Starania kobiet

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Starania kobiet

Postautor: tupak » wt lut 08, 2005 2:03 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:35 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » wt lut 08, 2005 11:38 pm

Tupak, wg mnie to jest tak ze my je faszerujemy sugestiami/patterny - a one wchodzac w stany ktore im opisujemy ida za tym - czyli w rezultacie staraja sie o nas. Dalej trza prowadzic...
Jestem mistrzem!!!

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » śr lut 09, 2005 1:55 am

Nie wiem jak to będzie u innych, w moim przypadku dobrze działa strategia: podjaraj ją>poczęstuj gównem>podjaraj ją>poczęstuj gównem>podjaraj>olej zupełnie na 2-3 dni>jak będzie marudzić że się nie odzywałeś to opierdol zdrowo za jakąś bzdurę>i znowu podjaraj :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr lut 09, 2005 10:47 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:35 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » śr lut 09, 2005 2:55 pm

Tak samo podchodze do "tego zjawiska" Oglądałem kiedyś program jak facet ujeżdzał konie, był geniuszem w swej dziedzinie, szkoda iż tylko w ujeżdzaniu koni, a mianowicie stosował taką metode:

Przyzwyczaj konia do obcowania z Tobą żeby poznał Twój zapach (jakieś 30 minut) --> odgoń go od siebie --> pozwól mu zbliżyć się do siebie powtórnie niech oswoi się z Twoim dotykiem (15 minut) --> pogoń w cholere --> pozwól wrócić do siebie i załóż siodło --> zgadnijcie co? :twisted: mocno pogoń w cholere --> Teraz jak już wróci można na nim jeździć :twisted: :twisted:

Z kobietami pod tym względem indentyko :D :D
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr lut 09, 2005 4:51 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:36 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » czw lut 10, 2005 1:40 pm

Jeśli się nie mylę to facet nazywa się Monthy Roberts. Czytałem jego książkę o ujeżdżaniu i jest tam zadziwiająco dużo podobieństw do uwodzenia :-))

Pozdrawiam


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości