grupki kobiet

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

adept
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 26, 2005 9:57 am
Lokalizacja: Warszawa

grupki kobiet

Postautor: adept » wt mar 08, 2005 10:54 am

(...)
Ostatnio zmieniony czw gru 21, 2006 1:40 am przez adept, łącznie zmieniany 1 raz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt mar 08, 2005 1:19 pm

Kiedy mówie coś do jednej ,do druga zazwyczaj gapi się z taką zazdrością...więc ,to chyba dobre rozwiązanie..
Kiedy podszedłem do klientki (to było dobre), która siedziała na dworze ,przed wejściem do restauracji i jadła kolacje z jakimś facetem (mówiłem ,że dobre:-) ) i rzuciłęm komplementa ,to jedyne co tamten facet zrobił , to rzucił pod nosem:"no i co ? no i co ? ", a że to burak był ,toteż klientka nie mogła jakby za bardzo uwierzyć w to ,co się przd chwilą stało i gapiłą się ,aż zniknąłem.
Innym razem jak zacząłęm gadać z klientką nad morzem ,to zara sie zleciało kilku kolesi i z zazdrością i wkurzeniem wypytywali :"co chiał ,co chciał ?", ale klentka coś im odpowiedziała takiego ,że zamilkli jak baranki (nie wiem jednak cóż rzekła), ale generalnie bezpieczniej takie coś robić w miejscu publicznym..
Idąc po teptaku , zauważyłem dwie zajebiste suczki ,tak po ok 25L ,podszedłem ,rzuciłęm komplementa nt tego jak świetnie dobrała kolory swojej garderoby ,co zresztą świetnie współgra z kolorem jej makijażu, który to z kolei tworzy elegancki kontrast z kolorem jej włosów i nagle podchodzą klesie(niezauważyłem że szli 2m za nimi i jeden pyta:"podoba się panu ,podoba się panu?, na co ja z uśmiechem na ryju ,świetnie dobrane kolory ;podoba sie panu?,a ja znów :naprawde bardzo gustownie dobrane kolory i w tym momencie zauważyłem jak klientka naprzeciw do mnie ,czyli plecami do kolesie robi taką minę że (nie wiem jak to opisać ,ale jeśli miałeś takie coś ,że wyraźnie widziałeś ,że laska idąc ze swoim kolesiem , wyraźnie pokazuje ,że duużo bardziej napalona jest na ciebie ,to wiesz o co chodzi )

Tak ,że luz ,podsumowując ,to możesz podchodzić ,jak idzie obojętnie z kim (no chyba ,że wszyscy są najebani np i będą się rzucać to wtedy nie ,ale to chyba oczywiste,prawda? ).Pozdrawiam

klocekone
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 6:24 pm

klocku a zaczałes rozbrajac opory tym laską?wziałes numery telefonów i umówiłes sie z nimi?w koncuczy je zdrowo pierdolnąłes?czy tylko powiedziałes komplement i odeszłes jako chrzaniony zwyciestwa?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » sob mar 12, 2005 11:58 am

Właśnie klocek co z tego ze komplement powiedziales. Przełamałeś swoją niśmiałość? Pokazałeś sobie, że kobiety nie gryzą? Odszedłeś jako zwycięzca? Czy zachowałeś się jak mistrz i wziąłeś numer/spotkałeś się z nią/domknąłeś sprzedaż? :lol:
Jestem mistrzem!!!

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » sob mar 12, 2005 1:46 pm

nie wiem jak wy panowie....ale co sie nasmiewacie z czlowieka. ciekawe ktory z was wyciagnalby od panny z chlopakiem numer telefonu i nie dostal w zeby???? ja tam bym nie ryzykowal, zwlaszcza ze nie wiem jak w waszej okolicy jest, ale wmojej im lepsza panna, tym bardziej nerwowy chlopak ja ma :) .... ale co ja tam bede opowiadał... kazdy robi co uwaza w danej chwili za stosowne. :)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn mar 14, 2005 2:51 pm

Gwoli Scisłości
Nie uwarzam aby miało jakikolwiek sens branie numerów telefonów od kobiet w sytuacjach wyżej wspomnianych :jak je kolacje z kolesiem ,albo idzie z chłopakiem swom ,chyba że JORGOS jesteś aż tak głupi iż myślisz ,że laska jedzac kolacje ze swoim kolesiem ,wyjmie telefon ,chłopaka na bok i zacznie ci podawać swój nr łbie.
Ba - takie rzeczy trzeba tłumaczyć tylko niektórym palantom , ponieważ doskonale zdaje sobie sprawe ,że inteligentni ludzie w mig załapią iż w powyższych sytuacjach wystarczającym powodem nie brania nr jest choćby i sam fakt bycia w całkowicie obcej miejscowości przez 1 dzień, do której nie wie się czy/kiedy wogóle się wrócisz ,a poza tym dostać wpierdol w obcym mieście to też nie moje marzenie!

Naara
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 16, 2005 2:16 am

Panowie ...

jednodniowe wizyty w róznych miastach mają zaletę .. wpadasz, spotykasz, rwiesz .. wypadasz :D .. jak się niunia spodoba, masz się gdzi ezakotwiczyć nastepnym razem :D ... jesli była tak dobra :D :D ofc

zgonie z zasadą S.K.C.S.S. i jak powiedział jeden sowiecki generał .. czasem dostaje sie w modre, a czasem dają dupy :D ... tak samo jest z laskami w towarzystwie ...

a powodów zaczepek może być mnóstwo, gdziekolwiek oni są ... to normalne że nie podejdziecie i nie zapytacie laski o telefon, bo "mentalna" przynalezność [dla mnie bzdurna :D] panienek do facetów czy zon do mężów ... jest w społeczeństwie zakorzeniona za bardzo i w 15 sekund nie przełamiecie jej, ale w 17,5 ?? kto wie :D

za to można wymyslić zaczepkę neutralną, taką która nie zagrazą bezpośrednio ich związkowi i nie wywołuje warczenia samca :D, wiecie jak reaguje zwierzyna jak się ją atakuje, .. broni sie, ten sam mechanizm jest tutaj, a wy macie wymyślić coś takiego żeby koleś dla Was pracował], a laska zobaczy przede wszystkim że sie nie boicie jej otoczenia tylko jak w masło z vigorem :P [pozdro Vigore] sie wbijacie w jej towarzystwo i nic was nie wyprowadzi ze emo-stanu, koncentracji i strategii :D :D


a ja na przykład sobie wymyśliłem ostatnio zabawę w .. przyzwoitkę :D :D :D

jak wychodzę z laskami to .... ich faceci mają jak najbardziej prawidłowe przekonanie że ich będę pilnował przed innymi samcami i .. dokładnie to robię :P :P :P

taki mały reframik samczego środowiska :D :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości