Poszukiwania bracia w grzechu z Poznania

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Mr. Jack
Posty: 7
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 11:42 pm
Lokalizacja: Poznań

Poszukiwania bracia w grzechu z Poznania

Postautor: Mr. Jack » wt gru 01, 2009 12:42 pm

Poszukuję osób chętnych na wspólne trenowanie swoich umiejętności w Poznaniu :)
Jestem obecnie na etapie czytania książek takich jak "Gra" Neila Straussa oraz Double
Your Dating" Davida DeAngelo, uczenia się na pamięć sekwencji Spped Seduction Rossa Jeffriesa
oraz oczywiście treningu jego polskiej wersji, czyli NLS.

Jeżeli jesteś chętny na wspólne wypady na miasto lub do klubów, puść mi smsa albo zadzwoń: 796 118 321

Pozdrawiam i pierdolcie się (jak najczęściej :))
MJ

PS. Już od jakiś 2 tygodni wychodzę dzień w dzień na miasto lub do klubów, trenując na kobietach, które na prawdę mi się podobają. Nie ograniczam się jedynie do technik NLS, testuję również inne metody. Z tym, że NLS jest prawdopodobnie najszybszą, jęzeli chodzi o domknięcie ;-)

PPS. Pamiętajcie o ustawieniu odpowiedniej ramy na początku znajomości, aby potem laska nie właziła Wam na głowę. :)

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Poszukiwania bracia w grzechu z Poznania

Postautor: Total » pt sty 08, 2010 7:12 pm

[quote="Mr. Jack"]
PPS. Pamiętajcie o ustawieniu odpowiedniej ramy na początku znajomości, aby potem laska nie właziła Wam na głowę. :)[/quote]

Niech wchodzi gdzie chce, ważne żeby widok był dobry ;)
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości