Obserwacje po NLS

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » pt lut 11, 2005 4:11 pm

Drodzy bracia po pewnym okresie stosowania NLS zauważyłem coś co pewnie was zaciekawi ale jak nie to trudno.

- paterny - zauważyłem że dziewczyny które mają po 18 czy 19 lat gdyż takimi się zajmuje często nie potrafią docenić poezji paternów. Najważniejsze jest moim zdaniem ich uproszczenie dlatego iż one wyczują że coś jest nie tak. Zamiast zajmować się tworzeniem paternów ala Słowacki prowadźcie konwersacje zwykłą stosując paterny ale mniej widoczne dla niej. Jeżeli się uprzecie mozecie je stosować w momencie kiedy jesteście z nią sam na sam w romantycznej oprawie.

- zasada niedostępności - chyba najmocniejsze narzędzie dające niezły fun, bo kiedy patrzysz na jej twarz widzisz jak jej oczy są wpatrzone w ciebie które wręcz proszą ciebie o to byś teraz był z nią i dawał je takie uczucia o których czytała w romansach i marzyła każdej nocy a ty jej mówisz "Wiesz co musze już uciekać ........itd" to daje mi niezłe i przyjemne uczucie pierdolonego zwycięstwa. I nie zdążysz wrócić do domu ona wysyła sms i puszcza wciąz sygnały a ty wmyślisz hmmm następna laska która jest moja. :twisted:

- 4 poziom jej umysłu. Otwieranie miejsca w jej umyśle gdzie ty stajesz się władcą jej fantazji, marzeń oraz pragnień które nikt dotąd nie potrafił w niej odkryć. Dlatego uważam że tu czesto można popuścić wodze fantazji choć z reguły 4 poziom zostawiam na moment kiedy zobacze ze jest warta tego gdyż to narzędzie użyte dla zabawy może być przyczyną niesamowitej miłości której do tej pory niedoświadczyła (TOP GUN) :twisted: czy jakoś tak 8)

Iwiele innych narzędzi. A jeżeli chodzi o postawę to dużo wizualizacji i jak najczęściej bo czesto czytam o utracie postawy. Jeżeli coś powtarzamy wracamy do tego to nasza postawa zachowuje ciągłą świeżość. Jeżeli chodzi o wizualizacje to najlepiej wykorzystać wszystkie submodealności a nawet widząc siebie zobaczyć swoja osobe pod różnym kątem obracać aby obraz nabrał niesamowitego realizmu. No i czuć zawsze pierdolone zwycięstwo :twisted: . POZDRAWIAM

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob lut 12, 2005 3:22 pm

witam. dodam cos od siebie.
Anonymous pisze:zauważyłem że dziewczyny które mają po 18 czy 19 lat gdyż takimi się zajmuje często nie potrafią docenić poezji paternów.

z mojego doswiadczenia dotyczy to panien do 21 lat - starszych nie sprawdzalem, bo interesuja mnie tylko mlodsze

Anonymous pisze:Najważniejsze jest moim zdaniem ich uproszczenie dlatego iż one wyczują że coś jest nie tak. Zamiast zajmować się tworzeniem paternów ala Słowacki prowadźcie konwersacje zwykłą stosując paterny ale mniej widoczne dla niej. Jeżeli się uprzecie mozecie je stosować w momencie kiedy jesteście z nią sam na sam w romantycznej oprawie.

czasem (scsks) mozecie tez po prostu powiedziec, co jej zrobicie. albo sie podnieci albo obrazi albo dostaniecie w morde 8)

pozdro, tao

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pt lut 18, 2005 7:27 pm

Z mojego doświadczenia wynika, że kiedy prowadzę jakąkolwiek pogawędkę z dziewczyną to samo używanie słów w rozmowie takich jak: najukochańszy, kochanek, ten jedyny, wymarzony itd. zmienia relację na tą we właściwym kierunku. Nawet kiedy nie jestem w najlepszym nastroju i nie mam ochoty na nic to zawsze mogę sprowadzić ją na temat o kochankach. Wtedy za każdym razem gdy wymieniam to słowo robię ten gest kotwiczący na siebie.

Pozdrawiam Mirek

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » sob lut 19, 2005 12:04 pm

Zgadzam się z przedmówcami. Ostatnio panienka w wieku ok. 18 lat, po chwili pogawędki zapytała mnie, czy studiuję może psychologię, bo mówię do niej takim językiem jak jej koleżanka, która to studiuje albo ksiądz, z którym ma religię (??? czyżby kzięża też chodzili na takie warsztaty?;-)
PRACTICE MAKES PERFECT!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » sob lut 19, 2005 10:25 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:36 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz lut 20, 2005 5:39 pm

a pomyslcie co sie dzieje z kobieta podczas 'spowiedzi', kiedy kobieta szepce na mezczyznie dokladny (niby zeby pokuta byla odpowiednia)opis 'grzesznej' sytuacji. jestem ciekaw, do czego tak naprawde sluzy spowiedz. :twisted:

pozdro, tao


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości