Galerie wernisaże :-)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Galerie wernisaże :-)

Postautor: Aszyn » czw lut 17, 2005 7:27 pm

Siemanko...

Wpadłem na ciekawy pomysł upolowania fajnych a zarazem z klasą dupeczek.
Galerie, wernisaże są ciekawymi miejscami gdzie można spotkać fajne dupczonko :D
Ja sobie po takich miejscach pochodziłem i jestem happy :P
Warto spróbować.
Sztuka dość fajny temat do otwarcia.
I skojarzyć siebie z dziełem sztuki, orginałem. Któremu warto poświęcić uwagę i cenny czas :twisted:
Nie wiem czy kiedykolwiek miałaś takie uczucie w sobie że jak patrzysz na te ( Ha Ha Ha ) dzieło które znajduje się przed tobą to z jakiś tajemniczych powodów zaczynasz odczuwać te emocje które wywołują stan ciekawości a nawet fascynacji tym ( Ha Ha Ha ) dziełem. I w pewnym momencie możesz sobie uświadomić że te ( Ha Ha Ha ) dzieło wywołuje myśli które powodują bardzo przyjemne doznania w ciele. Ja kiedyś miałem takie coś, kiedy patrzyłem na ( Ha Ha Ha ) dzieło które było przedemną. Czy to nie zdumiewające że
Takie zdarzenia mogą zaistnieć w takich miejscach jak te

Pozdro
Aszyn :wink:

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » czw lut 17, 2005 10:29 pm

Z dziełem sztuki zobacz sobie w filmie cruel intensions - chyba w trójce.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz lut 20, 2005 5:31 pm

a ja polecam empiki, traffiki i inne multimedialne ksiegarnie

pozdro, tao


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości