bytanie z troche innej beczki.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

bytanie z troche innej beczki.

Postautor: VOLVO » czw mar 17, 2005 3:10 pm

jak to jest, że na ulicy mogę podejść do fajnej panny, odezwać się do niej i zacząć rozmowę o byle czym (chociaz kilka dziewczyn zmierzyło mne krotko wzrokiem, i odeszło bez słowa)... to sie chyba nazywa DIRECT.... w klubie moge podejsc powiedziec komplement....( ostatnio na dwoch imprezach wybralem dwie moim zdaniem najlepszy dupy z imprezy....tylko do nich kolesie sie ustawili tłumnie żeby ocierac sie o nie, patrzec i skomlec o taniec albo rozmowę) na uczeln to samo... panienki z imprezy po tym jak usłyszą komplement mówią DZIĘKUJĘ i patrza na mnie tak jakoś, jakby były zbite z tropu... koleżanka z uczelni po tym jak jej zapodałem komplement o ubiorze, jej wyobraźni i rozwiniętym zmyśle estetyki sama si eprzyznała, ze taki komplement to ją totalnie zatkał.... no ale zmierzam do tego, ze mam blokade n aimprezach. tak jak na codzien moge zagadac do pojedynczej panienki, czy nawet dwoch - gdy sa razem ...... to na imprezie mam tak duza blokade ze co prawda na totalnym lzuie moge powiedziec komplement, ale nie moge sie smusic zeby pociagnac rozmowe. Zawsze chodzilem n aimprezy z przeswiadczeniem, że tam si ekobiet nie podrywa, mozna co najwyzej popatrzec i potanczyc, ale wartosciowa laske (nie jakas ździrę) poznaje sie wszedzie tylko nie na imprezie... no i tak jakos we mnie to gleboko tkwi, że ni emoge si eprzełamac przed rozmawianiem z kobietami n aimprezie, po prostu unikałem tego zawsze i teraz mam problem, bo ni emoge si etego pozbyc. Bywam 2 lub 3 razy w tygodniu w jednym z moich ulubionych klubow, stałych bywalców poznaje, z niektorymi rozmawiam, równierz z barmankami i barmanami... rozpoznaje panienki, ktore zawsze przychodza w tych samych setach.... widuje nowe twarze.. cwiczyłem zkomplementami - i nie mam z nimi zadnego problemu...ale jak mam po komplemencie nawiazac gaduche co czuje wewnetrzy opor i sobie odpuszczam. jakie cwiczenie powininem zrobic zeby sie tego pozbyc???
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

adept
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 26, 2005 9:57 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: adept » czw mar 17, 2005 3:26 pm

(...)
Ostatnio zmieniony czw gru 21, 2006 1:40 am przez adept, łącznie zmieniany 1 raz.

adept
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 26, 2005 9:57 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: adept » czw mar 17, 2005 5:22 pm

fuck , zobaczylem ze jestes z Poznania :( to troche utrudnia ta sprawe ...

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » czw mar 17, 2005 5:58 pm

nie powiedzalem, że mam taki ekontakty... powiedzialem tylko ze moge podejsc i sie odezwac i pogadac..... o ile on atylko chc egadac to moge mowic o wszystkim :), ale czasem nie chca gadac wiec to tez wymaga dopracowania a nauczylem sie tego w prosty sposob - poszykalem sobie pracy w akwizycji, zaczepialem obcych ludzi na ulicy, okolo setki dzienni ei wciskalem im karty rabatowe do PIZZA HUT... i tak oto odkrylem, ze skoro moge zagadac kogos o karte to i moge laske zagadac na ulicy ;)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 19, 2005 10:34 pm

volvo - niezły sposób, dzięki temu łamiesz opory w ogóle przed gadaniem do obcych ludzi nie tylko do lasek, czyli rozszerzasz spektrum działania, jednocześnie nie bedąc skierowanym na same laski, co powoduje że twoja postawa w stosunku do nich jest o wiele lepsza :D .. loozik maxymalny :D i delikatna nonszalancja :D :P :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości