o uwodzeniu, zwłaszcza ostatni fragment jest NLSowski

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

o uwodzeniu, zwłaszcza ostatni fragment jest NLSowski

Postautor: VOLVO » ndz lut 27, 2005 8:42 pm

..przynajmniej jeśli chodzi o zasady, ale warto przeczytać i wyciągnąć wnioski takie czy inne :wink:
to artykuł z Men`s Health, grudzień 2004.

Każda kobieta chce być uwodzona. To pewne, ale metody, które stosują powszechnie faceci są co tu dużo mówić – mało oryginalne. sukces jest na wyciągnięcie ręki. Zamiast okazywać jej, jak bardzo jesteś zainteresowany kontaktem, powinieneś działać tak, aby to ona sama odkryła, że chce Ciebie bardziej niż kogokolwiek innego. Innymi słowy — erotycznych komunikatów nie wypisuje się na billboardach, sukces osiąga się przez subtelne działanie na jej podświadomość. Świat nowoczesnego marketingu od dawna stosuje znacznie bardziej wyrafinowane metody kuszenia niż większość mężczyzn. Nawet zwykła reklama margaryny nie polega na tym, że producent uczciwie informuje Cię, iż bardzo mu zależy, abyś kupił jego margarynę. Nie. On działa tak,abyś nie wiedząc kiedy, uwierzył, że i margaryną kupujesz sukces życic ci, którzy mają powodzenie u kobiet, j łaja tak samo. Żadnej dosłowności. 1 subtelne sygnały oraz cierpliwość i spokojna pewność siebie. Można się 1 uczyć? Cóż, próbuj. Oto pierwsza lekcja:

WYŁĄCZ TELEFON- Po pierwsze, jeśli już postanowiłam poświęcić Ci swój wieczór, stanowczo nie życzę sobie dzielić go z Twoimi darmowymi minutami. Po drugie — rozmawiając przez telefon, chcąc nie chcąc odsłaniasz przede mną rozmaite kwestie i osobistej lub zawodowej. Facet zagadkowy | zawsze wygra w konkurencji z typem, o l rym właśnie się dowiedziałam, że tydzień temu potwornie się upił na imprezie u jakiegoś Łysego. Zrozum, że kobieta ma naturę odkrywcy i nic jej bardziej nie cieszy niż stopniowa eksploracja nieznanego terytorium. Niestety, przeważnie spodziewa się znaleźć ! znacznie więcej, niż faktycznie tam się znajduje. Ale to nic. Próbuje dalej. Kobieta jest niepoprawną optymistką. Po trzecie — ktoś, kto nie może wytrzymać jednej godziny bez kontaktu z kolegą, rodziną czy firmą sprawia wrażenie rozpaczliwie niepewnego siebie. Facet, który mi się spodoba, jest panem l swojego czasu. Taki drobny gest j - wyłączenie telefonu w chwili, kiedy się spotykamy — oznacza i dla mnie, że zamierzasz teraz poświęcić swój czas wyłącznie mnie. Przełączenie telefonu na wibrację i kontrolowanie, czy nie przyszedł do ciebie przypadkiem jakiś SMS, nie załatwia sprawy -jest dokładnie tak samo aroganckie, jak stale włączona komórka.
NAPRAW COŚ- NAPRAW COŚ. Może kobiety są j staroświeckie pod tym względem, ale faceci, którzy potrafią szybko, sprawnie i bez proszenia naprawić kontakt, toster czy zepsute zapięcie w torebce są nie- *: odparcie seksowni. Jasne, że |komputery już dawno przestały być zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nowoczesne samochody też nie dają Ci szan-I sy wykazania się. Niemniej istnieją w dalszym ciągu urządzenia proste, z którymi powinieneś umieć dać sobie radę. Naprawienie tostera czy kontaktu w jej domu jest warte więcej niż wieczór z szampanem Dom Perignon. Możesz nawet podczas naprawy i zakląć, że nie masz odpowiednich narzędzi, to jest bardzo męskie. Tylko na litość boską nie narzekaj, nie rozkładaj rąk, nie tłucz się natychmiast młotkiem w palec, wymagając ode mnie potem opatrzenia rany.
CZYTAJ KSIĄŻKI- Być może Cię zaskoczę, ale jeśli czytasz książki masz na starcie kilkakrotnie większe szansę u kobiet. Kobiety przeważnie czytają sporo i bardzo lubią dyskutować o przeczytanych książkach. Niestety, wielu z Was po ukończeniu szkół popada | we wtórny analfabetyzm. Uważacie, że TV oraz internet zupełnie zaspokajają Waszą j ciekawość świata. Otóż dla mnie to za mało. Natomiast jeżeli spotkam faceta, który lubi książki, a w dodatku przeczytał te same książki, co ja, jestem zachwycona. Mamy | wspólną bezpieczną płaszczyznę porozumienia i jest to niezły wstęp do erotycznej fascynacji. Czy wiesz, że facet w autobusie, który czyta książkę, wzbudza zainteresowanie większości kobiet? To takie proste!
WYMIEŃ BANIAK Z WODĄ- Współczesny świat w którym coraz trudniej o turnieje rycerskie, stada głodnych wilków czy smoki do zabicia, nie daje Warn zbyt wielu możliwości, żeby wykazać się pierwotną męską siłą. Na szczęście, produktem ubocznym wygodnej cywilizacji stało się zanieczyszczenie zasobów wody pitnej. Dzięki temu w firmach pojawiły się dystrybutory, w których regularnie należy wymieniać 2O-litrową butlę z wodą. Wykorzystaj tę szansę. To przecież jest taki prosty i szybki sposób na oczarowanie koleżanek z biura. Kolega w garniturze, który sprawnie i bez widocznego wysiłku wymienia zbiornik z wodą, stanie się w krótkim czasie bohaterem damskich snów erotycznych. Jeżeli nie ma dystrybutora, nie dawaj za stanie się w krótkim czasie bohaterem damskich snów erotycznych. Jeżeli nie ma dystrybutora, nie dawaj za wygraną Możesz na przykład być tym pierwszym, który na parkingu firmowym pomoże jej uruchomić auto na pych. Pamiętaj jednak o żelaznej regule. Robisz to wszystko jakby mimochodem, nie czekasz na oklaski, tylko spokojnie wracasz do swoich zajęć. „Tajemniczy, milczący i jaki męski" — tak będzie o Tobie myślała.

UŻYWAJ SŁOWA PISANEGO- . Jeżeli kobiecie, która Ci się podoba, wysyłasz wiadomości w rodzaju: „6 blk. nut impr pozdro; D", aby zaprosić ją na o 18, na imprezę do Błękitnej Nuty, to jesteś po prostu idiotą. Wiem, że mężczyźni wolą komunikować się krótko i zwięźle. I w pewnych okolicznościach — i przykład umawiając się z kolegami na pił to najzupełniej wystarczająca formuła. Musisz jednak wiedzieć, że dla większości kobiet taki SMS-owy slang oznacza, że jesteś infantylny, nudny albo po prostu niespecjalnie nie zainteresowany. Czy to rzeczywiście takie trudne napisać coś miłego, zabawnego i osobistego dziewczynie, na której Ci zależy, a dodatkowe punkty możesz zdobyć za użycie pełnych zdań, poprawnej ortografii e interpunkcji. Nie chodzi o pisanie wierszy kiedy pytam, jak minęła Ci niedziela, nie odpisuj: OK. Raczej coś w rodzaju: „Uczyłem brata matematyki. Mały jest podejrzliwy i nie wierzy, że 8x7 to zawsze jest 56. Powie że zawsze oprócz środy". Kilka słów, które świadczą o tym, że masz ludzkie cechy.

NIE DAJ SIĘ. Mam niesłychanie atrakcyjną j przyjaciółkę. Zawsze kręciło się koło niej ku facetów, gotowych zrobić dla niej wszystko. Wyprowadzali jej okropnego psa, naprawiali samochód, taszczyli i skręcali meble z Ikei. A ona była dla nich złośliwa i apodyktyczna, niesprawiedliwa, miała wie fochy i humory. Dopiero niedawno się zakochała. W kim? W jedynym facecie, który i dawał sobą manipulować i pomiatać, nie przychodził na każde gwizdnięcie, i oddawał złośliwości. Widzisz, to nie jest tak, żenić które kobiety mają wredne charaktery. One po prostu gardzą tymi, których łatwo s podporządkować. Czekają na kogoś, kogo można szanować, bo zna swoją wartość ii daje się nabrać na różne babskie sztuczki. Przy takim facecie zdecydowanie poprawia im się charakter.

pozdrawiam wszystkich, którzy nie dają sobą pomiatać :wink: niech moc będzie z wami :!: :lol:
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

PS

Postautor: VOLVO » ndz lut 27, 2005 8:44 pm

przepraszam za błędy, to skan z gazety, widać przeoczyłem jeszcze drobne błędy, ale myslę, że każdy załapie o co chodzi w tym artykule. :D
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości