Dałem wczoraj strasznie dupy.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 21, 2005 11:24 pm

mirek, masz prezenta od swojego brata :D :P

doliniarzy nie bede tu głaskał :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » wt mar 22, 2005 10:05 pm

I na miasto panowie hahahahah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 23, 2005 7:16 pm

Mirekski pisze:mcjackal
...zaskoczyłeś mnie, pierwszy raz coś wnosisz czy to jakieś pańskie przemienienie? Tekst masz nie do wyjebania. Muszę powiedzieć, że działa motywująco.
Dzięki i pozdrawiam Mirek


Mirq, żelazne zasady kazdego systemu, czy to NLS, czy innego :

- wszystko jest informacją - utylizuj, upraszczaj, wykorzytuj to :D
- coś nie działa ?? penis z tym - rób coś innego dotąd aż zadziała :D
- robisz to czego się najmniej po tobie spodziewają, przyład .. zaskoczyłem cię moją odpowiedzią ... ty bądź tkai sam dla nich .. kazdy z Was ... :D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr mar 23, 2005 11:53 pm

mcjackal pisze:
Mirekski pisze:mcjackal
...zaskoczyłeś mnie, pierwszy raz coś wnosisz czy to jakieś pańskie przemienienie? Tekst masz nie do wyjebania. Muszę powiedzieć, że działa motywująco.
Dzięki i pozdrawiam Mirek


Mirq, żelazne zasady kazdego systemu, czy to NLS, czy innego :

- wszystko jest informacją - utylizuj, upraszczaj, wykorzytuj to :D
- coś nie działa ?? penis z tym - rób coś innego dotąd aż zadziała :D
- robisz to czego się najmniej po tobie spodziewają, przyład .. zaskoczyłem cię moją odpowiedzią ... ty bądź tkai sam dla nich .. kazdy z Was ... :D:D:D


...dobre :wink:

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt mar 29, 2005 2:00 pm

Wczoraj całkiem niechcący wynikło, reszta to mój domysł, iż owa dziewczyna była sobie na imprezie tego wieczoru prawdopodobnie z moim kumplem od którego jest w pewnym sensie uzależniona uczuciowo. Poza tym narazie cisza.

Pozdrawiam Mirek

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 29, 2005 2:13 pm

o cholera .. znowu zaczyna :(

:P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt mar 29, 2005 8:49 pm

mcjackal pisze:o cholera .. znowu zaczyna :(

:P


...spoko

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 29, 2005 8:51 pm

no masz szczęście że to dodałeś :D :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » sob kwie 02, 2005 4:36 pm

Kolejny SMS typu: "Cześć Mirek! Co robisz i co u Ciebie słychać". Jeszcze nie wiem co zrobię i czy wogóle coś zrobię. Ma ktoś pomysła??

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » sob kwie 02, 2005 6:05 pm

Kolejny SMS typu: "Cześć Mirek! Co robisz i co u Ciebie słychać".

tak, wal tekst w stylu: "cześć, u mnie wszystko OK, czuję, ze nadeszła wiosna, spotykam się z dziewczyną, o której Tobie wspomniałem, trudno mi odnajdywać czas na mniej wazne rzeczy jakie do tej pory robiłem bo cały zcas spędzam na a,b,c,d albo razem z "tu wstawiasz jakies imie" cieszymy sie sobą. jak będę miał godzinkę w przyszłym tygodniu to ewentualnie mogę z tobą gdzieś pogadac, ale niczego nie obiecuję" - możesz to przerobić jak chcesz...albo w ogóle zrób jak chcesz, ale jeśli kobieta widzi, ze pochłania Ciebie inna kobieta to robi sie ona zazdrosna, moja koleżanka, która w sumie mnie olewa dopytuje sie gdzie byłem, co robiłem i z kim i sama sobie wymysla, ze spędziłem noc z jakas dziewczyną, albo że jakaś boską laskę poznałem, a ja nigdy nie wyprowadzam jej z błedu....ciekawy efekt to daje, chociaz ostatnio w kłamstwach sie zaplątałem i sie połpała ze ja sciemniałem :lol: :wink:
powodzenia :!:
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz kwie 03, 2005 12:56 am

Odpisuję do niej w ten sposób: "Nie będę Cię rozpieszczał w swojej wypowiedzi ze względu na wydarzenia światowe. Powiem tyle: WIOSNA wraz z nią zmienił się mój tryb życia i przygody z nim związane"

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » ndz kwie 03, 2005 11:09 am

tia... zwłaszcza te "przygody" dadzą jej do myslenia.
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » ndz kwie 03, 2005 8:44 pm

Ciekawe jest to jak dziewczyna ostatnio moja mówi mi " Wiesz co Michał jak byś mnie kochał byś do mnie wczoraj przyjechał" więc zadałem jej pytanie " Według kogo jak chłopak kocha musi przyjeżdżać kiedy laska sobie tego życzy" :twisted: ona mówi bo moje kolezanki tak mówiły więc następne pytanie konkretnie jakie kolezanki ci mówiły ona: wszystkie ja: ale ja cię konkretnie pytam które: ona nie wazne przyjedziesz do mnie jutro bo tesknie za tobą zapomnijmy o tym ze nie przyjechałeś kocham cię.

PS. pisze w tym wątku dlatego ze jak laska napisała dla Mirka wiesz nie przyajde do ciebie mógł użyć pytania a konkretnie dlaczego nie czujesz ochoty by do mnie przyjechać bo madra dziewczyna napewno zdaje sobie sprawe z tego jak miło mogła by spędzicz czas ze mną ale masz racje nie powinnas czuć ochoty by do mnie przyjechac pa.

PS. Moge się mylić co do skuteczności tego zdania i dlatego dzięki za opinie pochwalne i tym bardziej krytyczne
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn kwie 04, 2005 5:39 pm

WIZARD BRAIN pisze:
PS. pisze w tym wątku dlatego ze jak laska napisała dla Mirka wiesz nie przyajde do ciebie mógł użyć pytania a konkretnie dlaczego nie czujesz ochoty by do mnie przyjechać bo madra dziewczyna napewno zdaje sobie sprawe z tego jak miło mogła by spędzicz czas ze mną ale masz racje nie powinnas czuć ochoty by do mnie przyjechac pa.



może być ,ale ja nie pytał bym dlaczego nie chce do mnie przyjechać ,a zamiast tego powiedział bym coś w stylu ,

"to ciekawe ,że czasem można z jednej strony czegoś nie chcieć i jednocześnie zacząć zastanawiać się nad tym ,jak miło można by spędzić czas, gdyby jednak już teraz przekonać się do tego pomysłu ,a poza tym to uświadom sobie ,co musiałoby się stać ,abyś w pewnej chwili mogła już z absolutnym przekonaniem powiedzieć ,że realizacja tego pomysłu ,to jedyna rzecz ,na którą w tej chwili masz naprawde ochote"

no cosik w tym klimacie

ps:gdy to pisałem to nagle zauważyłem w sobie nagły przypływ takiego silnego uczucia motywacji, ciekawe czy też to zauważyliście.
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw kwie 28, 2005 9:07 pm

Zapragnąłem sobie by do niej zadzwonić, lecz kiedy brałem za telefon pojawiał się lęk i cały czas myślałem od czego zacząć, co powiedzieć jakich słów użyć itd. W końcu zadałem sobie przełomowe pytanie "JAK ROZMAWIAŁBYM Z NIĄ JAKO SWOJĄ OD PIĘCIU LAT ŻONĄ" Zacząłem sobie wyobrażać, sytucję, że jestem już z nią 5 lat jako mąż i żona i dzwonię teraz do niej jako do swojej żony, która się we mnie kocha. Z miejsca przestałem się bać i cały czas mając w wyobraźni ją jako moją zaawansowaną od pięciu lat żonę zadzwoniłem. Zacząłem z nią rozmawiać jak ze swoją żoną i kochanką, z którą jestem od pięciu lat. Rozmowa potoczyła się w końcu we właściwym kierunku. Tyle narazie...

Pozdrawiam Mirek


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości