascynacji

masz przed sobą najukochańszego mężczyznę świata to co wtedy robisz. Gdybyś miała sobie wyobrazić, że stoi przed Tobą Twój najukochańszy mężczyzna, który jest w stanie zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby to co robisz wtedy. Czy od razu poddajesz się mu czy sama próbujesz nim jakoś zawładnąć


Jak bardzo się zdziwisz
kiedy nagle stwierdzisz, że mężczyzna, z którym rozmawiasz jest tym jedynym z pośród milionów innych mężczyzn, który jest w stanie spełnić Twoje najskrytsze marzenia

gdy uświadomisz sobie, że kochasz tą osobę z którą rozmawiasz

gdy zaczniesz zauważać w sobie miłe uczucie względem tej osoby, z którą rozmawiasz

stwierdzając, że zakochujesz się na nowo. We mnie czasem powstaje taka myśl, kiedy widzę kogoś kogo bardzo dawno nie widziałem a kogo w jakiś tam sposób lubiłem

myśląc w ten szczególny sposób o tym człowieku, którego masz przed sobą kiedy nagle stwierdzisz jak bardzo go kochasz mimo, że jesteś z nim zaledwie kilka minut

będąc z kimś, rozmawiając z tą osobą nagle stwierdzisz, że zaczynasz żywić coraz to większą sympatię i uczucie zafascynowania do tej osoby. Do mnie gdy docierają takie sygnały zazwyczaj poddaję się temu

odkrywając w sobie nową miłość i pożądanie mężczyzny którego spotykasz rozmawiasz z nim, słuchasz jego głosu i zakochujesz się w nim

gdy nagle z jakiś tajemniczych powodów poczujesz się zakochana

widząc kogoś pierwszy raz zaczniesz kochać tą osobę

kiedy zauważysz w sobie jak bardzo pożądasz tego mężczyzny, który mówi do Ciebie swym namiętnym głosem doprowadzając Cię do szaleństwa


To ciekawe, że
dwoje obcych ludzi spotyka się nie raz w bardzo dziwnych okolicznościach i zaczynają czuć się z sobą dobrze jakby ich coś łączyło

czasami ludzie zakochują się w osobie po bardzo wielu latach, którą znali od lat i nigdy wcześniej nie przyszło im do głowy by można było w niej się zakochać

miłość czasami potrafi nas zaskakiwać i czasem jest tak, że widzisz kogoś pierwszy raz, rozmawiasz z tym kimś i nagle zaczynasz czuć, że ta osoba ma w sobie to coś co Cię tak bardzo kręci i intryguje a im bardziej się temu opierasz tym bardziej zakochujesz się

ludzie potrafią w sobie tak bardzo się zakochać, że kiedy jesteś z tym kimś rozmawiasz z nim czujesz w sobie jakby niebo, raj, rozkosz ogarnęły Twoje serce a kiedy wracasz do domu sama cały czas myślisz o tej osobie

uczucie miłości nie raz pojawia się w najmniej spodziewanym momencie. To jest tak jak wtedy gdy jesteś z kimś, rozmawiasz z tą osobą widzisz jego twarz przed sobą i nagle stwierdzasz, jak bardzo kochasz tą osobę

niektóre dziewczyny są ze swoimi chłopakami tylko po to bo im się wydaje, że ich kochają kiedy tak naprawdę miłość ich zaskakuje gdy spotykają prawdziwego mężczyznę, który jest w stanie je uwznioślić

jest tak wielu mężczyzn na świecie a tak nie wielu tych, którzy są w stanie spełnić Twoje każde życzenie, każdą Twoje pragnienie a nawet rzeczy o jakich wcześniej nie byłaś w stanie marzyć

czasem wystarczy mały gest i czujesz jak zaczyna kręcić Cię ta osoba. Rozmawiasz z nią i czujesz coraz większą fascynację tą osobą

ludzie potrafią się do siebie nie odzywać przez jakiś długi czas a potem nagle zaczynają się kochać w sobie i czuć ogromną więź do siebie

nie lubisz kogoś a potem to zamienia się w gorące uczucie namiętności i pożądania tej osoby

tak rzadko zdarzają się okazje kiedy spotykasz kogoś i stwierdzasz, że jesteś zafascynowana tą osobą.


Jak to jest gdy
widzisz kogoś pierwszy raz, i zaczynasz czuć się jakbyś się znała z tą osobą od lat

spotykasz kogoś i mimo, że już dużo wcześniej znałaś tą osobę nagle zaczynasz uświadamiać sobie, że jest Ci bardzo bliska i im bardziej temu nie dowierzasz tym bardziej się w niej zakochujesz

rozmawiasz z kimś i nagle z jakiś tajemniczych powodów zaczynasz czuć się zaintrygowana tą osobą

patrzysz na kogoś i mimo, że ta osoba nie jest za bardzo w Twoim typie zaczynasz o nim myśleć o tej osobie w ten szczególny sposób zaczynasz być zainteresowana tym człowiekiem i im więcej o nim myślisz tym coraz bardziej czujesz jak Cię zafascynowuje i chcesz być z nim bliżej

nie lubisz kogoś za coś tam i po kilku słowach tej osoby zaczynasz odczuwać w sobie miłe przyjemne uczucie do tej osoby i nawet gdy się początkowo temu opierasz to jeszcze bardziej pochłania Cię to przyjemne uczucie do tej osoby i narasta w Tobie aż w końcu zakochujesz się. We mnie gdy coś takiego wstępuje to zazwyczaj poddaję się temu bo i tak bez sensu byłaby walka z czymś takim

czujesz w sobie ogromną fascynację, która przeradza się w miłość do mężczyzny, który sprawia, że kiedy słuchasz jego głosu czujesz lekki dreszcz andrenaliny i serce zaczyna bić coraz mocniej aż w końcu eksplodujesz w miłosnym uniesieniu. Ze mną tak jest, że bardzo szybko pochłaniam takie uczucia.

rozmawiasz z kimś słuchasz jego głosu widzisz jego twarz przed sobą i mimo, że początkowo wydawał Ci się normalny zwykły facet nagle w pewnym momencie dochodzisz do wniosku, że ten mężczyzna ma w sobie coś co Cię intryguje co powoduje, że czujesz się nim zainteresowana

jesteś z kimś, rozmawiasz sobie i z jakiś tajemniczych względów przychodzi Ci do głowy taka myśl jakby to było gdybyś nagle zaczęła się pieścić z tą osobą kochać się w najbardziej namiętny i niewyobrażalny dotąd sposób i zaczynasz odczuwać silne palące pożądanie tej osoby w sobie

zaczynasz się interesować kimś. Najpierw jest zwykła rozmowa a potem im dłużej rozmawiasz z daną osobą zaczynasz odczuwać potrzebę bycia z ta osobą i im dłużej jesteś z tą osobą tym coraz większą więź odczuwasz w swoim sercu z tym kimś

dopiero po jakimś czasie stwierdzasz, że tak naprawdę kochasz tą osobę mimo, że wcześniej wydawało Ci się to zupełnie nieprawdopodobne

spotykasz osobę, której ufasz

niektórym ludziom wcale nie można zaufać a inni ludzie automatycznie wzbudzają w Tobie zaufanie

człowiek jest sobie na plaży


Czy pamiętasz jak to było gdy ostatni (pierwszy) raz
się w kimś zakochałaś. Czy jesteś w stanie przypomnieć w sobie to uczucie kiedy pierwszy raz kogoś kochałaś

byłaś tak bardzo zakochana i czułaś w swoim sercu to cudowne uczucie uniesienia. Gdybyś teraz miała sobie przypomnieć to uczucie zakochania się tą osobą

całowałaś się w swój najbardziej namiętny sposób i odczuwałaś w sobie coraz to silniejsze pożądanie, które rozpalało Twoje serce. Ciekaw jestem co by było gdybyś miała przeżyć jeszcze raz cos takiego. Ze mną tak jest, że gdy przypominam sobie chwilę uniesienia to za każdym razem kojarzę to z teraźniejszością po to by czuć tu i teraz na nowo.

dostałaś ode mnie kwiaty i gdy ostatni raz pocałowałem Cię w sposób, w jaki lubisz być całowana

kiedy mówiłem do Ciebie czułe słowa i jak tuliłem Cię w swoich ramionach

zaczęłaś kochać mężczyzn

przeżywałaś orgazm i potem marzyłaś by powtórzyć to raz jeszcze i czuć jeszcze większą namiętność

miałaś pragnienie bycia ze mną

odczuwałaś ogromną zazdrość o mnie

czułaś w sobie jak bardzo mnie pragniesz

Można/ ludzie mogą/ ktoś może
Można myśleć, że nie możesz się ze mną zrozumieć jednocześnie kochać mnie

Ludzie mogą czasem zakochiwać się nie wiedząc o tym. To jest tak jak wtedy gdy rozmawiasz z kimś i nagle z jakiś tajemniczych powodów czujesz, że osoba ta Ci się coraz mocniej podoba

Ktoś może myśleć że jestem najcudowniejszym kochankiem a ktoś inny, że nie jestem najcudowniejszym kochankiem lecz prawdziwym rycerzem
sprawcą najgorętszych orgazmów

M czasem sobie myśleć, że chłopak z którym np. jesteś nigdy Cię nie nudzi a w rzeczywistości może się okazać, że mężczyzna który naprawdę jest w stanie spełnić Twoje potrzeby jest jeszcze przed Tobą

L mieć różne fantazje na różne tematy np. kładziesz się spać i marzysz o swoim rycerzu czy księciu z bajki

K dać Ci tylko nadzieję a są też tacy mężczyźni, którzy są w stanie dostarczyć Ci takich przeżyć o jakich nie jest w stanie myśleć nawet żadna z Twoich koleżanek

M rozmawiać z kimś i jednocześnie zdawać sobie sprawę z narastającego uczucia miłości do tej osoby

L nie lubić siebie jak i kochać się. np. mówisz, że nie lubisz mnie a zarazem głęboko w sercu możesz żywić uczucie głębokiej miłości do mnie

K sprawiać, że niby go lubisz a tak naprawdę możesz sobie nie uświadamiać jak bardzo jest monotonną osobą. Często to się zdarza kiedy spotykasz kogoś, kto zaczyna sprawiać, że naprawdę zaczynasz czuć się w ten szczególny sposób czuć ogromną chęć bycia z Tą osobą

M być z kimś, rozmawiać, droczyć się i jednocześnie kochać się w tym kimś


Podczas gdy
będziesz się ze mną kochać opowiem Ci niesamowitą historię,

zadzwonię do Ciebie przypomnij mi, że mam Ci coś do powiedzenia czego się nie spodziewasz

zadzwonisz do mnie przypomnij mi, że mam Ci cos do powiedzenia czego nikt jeszcze Ci nie mówił

będziesz chciała się ze mną spotkać pomyśl o czymś co Cię w życiu najbardziej uszczęśliwiło

zatęsknisz za mną przypomnij moje najmilsze słowa jakie kiedykolwiek Ci wypowiedziałem

znajdziesz się ze mną sam na sam w swoim wymarzonym klimacie zrobię Ci pewien fascynujący eksperyment

zapragniesz bycia ze mną spróbuj wtedy o mnie nie myśleć, zobacz co się stanie

inni sobie gdzieś hulają my spędzamy miło czas

Twój chłopak spotyka się z Tobą nigdy i pod żadnym pozorem nie myśl, o tym, że tak naprawdę jest beznadziejny i nudny to może spowodować w Tobie, że przestaniesz go lubić

rozmawiasz ze mną nie fantazjuj na mój temat i nie miej seksualnych myśli o mnie, bo mnie to zbija z tropu


Czasem ludzie czują
że są dla siebie stworzeni,

jakby się znali od lat

że jest jakaś niewidzialna nić, która ich łączy

kiedy rozmawiają ze sobą, że są jak dwie połówki jabłka

ogromną fascynację drugą osobą, to jest tak jak wtedy gdy rozmawiasz z kimś i nagle z jakiś tajemniczych powodów zaczynasz odczuwać fascynację tą osobą, z którą rozmawiasz

kiedy się spotykają, że są sobie przeznaczeni

ogromną chęć bycia z tą drugą osobą

jak bardzo pragną kochać ta drugą osobę

prawdziwą miłość do osoby, której jeszcze nie poznali do końca

jakby to była ta chwila prawdy gdzie zaczyna spływać uczucie wzajemnego przyciągania i miłości. To jest coś takiego, że jesteś z kimś i w tym momencie zaczynasz czuć, że kochasz tą osobę, z która jesteś, rozmawiasz itd.


Czy to nie dziwne, że
spotykasz kogoś i po pewnym czasie stwierdzasz, że mężczyzna ten stanowi dla Ciebie źródło Twojej rozkoszy i przyjemności

znasz kogoś od wielu lat i dopiero po latach stwierdzasz kiedy jesteś z tym kimś, że jest to ten mężczyzna, który sprawia, że zaczynasz czuć się przy nim tak cudownie jak nigdy dotąd

dopiero po jakimś czasie zaczynasz odczuwać kiedy spotykasz dobrze znanego dla siebie mężczyznę że tak naprawdę go kochasz

spotykasz się kimś, rozmawiasz na różne tematy i nagle zaczynasz odczuwać w sobie ogromne zainteresowanie tą osobą, z która rozmawiasz

kogoś uważałaś wcześniej za swego przyjaciela a po pewnym czasie kiedy spotykasz go raz jeszcze zaczynasz odczuwać silne pożądanie tej osoby

miłość rodzi się w naszym sercu nawet wbrew swojej woli. np. nie myślisz wcześniej o kochaniu danej osoby a potem gdy jesteś z tą osoba rozmawiasz z nią zaczynasz mieć różne myśli na jego temat i nie wiadomo skąd budzi się w Tobie to palące, gorące pożądanie tej osoby, pragniesz się z nim kochać i uprawiać dziki i namiętny seks, wić się z rozkoszy i pieścić się w najdzikszy sposób

tak szybko zapominamy te złe chwile a myślimy o wszystkich tych rzeczach, które sprawiały nam przyjemność i chcemy to powtórzyć raz jeszcze i jeszcze i jeszcze bardziej

czasem dopiero po latach jesteśmy w stanie podjąć tą właściwą decyzję bycia z sobą

spotykasz kogoś pierwszy raz a czujesz się jakbyś znała już tą osobę całe wieki

uczucie namiętności i palącego się pożądania dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie


NEGACJE

Nie musisz
się we mnie zakochiwać

myśleć o mnie jako tym jedynym na świecie

wyobrażać sobie jak się kochasz ze mną w najbardziej namiętny sposób

rozmawiać ze mną

chcieć mnie poznać

być ze mną

tęsknić za mną

myśleć o mnie

myśleć, że jestem tym, który jest w stanie zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby

do mnie przychodzić

do mnie dzwonić



Naprawdę nie powinnaś
się ze mną zadawać

łamać swoich zasad i pozwalać sobie na przyjemność

tęsknić za mną

się ze mną spotykać

wyobrażać sobie dzikiego pełnego namiętności seksu ze mną

kochać się we mnie

nawet mnie lubić

wariować na moim punkcie

pragnąć kochać się ze mną

tak szybko posuwać się

myśleć jak moje dlonie błądzą po Twoim ciele szukając tych miejsc, które sprawiają, że dotyk moich dłoni wprawia Cię w fascynującą ekstazę

Nie jest konieczne żebyś
miała do mnie dzwonić czy wysyłać esemesy

zadawała się ze mną

spotykała się ze mną

myślała o mnie jako o swoim najdroższym i najukochańszym na świecie mężczyźnie, który jest w stanie dostarczyć Ci takich przeżyć o jakich wcześniej nie byłaś w stanie nawet sobie pomarzyć

błagała mnie o łaski

pragnęła namiętnego i gorącego seksu ze mną
byś chciała ze mną być

byś chciała bym był Twoim najcudowniejszym kochankiem

byś zakochiwała się we mnie

chciała być moją kochanką


Wielka szkoda, że nie możesz
pozwolić sobie na spotkanie się i poczucie głębokiego relaksu podczas tego spotkania

rozmawiać ze mną i sprawdzić jak fascynująca mogłaby być to rozmowa

się ze mną spotkać i doświadczyć czegoś o czym wcześniej mogłaś jedynie marzyć

dać sobie szansy na przeżycie czegoś co mogłoby sprawić iż poczułabyś się w ten szczególny sposób jakiego nigdy wcześniej nie zaznałaś

dać mi swego numeru telefonu i pozwolić mi do Ciebie zadzwonić i uprzyjemnić dzień

pójść na całość i doświadczyć czegoś nowego co by Cię mogło rozpalić w najbardziej namiętny sposób

uwolnić się od swoich przekonań i pozwolić sobie na przeżycie czegoś bardzo ekscytującego

pozwolić sobie na nową przygoda, która mogłaby totalnie odmienić Twoje szare życie

pozwolić sobie poznać kogoś interesującego

przyjść do mnie co mogłoby sprawić iż poczuła byś się w wyjątkowy dla siebie sposób i miło spędzić czas w oderwaniu od zwykłych codziennych spraw



ROZPOCZĘCIA

Zastanawiałem się ostatnio nad
komunikowaniem się dwojga ludzi i zauważyłem, że czasem jest tak, że rozmawiasz z kimś i zaczynasz odczuwać pewną fascynację tą osobą z którą rozmawiasz. Im dłużej rozmawiasz z tym kimś tym bardziej lubisz tego kogoś i nie wiesz dlaczego to się dzieje.

tym dlaczego człowiek ma takie różne pragnienia. Chociażby to, że pragniesz kochać. Mnie się wydaje, że to skądś się bierze to pragnienie, albo czujesz, że kochasz daną osobę będąc w jego obecności i jest Ci fajnie z tym.

podejściem niektórych ludzi do innych osób. Zaintrygowała mnie pewna myśl dlaczego np. rozmawiasz z kimś słuchasz jak do Ciebie mówi i masz uczucie że jesteś w niebie. Skąd się bierze to, że zaczynasz kogoś bardzo lubić.

Rozmawiałem ostatnio z moją przyjaciółką i powiedziała że
kiedy spotyka się ze swoim chłopakiem to zawsze jej towarzyszy uczucie lekkiego niepokoju. Powiedziała mi, że to jest tak, że rozmawiasz z kimś i jest Ci bardzo przyjemnie i zarazem czujesz pewien mały niepokój, że możesz tą osobę stracić a chcesz być z nim jak najbliżej, spędzać z nim wszystkie chwile, być w jego ramionach. Ciekawe. Czy możemy na to jakoś wpłynąć.

Bardzo lubi kiedy chłopak z którym jest ją czaruje, wtedy może poczuć się jak by miała 16 lat.


i opowiedziała mi pewną historię o tym jak poznała swego męża. Kiedy widząc go zaczęła czuć w sobie pewną fascynację nie mogąc oprzeć się tej myśli podeszła do niego i powiedziała, pragnę z Tobą miłości, chcę pieścić każdy skrawek i pogrążyć Cię w rozkoszy. Tak tym go ujęła, że są najszczęśliwszą parą do dziś.


Czy myślałaś kiedyś o
tym jak to jest kiedy zakochujesz się w mężczyźnie, którego zaledwie znasz kilka chwil.

tym jak chciałabyś spędzić najszczęśliwszy moment w swoim życiu i co to by miało być. Gdybyś miała przeżyć najcudowniejszą rzecz w swoim życiu z najwspanialszym mężczyzną o jakim mogłaś do tej pory jedynie marzyć, to czy byś była w stanie wyobrazić w tej chwili jakby to wyglądało kiedy czerpiesz największą przyjemność jaką może czerpać kobieta będąc z najukochańszym facetem jakiego mogła spotakać.

tym jak spędzisz swój miodowy miesiąc. Gdybyś miała teraz sobie wyobrazić jakby to było: jesteś z najukochańszym mężczyzną, kochacie się i spędzasz z nim najwspanialsze chwile swojego życia

Czytałem fascynujący artykuł o
Tym skąd się biorą uczucia miłości w człowieku. I było napisane tam, że kiedy jesteś z kimś dłużej niż 5 sekund to możesz zacząć czuć w sobie uczucie miłości do tej osoby i kiedy rozmawiasz z ta osoba to uczucie narasta w tobie i zaczynasz zdawać sobie sprawę jak bardzo kochasz tą osobę. Mnie się wydaje, że to się dzieje poza naszą świadomością.

Tym jak się ludzie zakochują w sobie.

Prawdziwym maczo, który potrafi zaspokoić kobietę w taki sposób, że kiedy ona to wspomina top tak jak by jeszcze raz przeżywał to wszystko od nowa a sama myśl o nim sprawia, że czuje się jakby ciągle miała 16 lat.

To interesujące jak ludzie
Potrafią się przywiązywać do siebie i myśleć o sobie w ten szczególny sposób.

Często zakochują się w sobie i na nowo przeżywają uczucia miłości jakby to był ten pierwszy raz, kiedy zakochujesz się w kimś i jest Ci dobrze czujesz się, że ta osoba jest tą jedyną na świecie, z którą chcesz spędzić resztę swojego życia.

nawet w trudnych chwilach potrafią znaleźć coś co ich zaczyna fascynować


PRZEJŚCIA

To jest tak, jak wtedy gdy
Patrzysz na kogoś i zaczynasz sobie zdawać sprawę jak bardzio Ci się podoba ta osoba


To interesujące, jak ludzie
umieją znieść wszystkie trudy i zacząć kochać na nowo


To jest jak ten sen, który miałem
Kiedy śniło mi się że jestem aniołem amorem, i kiedy patrzę na kogoś to ta osoba zaczyna kochać tą osobę z kim jest w danej chwili


Inną interesującą rzeczą jest
To jak ludzie potrafią odczuwać potrzebę kochania drugiej osoby


I kiedy to się dzieje, to mam wrażenie że ty
Nie uświadamiasz sobie do końca tych najprzyjemniejszych uczuć jakie żywisz do...


I to sprawiło, że zacząłem się zastanawiać nad
Ciepłem, które powstaje wśród dwojga ludzi


I to mi przypomina
Pewną rozmowę z moją koleżanką Renatą, która opowiadała mi o tym jak poznała swego chłopaka. Kiedy zobaczyła go pierwszy raz, od razu wiedziała, że ten mężczyzna jest tym na którego czekała całe swoje życie. Ja jej mówię jak to skąd to mogłaś wiedzieć a ona do mnie. To jest tak jak wtedy kiedy jesteś z kimś kogo bardzo kochasz i wtedy wiesz, że ten mężczyzna z którym jesteś jest tym jedynym, wymarzonym facetem, po prostu czujesz to w sobie.


Kiedy tak mówisz przyszła mi pewna myśl do głowy otóżZastanawiam się jak to jest, że czasami widzisz kogoś pierwszy raz a masz wrażenie jak byście znali się całe wieki i czujesz wtedy taką więź z tą osobą.


Kiedy tak mówisz zastanawiam się jak to jest, że czasem
Kiedy rozmawiasz z kimś nie uświadamiasz sobie, że ten ktoś jest tym człowiekiem o jakim marzysz i dopiero za jakiś czas dostrzegasz w nim te wszystkie cechy jakich szukasz w mężczyźnie

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » czw kwie 14, 2005 12:37 pm

Wspaniała robota bracie :!: :D :D :D
PRACTICE MAKES PERFECT!

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » ndz kwie 17, 2005 10:37 pm

Taak fajne dla początkujących :)

Na pewno na początek przyda się tych kilka porad "żółtodziobom" :P
Jestem mistrzem!!!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn kwie 18, 2005 10:35 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:46 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » sob kwie 23, 2005 9:38 am

Hehehe... cały Tupak 8)
Jestem mistrzem!!!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn kwie 25, 2005 3:07 am

tupak pisze:
Janmaster pisze:Taak fajne dla początkujących :)

Na pewno na początek przyda się tych kilka porad "żółtodziobom" :P


Zapomnial wol jak cieleciem byl?


przyganiał kocioł garnkowi :D :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » czw kwie 28, 2005 5:19 pm

Janmaster pisze:Taak fajne dla początkujących :)

Na pewno na początek przyda się tych kilka porad "żółtodziobom" :P


stworz zatem watek dla zaawansowanych madralo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości