ile zaruchaliscie od czasu az stosujecie NLS?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » śr mar 09, 2005 1:36 pm

Czego używałem?? NLSu :twisted:
Jestem mistrzem!!!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 1:44 pm

... siedzicie tu i marnujecie energię na sprzeczki i jakieś udowodnienia czegośtam, zamiast sie tym bawić :D dziwny jest ten świat :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 3:29 pm

janmaster sam mnie prowokujesz zebym nazwał cie kretynem lub kretaczem i sciemniaczem.

zadaje ci proste pytanie których z ponizszych technik:
super-zajebisie-wyszukane komplemeny na poczatku? ,zabierałes cukierka? ,kotwiczenie dotykiem lasek? ,dopasowanie sie do niej stanem i pozycja ciała? ,presupozycje? ,zapomniałem o czyms jeszcze?
uzyłes do przelecenia tych 14 czy 15 panien a ty mi mówisz ze uzyłes NLSu.
jak dla mnie jest to odpowiedz godna idioty lub sciemniacza ,dlatego odpowiedz na moje pytanie:KTÓRYCH Z WYMIENIONYCH TECHNIK UZYŁES DO STUKNIECIA TYCH PANIENEK?

mcjackal tobie juz podziekowałem ,odpowiedziałes na moje pytanie ,przekonałem sie ze jestes najwiekszym jebaką-teoretykiem na tym forum ,o czym swiadczy ilosc twoich postów w stosunku do pierdolnietych za pomoca NLSu lasek ,wiec albo powiedz smiało:'odkad byłem na kursie NLS pierdolnałem zdrowo X lasek ,uzywajac X Y i Z techniki z wymienionych powyzej' ale ja na twoim miejscu wolałbym odejsc odejsc z minimalna resztką honoru darowałbym sobie dawanie rad innym.

uczestnicy kursu juz sie wypowiedzieli na temat skutecznosci systemu ,jesli ktos jeszcze chce pochwalic sie jak dobrze wychodzi im NLS w pierdoleniu laseczek to zapraszam.

moze teraz trenerzy sie wypowiedza na temat skutecznosci tych technik?paweł sowa jeden z najlepszych polskich trenerów NLP ,nauczyciel NLSu ,powiedz dlaczego nawet Ty nie potrafisz uzywac tych narzedzi do przynajmniej udanego poderwania laski?
no a co z reszta trenerów?dlaczego uczycie facetów jak podrywac laski skoro (jestem tego prawie pewny) sami dobrze wiecie ze NLS TO LIPA.

pytam sie cholera mac dlaczego robicie swoim kursantom wode z mózgu?

Grzesiaczek
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2005 7:42 pm

Postautor: Grzesiaczek » śr mar 09, 2005 4:31 pm

deleted
Ostatnio zmieniony ndz cze 11, 2006 1:24 pm przez Grzesiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 4:52 pm

jorgos ... wszystkie twoje ... założenia są ... nie trafione ... więc po co się tak nimi obstawiasz ?? boisz się czegoś ?? coś chcesz komuś udowodnić ?? sobie ?? ... po co tutaj ??
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr mar 09, 2005 4:59 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:43 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 5:03 pm

zastanawia mnie coś jeszcze ... który to już krzykacz jest tu na forum, tak dla kontrastu zachowania ??

... a moze to tylko podchwycony pomysł i wytwór naszych trenerów by bezkarnie poużywać sobie ?? :P :D

no jasne nls to lipa jak sie zamiast mózgu ma sieczkę :D choć mi się wydaje żeś inteligentny facet jest ... więc nie widze poodów dla których nie mógłbyś sobie poradzić z czymś :D

jorgos o ile istniejesz :D ... skąd przekonanie że jak ktoś był na kursie to musi sie tutaj pochwalić swoimi osiągnięciami ... po co .. by znaleźć wiarygodnosc w czyichś oczach .. twoich ?? ... a jelsi nikomu na tym nie zależy ... lub chroni swoja prywatnoc i swoje .... trafienia ?? to co dla ciebie taka osoba jest ... malo wiarygodna ?? hmm ... a co ma do tej wiarygodności ilośc postów ?? a może ona tylko powstała z chęci niesienia pomocy ??

... a może tylko mały testing sie odbywa ??

a tak w ogóle to co to ma za znaczenia jak jebnie w nas meteoryt i w tej rzeczywistości życie świadome przestanie istnieć ? przeniesiesz sie na inny poziom ezgystencji czy do innej alternatywnej rzeczywistości gdzie ludzkość sobie poradziła z tym globalnym problemem ??

... moze dzięki temu że nie traciła czasu na jkaieś durne rankingi tylko wspólnie wzięli sie do pracy i rozpracowali zagadnienie ??

w tej i w kazdej innej rzeczywistości życze ci tyle samo sceptycyzmu co zaangazowania w rozpracowywanie nurtującego zagadnienia

... ale sobie pogdybaliśmy :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 5:18 pm

grzesiaczek trafnie zauwazyłes ,pytanie powinno brzmiec:
'kto przed nlsem nie ruchał i po nlsie tez nie rucha?' ,jednak teraz moze sie okazac ze kazdy ruchał przed nlsem tyle ile chciał a na kurs poszedł bo nie miał co zrobic z pieniedzmi

jednak jest to jednak rownoznaczne z tym pytaniem:czy po nls ruchasz uzywajac narzedzi które dali ci trenerzy? wiecie o jakie chodzi mi narzedzia:super-zajebisie-wyszukane komplemeny na poczatku? ,zabierałes cukierka? ,kotwiczenie dotykiem lasek? ,dopasowanie sie do niej stanem i pozycja ciała? ,presupozycje? ,zapomniałem o czyms jeszcze?

pisze o nich a jakos nikt jeszcze sie na ich temat nie wypowiedział.ja uwazam ze włsnie te narzedzia tworza NLS ,poniewaz te narzedzia sa podane na płytkach a płytkowcy tez sa nlserami ,te narzedzia sa podane
za darmo na stronie fastseduction czy speedseduction ,ludzie którze znaja te narzedzia i mysla ze ich uzywaja to nlserzy ,wiec jakby nie było NLS TO SA TE JEBANE NARZEDZIA! fakt na kursie na zywo dostajesz jeszcze jakas tam niby postawe która i tak jest gówno warta i szybko mija ,nie mówiac juz o błędnych załozeniach.

wiec jesli ktos ma zamiar mi jeszcze pochwalic sie swoim wynikiem ,czyli tym ile zaliczył panienek stosując narzedzia które oferuje NLS to zapraszam

jedyne pytanie jakie mnie dreczy to czemu sposród tylu osób którzy byli na kursie nikt nie ma odwagi zeby powiedziec otwarcie ze te narzedzia byc moze nadaja sie do wielu rzeczy ,ALE JESLI CHODZI O PODERWANIE I UWIEDZENIE PANNY TO SA ONE CHUJA WARTE.

trenerzy a co wy tak szczerze sadzicie o narzedziach z pedalskiego systemu jakim jest NLS?

ps.mc najwiekszy-jebaka-teoretyk-na-tym-forum jackal ,dobrze wiem jaka jest prawda ,jestes jebaką-teoretykiem ,nie wiem jak mozesz komukolwiek dawac jakies rady dotyczace poderwania laski ,nie ma co ale w tym temacie w swoich postaw to pokazałes klase.a teraz jesli nie masz mi do powiedzenia zadnych konkretów w tym temacie to mozesz zamknąć swoją pierdoloną gębe ,bo jesli nie masz konkretów do powiedzenia to kłade lache na twoje posty w tym temacie

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 5:23 pm

ciesze sie ze to powiedziałeś ....
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr mar 09, 2005 5:31 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:43 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 5:33 pm

nie musiał ... wystarczy za same słówka :D :D

tak tak, dużo sprzecznosci zauważyliśmy .. duzo :D
Ostatnio zmieniony śr mar 09, 2005 5:35 pm przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 5:35 pm

mcjackal pisze:
no jasne nls to lipa jak sie zamiast mózgu ma sieczkę :D choć mi się wydaje żeś inteligentny facet jest ... więc nie widze poodów dla których nie mógłbyś sobie poradzić z czymś :D

jorgos o ile istniejesz :D ... skąd przekonanie że jak ktoś był na kursie to musi sie tutaj pochwalić swoimi osiągnięciami ... po co .. by znaleźć wiarygodnosc w czyichś oczach .. twoich ?? ... a jelsi nikomu na tym nie zależy ... lub chroni swoja prywatnoc i swoje .... trafienia ?? to co dla ciebie taka osoba jest ... malo wiarygodna ?? hmm ... a co ma do tej wiarygodności ilośc postów ?? a może ona tylko powstała z chęci niesienia pomocy ??


<w penis durnego pierdolenia nie na temat od mc jebaki-teoretyka jackala>

... ale sobie pogdybaliśmy :D



po pierwsze:masz racje ,inteligentny facet ze mnie jest ,wiekszosc ludzi to sa inteligentni ludzie ,nawet NLSerzy.tylko ze wiekszosc z nich ma własnie sieczke w mózgu ,dlatego własnie slepo wierzy w system który jest gówniany.

po drugie:nie chce niczego udowadniac bo juz sobie udowodniłem ze NLS TO LIPA ,chce tylko sie przekonac ilu ludzi na tym forum ma ciagle gówno w głowie i nie potrafi zrozumiec prawdy.ciekawe jest ze na forum mało chce sie przyznac ze NLS JEST LIPNE ,a rozmawiajac na zywo z wieloma znanymi osobistosciemi z kregu ,nawet blogowiczami mozna usłyszec z ich ust ze NLS JEST CHUJOWE


po trzecie:'ale sobie pogdybalismy' hahahahahahhaha ,to nie 'my' pogdybalismy tylko to ty pogdybałes.tacy jak ty zresztą ciągle gdybią:co by było gdybym do niej podszedł?co by było gdybym ją pocałował?co by było gdybym cholera wyruchał w koncu jakąś panne?cholera musze wiecej cwiczyc ,wiecej pisac patternów ,wiecej podchodzic z komplementami i odchodzic jako chrzaniony zwyciezca...i tak dalej ,i znów kolejny rok sie zapowiada pełen NLSu ale znów bez ruchania

zresztą po co ci ruchac laski?ty przeciez znasz NLS!

mc najwiekszy-jebaka-teoretyk jackal ,twojego posta za pózno przeczytałem dlatego postanowiłem na niego odpisac.od tego posta kłade laske na twoje posty w tym temacie w których nie bedziesz pisac konkretów.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 5:39 pm

co za zmiana ... tłumaczenia :D .... hłe hłe ... piszesz i piszesz ze moje posty olewasz a ciągle odpowiadasz ??

własnie kolegę Rafała dobrze znamy .... byliśmy z nim na obu szkoleniach ... może oświeć nas ... i powiedz czy to konto dostałeś na urodziny czy ... może ci odjebało ... bo Rafał którego znaliśmy ... i ktory był na tym forum ... miał zdeka inną kulturę słowa :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr mar 09, 2005 5:44 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:44 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr mar 09, 2005 5:44 pm

Jorgos pisze:Bartek napisał:
'Jorgos napisał:





Jup i wcale sie nie dziwie ze nie ruchasz bo korzystajac z narzedzi z NLS nie da sie zaruchac.to ze znasz tyle rzeczy z NLP o niczym nie swiadczy a dla mnie jest tylko próbą eleganckiego wymigiwania sie od odpowiedzi.
mozesz dołączyc do grupy w której znajduje sie brat 'mc najwiekszy-jabaka-teoretyk-jackal' :lol:


Chyba nie zauwazyles ironi w tym co napisalem, ale zupelnie sie nie dziwie sadzac po formie twoich wypowiedzi mozna sie bylo tego spodziewac.

A na to ile ile panienek wyruchalem dzieki Nls dostales klarowna odpowiedz.

Gdybys jednak dalej nie rozumial to:
nie robie tego = ZERO dupczenia dzieki NLS

I nie dolaczaj mnie do zadnej grupy z laski swojej

nara


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 26 gości