ile zaruchaliscie od czasu az stosujecie NLS?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 5:45 pm

jup
przejmujesz sie tym co wypisuje jorgos ?? phi :P

jorgos
widzę że się ładnie kalibrujesz ...

a w twoim przypadku to śmierdzi hipokryzją bojowniku o wolność :D
co innego my teoretycy słowa, my możemy lać wodę, nam wolno :P


odpowadaj konkrernie a nie lejesz wodę :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr mar 09, 2005 5:57 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:45 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 6:07 pm

tupak ,nie jestem tym jorgusiem którego znasz ,ale konto rafała zostało mi odstapione.mam nadzieje ze ta odpowiedz ci wystarczy.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 6:29 pm

no i sie wyjaśniło ... zadzwoniłem do Rafała, nikomu konta nie odstępował, zalogowałem sie na konto ... zminiłem hasło i po sprawie :P

a kolega podszywacz ... jesli jest klientem ... zapraszam do admina ... założy ci konto :P i bedziesz mógł ... sobie ... dalej pisać :D

prośba do admina ... Rafal wysyłał aila do Ciebie o zablokowanie konta ... nie blokuj go ... zmieniłem hasło i jest ok

to pisałem ja mcjackal :P
Ostatnio zmieniony śr mar 09, 2005 6:39 pm przez Jorgos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr mar 09, 2005 6:33 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:45 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » śr mar 09, 2005 6:41 pm

wyjasniło sie więcej ... kolega podszywacz ma nicka maniac i jest z forum majka :P

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 6:51 pm

no dobra .. .to co .. czekamy aż do nas wróci :D :D i dalej bedziemy kontynuować tę pasjonująca dyskusję :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » śr mar 09, 2005 11:12 pm

Na razie PIERDOLICIE na forum i powiem wam, że sporo – zrobił się niezły śmietnik. Napisał bym co o tym wszystkim sądzę ale po prostu nie mam na to czasu i wy też go mieć nie powinniście po tych wszystkich kursach !!!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 11:51 pm

przepraszam a co jeśli jesteśmy tymi którzy potrafią sobie ustawić tak zajęcia ze mamy czas i na prace i na zabawę i na popisanie na forum, a męczy mnie już trochę to gdybactwo coponiektórych jaką to oni wiedzę mają o innych osobach i ich dziennych zajeciach ??

może ktoś oczekuje ze bedziemy tutaj wrzucąc plany swoich dni przeszłych i przyszłych ??

8:00 wstałem
8:05 myję zeby a moja przyjacółka robi mi loda ... wiadomo
8:30 zamiast śniadania anal w kuchni na stole
9:00 w pracy
9-05-17:00 dymanie na okrągło z przerwą na lunch, czyli ja jem obiad a pod stołem sekretarka .. wiadomo
17:05 - wracam zmęczony po pracy do domu
17:35 - siadam na fotelu z cygarem i gazetą a przyjacółka ... wiadomo

.... uff wiecie jakie to męczące .... już osłabłem ile tak można :P

a co jest grane że sobie popisac nie można na forum bo zaraz ktoś sie przyp... zaraz czy to że skończyliśmy coś tam a ktoś nie to obliguje nas do czegoś ? ktoś coś podpisywał ?? mamy wolnośc słowa wię wypowiadamy sie w sposób jak nam lezy i to wszystko :D a nikomu tłumaczyć się nie mamy zamiaru

więcej loozo życzę wszystkim w nadchodzącym roku

a co do bałaganu, to własnie go posprzątaliśmy .. nie podoba sie zapytajcie ... co moderatorzy na ten temat myślą ....

pozdrawiam wszystkich ..eeech.. eechh.. końcę bo już nie mogę ... ona jest .. wiecie .. ja tu na klawiaturze a ona . och ... .. wiadomo

mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » czw mar 10, 2005 1:14 am

Witam,
pozdrawiam wszystkich ..eeech.. eechh.. końcę bo już nie mogę ... ona jest .. wiecie .. ja tu na klawiaturze a ona . och ... .. wiadomo



Piszac ONA mysle, ze masz na mysli swoją rączke;-)
Bo z tych Twoich wykretnych wypowiedzi na konkretne pytanie tak by wynikalo:-)

Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow w technice "MANUAL DRIVE:-)"
Rafal

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 10, 2005 2:16 am

o następy co mu się coś wydaje :D

jak miło

.. może ujawnicie się wszyscy i spobie pogadamy, bo trochę szkoda mi czasu gadać z Wami osobno i tutaj i na privie, gg czy w realu i wbijać Wam do tych zakutych łóbów że to nie wina ani NLS'u ani zadnej innej techniki tylko Waszego lenistwa i krótkowzroczności że Wam nic nie wychodzi ???
a opluwanie innych czy próby wymuszenia czegoś czego ktoś może nie mieć ochoty Wam opisywać, bo nie musi Wam nic udowadniać pokazują z jakimi ludźmi się ma do czynienia ??

a moze to i dobrze że niektórym to nie wychodzi ?? bo po co mają to umieć ludzie którzy nie potrafią tego w odpowiedni sposób wykorzysać ??

tylko zaspokajają swoje urazy z dzieciństwa, albo szujaja zemsty za poniesione porażki

może żeby zminimalizować takie akcje w przyszłości powinno się podnieść ceny kursów i robić wcześniej testy psychologiczne i sesje ... dopuszczajace do takiej wiedzy, przynajmniej nie będzie takich "kwiatków" w przyszłości

a najczęściej sie zdarzają kwiatki które wiedzą nic albo ledwo bo dostali od kogoś piracką wersje CD i dostęp od kolegi na forum, nie mają prawa korzystać z konsultacji, porad czy czegokolwiek dostępnego .... poroba pare rzeczy .. nic im nie wyjdzie albo coś co nich nie satysfakcjonuje i nabierają przekonania że wszystko jest do dupy itd,

przykro mi z tego powodu bo ..chciałby żeby wszystkim na swiecie było dobrze. lecz neistety to nie niebo, to rzeczywistośc, jak sie nie pouczysz i nie bedziesz trenował pod okiem wykwalifikowanych osób to efekty nie bedą takie o jakich sie tu pisze ... malo jest ludzi którzy sami do tego dochodzą, więcej jest takich którym wystarczy pokazac drogę a potem już sobie poradzą, a bardzo niewielu takich których cięgle trzeba za rączkę prowadzić bo mają oczka zamkniete ze strachu.

NLS to system stworzony na naszym rynku, na innych są inne systemy, każdy jest dobry, a im więcej ich pozancie tym lepiej dla was, bedziecie mieli więcej zasobów do wykorzystania. w sieci jest mase stron z materiałami, wystarczy chcieć i zacżąć szukać, brakuje Wam czegoś tutaj, zaprzęgnijcie wyszukiwarki i umysły i poszukajcie sami, jak to wam przestało wystarczać, albo czujecie że chcecie coś nowszego, wolna wola

a sprzeczki co lepsze masło czy margaryna sa bez sensu, bo kto ma wiecej zabawy, ten co je masło, czy ten co je margarynę ??

... czy moze ten co je jedno i drugie i ... coś wiecej ??

takie lekko nocne przemyślenia daję wam moi bracia, przemślcie to.

pozdrawiam,
MJ

p.s.
Wybaczcie a;e pragnę chronić swoją prywatność więc proszę mnie nie pytać o moje podboje, rucnięcia, etc. Nie będe o tym rozpowiadał, ponieważ to co robię robię dla siebie a nie dla statystyki ani zeby tym się chwalić. Nie potrzebuję sie tym przed Wami chwialić żeby np. podnieść moją samczą samoocenę ... ona jest na poziomie takim jaki mi odpowiada .. i poza mną nikomu nie powinno być nic do tego.

a wesołe postawy kolegów z fast sedcution polska które kultywują nazywająć je alpha male [czy musze wspominac że są w lekkim błędzie ?? :P], to nic innego jak hamstwo i brak ogłady. Jeśli komuś odpowiada postawa - opluwam wszystkich dookoła, mam w dupie co on czy ona ma do powiedzenia, etc .... to cóż nikt nikogo tu nie trzyma, mozna się zapisać i tam :D i wejść w kółko wzajemnej adoracji :D ... i bawić sie tak jak odpowada.
a można użyć trochę zdrowego rozsadku, sprawdzić wszystko i wybrać to co danej osobie odpowiada i tym sie zająć .... nic prostszego :P ... najważniejsze zeby coś robić ... a nie bić pianę na darmo ...

ale mi sie pees wydłużył :P hihi
no to wystarczy tego gadulstwa :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » czw mar 10, 2005 2:26 am

mcjackal co tak szybko zaczynasz, ja się wyspałem i loda miałem fachowo zrobionego , ale dopiero o 10-tej, wcześniej nie podaję :-) Porządek być musi, a pracę trzeba dostosować do swoich potrzeb hihihi
Szkoda, że NLS-u nie poznałem o wiele wcześniej, ale jestem zadowolony, ze wogóle go poznałem i bawię się nim ZAJEBIŚCIE, czego wszystkim życzę.
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 10, 2005 2:34 am

ty ja w sobotę tez później wstaję :P

hehe, widze że w przeciwieństwie do kolegi Rafała odpowiednio zinterpretowałeś mój żarcik :d ... lekko conieco obrazujący :P

a tak w ogóle to kopę czasu się człowieku nie widzieliśmy, moze przy okazji jakiejś powtórki sie zjawisz w okolicy to moglibyśmy się umówić na jakieś pogadanki :D i wskoczyć w pewne tajemne miejsce gdzie jest kraina jędrnymi piersiami i ustami gorącemi płynącą w celu .... wiadomo :P ??
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw mar 10, 2005 11:00 am

Panowie czas najwyższy podzielić posty na 2 grupy:
1. Gdy ktoś się o coś pyta - należy chyba pomóc...
2. Gdy ktoś ewidentnie prowokuje - należy się totalna zjeba i niech wypierdala... np. ostatni post niejakiego psiego wymaza o icku rafał...

Myslę, że nie należy im na zaczepki odpowiadać a co najwyżej skląć (bo trzeba wejść w ich mapę)...

Pozdrawiam
Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 10, 2005 11:27 am

albo ignorować kompletnie ....
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości