Dałem wczoraj strasznie dupy.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pt kwie 29, 2005 4:11 pm

Mirekski pisze:
mcjackal pisze:o cholera .. znowu zaczyna :(

:P


...spoko


spoko cieciu ??

jakie spoko, jak ty leki miewasz ?? jaa pierdziele, przyjeżdżaj do nas do Sopotu to ci wyjebie te leki ze łba raz na zawsze :D:D:D:D:D:D:D:D


pisał Szakal w odwiedzinach u Andiego :D
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pt kwie 29, 2005 11:17 pm

andy pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:o cholera .. znowu zaczyna :(

:P


...spoko


spoko cieciu ??

jakie spoko, jak ty leki miewasz ?? jaa pierdziele, przyjeżdżaj do nas do Sopotu to ci wyjebie te leki ze łba raz na zawsze :D:D:D:D:D:D:D:D


pisał Szakal w odwiedzinach u Andiego :D


W Sopocie są za łatwe dziewczyny. Co do lęków to podałem powyżej jedną z metod. Był lęk niema lęku.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz lip 03, 2005 1:06 am

Kończę ten wątek gdyż sytuacja jest już zreperowana.

Pozdrawiam Mirek

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » ndz lip 03, 2005 9:45 am

...to był mocny post.
informacja jest wszędzie...

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr paź 19, 2005 12:34 pm

Że też znowu to mnie musiało dopaść. Chodzi o tą samą dziewczynę. Otóż latem wydawało się, że wszystko jest jak w najlepszym porządku - spotkaliśmy się i w bardzo miłej atmosferze sie rozstaliśmy, czułem że góruję nad nią.
Wczoraj po trzech miesiącach niewidzenia się spotkałem ją znowu, pierwsza mnie zaczepiła gdyż jej nie zauważyłem, zaqprosiła mnie do rozmowy, w której oznajmiła mi, że mieszka z chłopakiem. Wogóle nie byłem przygotowany na spotkanie jej, nastrój miałem do dupy a w głowie pustka (siano). Poza tym miałem w sobie duży lęk, który jakoś udało sie opanować. Rozmawiało się sympatycznie lecz czułem w sobię burzę emocji. Poczułem się jakbym dostał w mordę.
Zastanawiam sie jak rozwiązać całą tą sytuacje by się wreszcie pozbyć dyskonfortu; nieprzyjemnych uczuć i poczuć się w prawdziwie uwodzicielskim nastroju tak by następny raz należał do mnie. Mam w sobie ogromne ciągoty by się z nią spotkać, by wyrwac ją jej chłopakowi i uwieść ją tak by raz na zawsze uświadomiła sobie mnie jako jedynego, najwspanialszego mężczyznę świata - Amen.

Pozdrawiam Mirek

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr paź 19, 2005 3:24 pm

Mirekski pisze:Rozmawiało się sympatycznie lecz czułem w sobię burzę emocji. Poczułem się jakbym dostał w mordę.
Pozdrawiam Mirek


Od kogo miałbyś dostać???? Od tej malutkiej dzieczynki z tym jej piskliwym, wręcz śmiesznym głosikiem???
Analizuj chłopie:)) Jakby była całkiem z nim szczęśliwa nie przyszłoby jej nawet do głowy żeby Ciebie zaczepić...
A tak jest raczej zagubiona...
Chce Ci się ją wyciągać z tego zagubienia??? No chyba że ma niezaprzeczalne walory do wykorzystania od czasu do czasu... hehe...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » śr paź 19, 2005 3:46 pm

Łam stan, łam stan, łam stan do skutku .....
Co parę sekund.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr paź 19, 2005 7:11 pm

Hugo pisze:
Mirekski pisze:Rozmawiało się sympatycznie lecz czułem w sobię burzę emocji. Poczułem się jakbym dostał w mordę.
Pozdrawiam Mirek


Od kogo miałbyś dostać???? Od tej malutkiej dzieczynki z tym jej piskliwym, wręcz śmiesznym głosikiem???
Analizuj chłopie:)) Jakby była całkiem z nim szczęśliwa nie przyszłoby jej nawet do głowy żeby Ciebie zaczepić...
A tak jest raczej zagubiona...
Chce Ci się ją wyciągać z tego zagubienia??? No chyba że ma niezaprzeczalne walory do wykorzystania od czasu do czasu... hehe...

Hugo


Dzięki za otuchę.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr paź 19, 2005 7:13 pm

Stalowy Szczur pisze:Łam stan, łam stan, łam stan do skutku .....
Co parę sekund.

W głowie siano i weź i łam ...hehehe
Teraz też jest nienajlepiej i wiem, że jak w tym momencie bym się numiał łamać stan byłoby bosko.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr paź 19, 2005 7:24 pm

Zapomniałem wcześniej dodać, iż parę dni temu po przebudzeniu miałem identyczny stan jaki się ma podczas kochania się. Po kilku minutach zacząłem myśleć o tej dziewczynie i uświadomiłem sobie, że zawsze kiedy miałem tego typu stan, ta dziewczyna pojawiała się w moim życiu. Poprostu przyciagałem ją do siebie. Powiedziałem sobie wtedy, że albo do mnie zadzwoni albo się spotkamy i zastanawiam się jak to można kontrolować. Bo za każdym razem teraz wiem, że mając ten stan przyciągam ją do siebie jakąś niewidzialną siłą. Kotwiczyłem nawet lecz nic z tego. Stan ten utrzymywał się około trzech dni, przedwczoraj wygasł a wczoraj ją spotkałem. k... mać. :!:

Pozdrawiam Mirek

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » czw paź 20, 2005 8:30 am

obsesyjne myśli o tej JEDYNEJ? :evil: "Aisza"?

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw paź 20, 2005 2:31 pm

No własnie Mirek...
Dobrze to Endriu ujął...
Chcesz rzucić jej klejnoty do stóp...
pierdu pierdu i pereł jasnych sznur...
hehehehe.....

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw paź 20, 2005 2:48 pm

Chłopie , ty po prostu zakochany jesteś.. :D :D :D
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » czw paź 20, 2005 3:18 pm

na tą chorobę :twisted: polecam zabawi z submodalnościami. daje dobre skutki :D

i absolutny zakaz myślanie o tej dupie...zero..null...nada. ziro...
zimne prysznice i dużo gimnastyki :evil:

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw paź 20, 2005 3:42 pm

Po spotkaniu letnim myślałem, że problem mam już za sobą a tu masz Ci raz. Poczułem się jakbym dostał w mordę i tylko za to, że całkowicie przestałem się nią interesowac. Co do submodalności to dzięki nim jakoś funkcjonuję inaczej cholera wie co by było.

Pozdrawiam Mirek


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości