ile zaruchaliscie od czasu az stosujecie NLS?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » ndz mar 06, 2005 4:50 pm

dzieki NLS jeszcze nie dupczyłem żadnej... ale jeśli masz coś lepszego i chcesz się tym podzielic, to ja jestem elastyczny i chętnie poznam ocean nowych mozliwosci... a tak na marginesie... znam nieśmiałych kolesi, którzy mają laski, znam takich, którzy zagaduja tygodniowo kilk alasek i nie maja żadnej na stałe.... i znam takich co na imprezie znikaja na 15 minut, wyruchaja w kiblu jakaś feflure i etz sa zadowolenie, ludzie bez NLSu daja sobie rade.... ja co do skutecznosci tego wynalazku sie narazie wypowiedziec nie moge dobrze ani xle, ale kazdy wynalazek jest do ulepszenia, ... i tak wszystkim tuytaj chodzi o uwodzenie... to może nie bądz taki tajemniczy i niedoinformowanym pochwal się jakimi to moetodami sie posługujesz, albo gdzie i za ile można sie ich nauczyc :) pozdrowionka :)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: ile zaruchaliscie od czasu az stosujecie NLS?

Postautor: tupak » ndz mar 06, 2005 11:19 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:41 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » ndz mar 06, 2005 11:32 pm

oki ,tupac sie pochwalił ,kto nastepny sie wypowie?moze brat w grzechu mcszakal ,sadzac po ilosci Twoich postów i tym jak duzo masz do powiedzenia na temat uwodzenia sadze ze duzo pierdolisz ,panien oczywiscie :lol:

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn mar 07, 2005 12:47 pm

Jorgos drogi bracie.
Na początku swojej drogi NLS myślałem podobnie tak jak ty: -Hura teraz wszystkie moje, to se zaliczę sporo panienek. Będe jak Casanowa. No i po kursie zabrałem się ochoczo do nauki i wyrywania. Po pierwszych sukcesach nagle i nieoczekiwanie stwierdziłem, że ja już nie chcę wszystkich zaliczać, bo nagle spora ilość kobiet nie podobała mi się już tak jak kiedyś, kiedy miałem język na wierzchu i biegałem jak pies z myślą cokolwiek bym brał. I kiedy zmienila się moja postawa, to nagle większość z tych lasek zaczęla za mną biegać, a wtedy to już było za poźno, bo mnie zaczął interesować inny rodzaj kobiet, na które tylko mogłem popatrzeć i się pomodlić do plakatu.
Wiem, że czytasz teraz i może jeszcze masz jakieś ostatnie opory, przed zmianą swojej postawy i pomimo, że do tego momentu wydawało ci się, że wiele rzeczy nie działa, to zadaj sobie sam pytanie: Co musiałoby się stać, abyś zaczął stosować to co się nauczyłeś, czy uczysz teraz i powtórzyć to na wielu kobietach, tak żebyś sam wyrobił sobie opinie czy to działa czy nie?
A co do chwalenia, to jaka ilość by cię satysfakcjonowała? Bo wiesz jeden poda dwie to będziesz się śmiał, a inny poda 50 to będziesz szydził i jaki właściwie chcesz osiągnąć cel tymi pytaniami.
Zanim odpiszesz, to zastanów się co tak naprawdę chcesz uzyskać i co chcesz nauczyć się od innych lub po prostu zmień forum i nie trać czasu stosując inne rzeczy, bo tak naprawdę cel jest ważny i każdy ma inne techniki zdobywania kobiet.
pozdrawiam
Andy
Ostatnio zmieniony pn mar 07, 2005 5:05 pm przez andy, łącznie zmieniany 1 raz.
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » pn mar 07, 2005 2:57 pm

Witam,
Andy...gratuluje...bardzo dobra odpowiedz...:-) Tylko nie na to pytanie co bylo w wątku;-)
Jak nie masz odwagi napisac, ile zaliczyles lasek, to nie pisz... nikt Cie do niczego nie zmusza...Jednak czytajac ten tekst mozna zaczac miec podejrzenia, ze byla to znikoma ilosc...Taka meska intuicja:-)

Pozdrawiam,
Rafal

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » pn mar 07, 2005 3:37 pm

andy gratuluje bardzo kiepska odpowiedz :) swiadczy ona tylko o tym jak wielkim jestes kretaczem i sciemniaczem.
powiem ci tak ,przez poł roku srobiłem nls i jak wiekszosc z was duzo teoryzowałem ale jednoczesnie jak mniejszosc z was sprawdzałem tez to co mówia na kursie i cdkach w praktyce.
i co?
i lipne gówno
od razu mówie ze nie bede tutaj krytykował zadnej odpowiedzi która bedzie SZCZERA.a jakiej odpowiedzi oczekuje?SZCZEREJ

dlatego andy ponawiam pytanie:ile lasek wypierdoliłes stosujac techniki nls-u?

bo chyba kazdy z was własnie po to szedł na kurs zeby ruchac ,wiec po co siebie samego oszukiwac?

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn mar 07, 2005 5:29 pm

Nie wiem dlaczego nie ździwiła mnie twoja SZCZERA wypowiedź drogi Jorgos? Dziękuję za komplementy :-) Czuję się zawstydzony :oops:
Tak się zastanawiam, bo piszesz, że nie miałeś sukcesów, a nowe rzeczy to jak myślisz, nie opierają się na podobnych strukturach lingiwsycznych jak te co poznałeś w NLS. I tu i tu masz raport, postawę itd. Różne techniki wykorzystujące NLP. Nie widzisz podobieństw. Kiedyś też nie wiedziałem o co chodzi i dopiero jak poznałem lepiej NLP to wszystko się poukładało w całość. Wszystkie techniki oparte są na strukturach i modelują zachowania. Każdy wybiera co mu pasuje i korzysta lub nie. Proste. Zobacz zarzucasz, że NLS nie działa i masz do tego prawo, ale skąd wiesz że u innych jest inaczej, ze u nich działa? Atakowanie, ocenianie i obrażanie innych jest tylko potwierdzeniem inteligencji danej osoby i skąd wiesz, która odpowiedż jest szczera lub nie. A skąd mam wiedzieć, że nie jesteś moją żoną, która próbuje sprawdzić ile mam kochanek i kupiła płytki ? :-)
Każdy wykorzystuje NLS czy NLP do różnych rzeczy i nie tylko chodzi o ilość. Powiem ci na koniec szczerze, dla mnie JAKOŚĆ ważniejsza jest od ilości. Wolę zjeść raz a dobrze w porządnej restauracji niż ubabrać się ketchupem wyciekającym z hamburgera w przedrożnym barze.
Przyjedź do Sopotu latem to usiądziemy na Molo, porozmawiamy przy piwku i sprawimy, że kilka kobiet będzie miało udane wakacje.
Pozdrawiam
Andy
********************

http://www.akademiauwodzenia.com

********************

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

[OT]

Postautor: Bartek » pn mar 07, 2005 7:40 pm

Jorgos, czy Ty nie jestes kolejnym wcieleniem Delty, Thety, czy tez innego Trola, ktory czasem tutaj zaglada?
Bardzo zaluje, ze Nasza brac nie jest bardziej elitarna.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pn mar 07, 2005 10:53 pm

Stary, co powiesz na to że tak miesiąc tuż po moim pierwszym nls-ie rozpoczęła się giełdowa hossa....?

Czy była to zasługa szkolenia jakie odbyłem :) ?Czy może moment w którym zacząłem bardzo dobrze zarabiać zbiegł się z datą kursu i dzięki przypływowi gotówki zacząłem wyżej cenić siebie oraz uczęszczać do burdeli?

Spójż masz już kilka argumentów po swojej stronie ,,płota'' - potraktuj to jako prezent. :)

Ale do rzeczy, to Twój wątek i Twoje pytanie, spłycę więc toń retoryki i odpowiem:od zakończenia kursu NLS dnia 30 listopada 2003 roku zaruchałem powyżej 10 panienek(średnia w życiu Polaka- 3,6 cholera mać!), a jedną z nich była kobieta za którą latałem z wywalonym ozorem pół roku.Stało się tak przedewszystkim dlatego, iż kurs uwolnił mnie z kaleczących przekonań na temat uwodzenia, jakie kultywowałem przez całe życie, a także już pierwszego dnia przekartkowałem skrypt do patternów i zdążyłem sam pojąć, że ich używanie różni się od tego jakie czyni z Ciebie debila w oczach kobiet

A tak notabene- odwzajemnij mi się szczerością : ile Ty Jorguś wyruchałeś panienek w swoim życiu?
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » pn mar 07, 2005 11:08 pm

Jorgos,
Doskonale rozumiem Twoje pytanie, oraz posrednio zapewne Twoja intencje. Ubolewam tylko nad jego forma. Tylko i wylacznie o forme mi chodzi. Nad skutecznoscia NLS nie bede dyskutowal, poniewaz sam osobiscie jestem w szczesliwym zwiazku, ktory dostarcza mi bardzo wiele satysfakcji - posrednio dzieki NLS wlasnie:-) Tobie jednak wyraznie chodzi o ranking i to w formie, ktora tylko i wylacznie kojarzy mi sie, z pryszczatymi wyrostkami, ktorzy naprawde nie odrozniaja, wysmienitego seksu, od tylko i wylacznie zwierzecego rozladowania swej chuci.

Jorgos pisze:,ale zarówno jak Delta ,ja ,i jak wielu innych ludzi którzy wczesniej bawili sie NLSem i zgodnie stwierdzili ze jest to lipne i ze nic NLSem nie zaruchali ,a sa to nawet ludzie których blogi czytałes.

Znizajac sie do poziomu dyskusji.
NLSem sie nie rucha! Uzywa sie do tego zupelnie czegos innego, ale zeby do tego doprowadzic trzeba uzyc swej glowy (i tego jak tej glowy uzyc uczy NLS). Jesli natura dala Ci tylko przyrodzenie, a pozbawila rozumu, to niestety i NLS Ci nie pomoze.

To o co prosisz, jest czyms bardzo plytkim - przynajmniej na mojej mapie. Stad wlasnie moje ubolewanie nad brakiem elitarnosci wsrod braci. Dla mnie EOT. Troluj dalej.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » pn mar 07, 2005 11:25 pm

Anothermind ,otóz dziekuje za odpowiedz ,dobrze ze jest ktos na tyle odwazny by sie przyznac ,smieszne jest to ze na 750 zarejestrowanych uzytkowników ,z czego moze 300 było na szkoleniu i ma dostep do tej czesci forum tylko 2 ma odwage by odpowiedziec na pytanie.

Anothermind ,gdybys był uwazny to zauwazyłbys ze w pierwszym poscie napisałem ze uzywajac NLSu nie przeruchałem ZADNEJ laski ,natomiast korzystajac z innych naturalnych technik pierdolnałem 6 panien.to wszystko co do tej pory zdziałałem w zyciu w tej kwestii.wiem tez ze takich jak ja jest wielu ,których znam ,i którzy zgodnie twierdza ze NLS TO LIPA ,chce sie tylko przekonac ilu osobom stad to wychodzi :lol: a ilu jest jebaków-teortyków ,uwodzicielów przez czaty i gg

Panowie czekam na kolejne wasze odpowiedzi ,2 juz sie pochwaliło plus jeden pochwalił sie niewerbalnie ze zadnej nie pierdolnał stosujac NLS :lol:

kto nastepny sie pochwali wynikiem i tym jak działa NLS?zapraszam panowie smiało ,myslałem ze na kursie dostaliscie odpowiednia pewna siebie postawe ,a jak ktos jest pewny siebie to chyba nie bedzie bał sie na forum gdzie i tak kazdy przeciez rucha panienki( :lol: ) pochwalic sie wynikiem

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » pn mar 07, 2005 11:45 pm

Bartek pisze:Jorgos,
Tobie jednak wyraznie chodzi o ranking i to w formie, ktora tylko i wylacznie kojarzy mi sie, z pryszczatymi wyrostkami, ktorzy naprawde nie odrozniaja, wysmienitego seksu, od tylko i wylacznie zwierzecego rozladowania swej chuci.

NLSem sie nie rucha! Uzywa sie do tego zupelnie czegos innego, ale zeby do tego doprowadzic trzeba uzyc swej glowy (i tego jak tej glowy uzyc uczy NLS). Jesli natura dala Ci tylko przyrodzenie, a pozbawila rozumu, to niestety i NLS Ci nie pomoze.


moge powiedziec Bartku ze w tym momencie w pewien sposób odpowiedziałes juz na moje pytanie :)
rozumiem ze chciałes byc w stałym zwiazku i wcale nie zalezału Ci na pierdoleniu tych wszystkich panienek które codziennie mijasz na ulicy i za którymi sie ogladasz ,Twoja sprawa.(apropo ,ciekawe czemu wiekszosc NLSerów gdy pytam sie ich i laski mówi ze sa w stałym zwiazku i nie zalezy im na czestym ruchaniu nowych panienek?nie smiem mówic tutaj głosno ze jest to kolejna sciema :wink: )

'NLSem sie nie rucha' ,to prawda rucha sie penisem ,ale NLS miał nam zapewnic to ruchanie ,a z tego co widze to wcale nie zapewniło

kazdy facet jako samiec ,ssak ma w sobie zwierzece instynkty które chce wyładowac ,to jedna z podstawowych zasad które powinno sie uzywac w uwodzeniu

oki wiec kolejny NLSer wypowiedział sie NIEWERBALNIE ,ile lasek pierdolnał uzywajac NLS:z Twojego postu wnioskuje ze dzieki NLSowi pierdolnałes jedna laseczke i od razu uznałes ze jest to dla Ciebie ideał i chcesz sie z nia zwiazac ,jesli sie mysle to mnie Bartku popraw ,ale daj se juz spokój z tymi kretactwami w odpowiedziach a daj nam konkretne liczby

panowie ,kto nastepny sie pochwali przed kumplami z kursów jak duzo roznych panienek przeleciał?zapraszam do dyskusji i pozdrawiam

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » wt mar 08, 2005 12:08 am

Jorgos pisze:moge powiedziec Bartku ze w tym momencie w pewien sposób odpowiedziałes juz na moje pytanie :)
rozumiem ze chciałes byc w stałym zwiazku i wcale nie zalezału Ci na pierdoleniu tych wszystkich panienek które codziennie mijasz na ulicy i za którymi sie ogladasz ,Twoja sprawa.(apropo ,ciekawe czemu wiekszosc NLSerów gdy pytam sie ich i laski mówi ze sa w stałym zwiazku i nie zalezy im na czestym ruchaniu nowych panienek?nie smiem mówic tutaj głosno ze jest to kolejna sciema :wink: )

'NLSem sie nie rucha' ,to prawda rucha sie penisem ,ale NLS miał nam zapewnic to ruchanie ,a z tego co widze to wcale nie zapewniło

kazdy facet jako samiec ,ssak ma w sobie zwierzece instynkty które chce wyładowac ,to jedna z podstawowych zasad które powinno sie uzywac w uwodzeniu


Buhahaha. Naprawde wysmienite :-D

I zgadles, na kurs udalem sie w innym celu niz "pierdolenie Panienek". Przeczytaj moj list i chociaz wysil sie troche aby go zrozumiec. Chociaz troszeczke, to nie boli. A jak nie zrozumiesz, to rzeczywiscie szkoda slow, zlapales mnie, rozgryzles, zdemaskowales :-) - ciesze sie, ze chociaz troszeczke przyczynilem sie do Twojego lepszego samopoczucia.

Pozdrawiam

PS. Czy nosisz dresy i skorzana kurteczke? ;-)

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 12:24 am

oki bartku ,bardzo dziekuje za udzielenie mi rzetelnej informacji nt. skuteczniosci NLS :lol: jak juz mówiłem szkoda mi tracic energi na komentowanie i ripostowanie nieektórych nic nie wnoszacych wypowiedzi

a wiec mój bilans jak na razie wyglada tak:
jeden Tupak pieprzy ok 1-2 panny na miesiac
jeden Anothermind od czasu gdy był na szkoleniu ponad rok temu wypieprzył ponad 10 lasek
jeden bartek po kursie znalazł sobie jedna laske z która jest na stałe
dwóch 'braci w grzechu' czyli andy i volvo po kursie NLSu i stosowaniu tychze technik nie pierdola nic

poza nimi znam jeszcze conajmniej kilkunastu którzy korzystajac z NLSu nie doprowadzili do zadnego pierdolenia z panienka

pieciu 'braci w grzechu' opowiedziało nam o swoich wynikach ,kto jeszcze ma odwage by sie pochwalic?serdecznie zapraszam do powiedzenia nam o swoich podbojach :)

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » wt mar 08, 2005 12:58 am

Ja takze by juz tego nie ciagnac.
Nie przyszlo Ci do glowy, ze glownym motywem pojscia na kurs NLS moze byc chec wprowadzenia nowego wymiaru do juz istniejacego zwiazku, dodania mu troche pikanterii, a z drugiej strony nauczenia sie "kierowania" swoja kobieta, tak aby ten zwiazek byl jeszcze bardziej satysfakcjonujacy. Widac, na to nie wpadles...

A w mailu czepiam sie tylko jednego. FORMA do kurwy nedzy. FORMA.
O ile sie nie myle, to jestes zonaty - tak wnioskuje z Twoich innych postow. Jesli tak, to po cholere jestes z kobieta, z ktora nie masz takiego seksu o jakim mozesz tylko marzyc.

Jak widac, roznimy sie bardzo w pojmowaniu niektorych rzeczy i w podejsciu do seksu, jako takiego. Przeliczaj i odhaczaj kolejne panienki - czego Ci szczerze zycze, ale nie wymagaj od wszystkich, ze zniza sie do poziomu facetow, ktorzy nad wszystko cenia sobie jak najszybsze ruszanie biodrami... Wszak nie o ilosc tutaj chodzi, ale jakosc - wiec nie dziwie sie brakowi odzewu na Twoj post. Ale to takze pewnie jest niezrozumiale...

Dla mnie EOT po raz kolejny. Przepraszam innych braci, za ewentualne naduzycia.
Cieplo pozdrawiam


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości