jedno pytanie odnośnie skryptu

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

jedno pytanie odnośnie skryptu

Postautor: VOLVO » wt mar 01, 2005 3:34 pm

.. w skrypcie w kilku miejscach znalazłem oznaczenie "(pk), (sp), (ps)"... może mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi i co to znaczy, konkretnie to skróty te w moim skrypcie są przy wieloznacznościach, 3 poziomach patternów, algorytmie tworzenia patternów, łącznikach i w "o czym rozmawiac".
dzięki za oświecenie :)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt mar 01, 2005 4:41 pm

(pk) pokaż kutasa
(ps) pokaż siebie

(ps) wykorzystuj kiedy kotwiczysz pozytywne stany na siebie,kiedy kotwiczysz np jej chłopaka pokazuj w inne miejsce ,jeszcze lepiej jeśli bedzie to miejsce ,które możesz w każdej chwili fizycznie zniszczyć ,np stojący na stoliku platikowy kufel po piwie (bo chyba szklanych nie bedziesz tłukł bo laska pomyśli ,że psychol :-) ) kiedy zakotwiczysz a nastepnie zniszczysz to także zniszczysz zakotwiczoną rzecz w umyśle laski..fajne , prawda?

chyba już zacząłęs sie domyślać co zrobić z (pk)
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » wt mar 01, 2005 10:07 pm

hehheh. taaak dzięki za wyjaśnienie... domyślam się co zrobić z "pk" :wink: , a czy ps i sp to to samo??? ... faktycznie, fajna zabawa z tym kotwiczeniem... będzie tym fajniejsza jak już będę miał pewność czy wywołałem u kobiety odpowiedni stan i czy na pewno go zakotwiczyłem.... a co do kubeczków to chyba bedę nosił ze sobą jednorazówki hahaha-żart!! :)
Czy zastanawialiście się kiedyś jak dziwnie działa ludzki umysł... jak to jest gdy.... heh... to chyba jedyna rzecz, której człowiek uczy się z PRZYJEMNOŚCIĄ... cokolwiek to znaczy :wink:
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw mar 03, 2005 6:26 pm

Cholera wie czy to to samo ,ale uświadom sobie jak wiele jeszcze rzeczy możesz jeszcze zakotwiczyć ,kiedy już zaczniesz się tym bawić , co sprawi ,że w jeszcze większym stopniu docenisz ,jak wiele już umiesz i jaka drzenie w tym moc , która niektórzy mogą czuć nawet przeglądając takie forum a niektórzy dopiero po przeczytaniu interesującego postu , który aż rzuca się w oczy sprawiając , że tak wiele osób go czyta , a on nadal przyciaga do siebie uwagę, sprawiając , że czasami można nawet stracić poczucie czasu , choć prawdopodobnie kiedy oni o tym myślą to wówczas wydaje im się to całkowicie nieprawdopodobne i niemożliwe ,ale mimo tego ,kiedy w pewnym momencie rzeczywiście w pełni tracą to poczucie czasu , to później tłumaczą sobie to tym ,że tak naprawde to oni zaczęli snuć sobie jakieś fantastyczne wizje , które zaczęły ich naprawde wciągać. To nieprawdopodobne, jak ludzie potrafią czasem zatracić się w absolutnie cudownych wizjach dotyczących siebie ,jak za jakiś czas ,bogatsi o miliony zajebistych doświadczeń siedzą sobie w jakimś ,cholera tera wie co to by było ,ale w jakimś najbardziej upragnionym przez nich miejscu na ziemi i całkowicie nie zauważają ,że czs który płynie przesuwa się nieubłaganie , sprawiając ,że te wizje ,na których urzeczywistnienie z takim utęsknieniem czekają , zbliżają sie do nich z taką szybkością i z taką siłą ..

Dobra starczy terningu pisania na klawiaturze...



KLOCEKone pozdrawiam
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » ndz mar 06, 2005 3:42 pm

Witaj Klocku a jak Ci idzie kopulka i pierscien masz jakies ciekawe doswidczenia w tym temacie ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn mar 07, 2005 2:48 pm

TAK JEST ! proszę pana kolegi Damiana :-)

Później coś wrzuce tu ,tera nie chce mi się pisać ,ooooo ale teraz mi się przypomniało oohoohohoho ,stary , nawet nie wiem czy w to uwierzysz - serio , zdarzyło się coś , co do teraz nie wiem czy był to przypadek czy efekt kopuły ale teraz tego nie będę opisywał ,ale spoko- już teraz możesz zacząc sie napalać na następnego mojego posta- ,napewno opiszę..

Pozdro
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości