8-y marca

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

8-y marca

Postautor: VOLVO » wt lut 22, 2005 7:17 am

witam.
zbliza się jakże ważny dzień dla kobiet :D , niewielu moich znajomych składa kobietom w tym dniu życzenia a one na to wprost czekaja, zwykle jestem jedynym facetem, lub jednym z białych króków, którzy o tym pamiętają i one reagują nieukrywaną radością gdy mówi się do nich te wszystkie "ble ble ble", cieszą się jak dziecko, które dostało nową zabawkę. macie jakieś ciekawe pomysły na życzenia inne niż takie tradycyjne, jakies krótkie, w których mozna wlepic pattern???? ... no i czy dla was to typowy dzień na podlizanie się niewiastom, czt kolejna świetna okazja żeby zasiać swój obraz w ich umysłach????

PS- może to głupie pytanie, ale wszedzie tutaj czytałem o relacjach 1 facet 1 kobieta, na płytkach też jest nieustannie opis sytuacji "ja i kobieta"... czy jest jakas różnica w patternach gdy rozmawia się w większym gronie, w którym są też inni mężczyźni i nne kobiety, które słuchaja tego co się mówi, czy wtedy wywołuje to u kobiet zbiorową damską orgię???.. bo przecież one wszystkie w tym momencie słyszą wypowiadany patern i wszystkie go sobie wyobrażają, chociaż moim celem może być tylko jedna z nich, jakaś konkretna :D :?:
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lut 23, 2005 4:37 pm

Damska orgia??
Może to za mocne słowo ale zajebiste damskie zaciekawienie... z jednej strony... a z drugiej (jeśli męska część też to słyszy) karpie i wymalowane na twarzach pytanie: co on pierdoli...


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości