NLS i przekaz podprogowy - ćwiczenia

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Lord
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 5:14 pm

NLS i przekaz podprogowy - ćwiczenia

Postautor: Lord » śr wrz 09, 2009 1:06 pm

Ahoj piraci serc (ta, oby tylko ;] )

Jestem tu nowy, ale co ja będę się przedstawiał - jest mi miło wstąpić do tak zacnego grona.

Po przydługawym już wstępie przejdę do konkretów.

Ostatnio próbuję sobie trochę urozmaicać techniki wpływu, szczególnie względem kobiet. W tym celu rozmawiam i piszę a z racji tego, że jest to forum, podzielę się z wami tym, co ostatnio stosowałem.

Wiadomość na facebooku do znajomej (Bernadetta), którą widziałem ledwo dwa razy po 10 min. Wyszczególnię w niej wszystko co uważam za przekaz podprogowy. Oto ona:

Temat: Osobliwa propozycja

Cześć Berni, ostatnio z jakichś niewyjaśnionych przyczyn zacząłem o Tobie myśleć i naszła mnie ochota żeby się z Tobą spotkać. Wiesz jak to jest, gdy wpadnie Ci do głowy pewna myśl i za nic nie może spotkać się z wyjściem z Twojej głowy i im bardziej zaczynasz ją kwestionować tym bardziej rośnie i nabiera odpowiednich kształtów. Moich myśli nie da się racjonalnie wytłumaczyć, ale pozostaje pytanie: gdybym zaprosił Cię na kawę to wolałabyś spotkać się pojutrze ok 16:00 czy w któryś z dni wolnych np. niedzielę?
Pomyśl nego dnia ;)

I już wyjaśniam:
-ochota - mogłem napisać, że moglibyśmy się spotkać, natomiast ochota mimo, że brzmi niewinnie to przywołuje uczucie tego, jak ona ma na coś ochotę. Celowo użyte.
-wpadnie - coś może wpaść, ale też można wpaść, nieprawdaż? Wpaść = zawitać, przyjść, spotkać się - celowy zabieg.
-spotkać się - jak wyżej, kurczę, jak wyżej.
-wyjściem - wyjście jako exit czy może wyjście do kina? na kawę?
-kształtów. Moich - w sumie wieloznaczność, ale sprawia, że przywołuje obraz mojej osoby.
-Pomyśl nego dnia ;) - chyba klasyczny subliminal. Celowo popełniłem tutaj błąd. Jak myślisz, dlaczego?

I tu pytane do ekspertów: w jakim stopniu stosuję to dobrze?

Macie jakieś sugestie? Albo pytania?

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » sob wrz 12, 2009 3:30 pm

Czy piszac do niej tez wytluszczales te slowa?

Lord
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 5:14 pm

Postautor: Lord » sob wrz 12, 2009 9:40 pm

i jeszcze to wyjaśnienie pod spodem :)

Wszystko było subtelnie przemycone. Co o tym sądzisz?

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » wt wrz 15, 2009 12:22 am

Ja nie jestem guru ale pochwalam. Dobrze podkręciłes niektore elementy jak :
1. kształtów. Moich - sztandarowa technika
2. Pomyśl nego dnia ( chodz ja bym uzyl wielokropka w ramach pauzy pomysl... nego dnia)
3. i trzecia rzecz ktorej nie masz w wyjasnieniach, dałes jej iluzoryczny wybor wolisz w środe czy wolisz w... ( powinienes to sprecyzowac do konkretnej niedzieli żeby data nabrala dla niej wiekszego znaczenia , w koncu ma sie spotkac z tobą)
dumnie przekraczam granice areny

Lord
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 5:14 pm

Postautor: Lord » wt wrz 15, 2009 1:20 am

Odniosę się tylko do 3. bo reszta jest ok. Faktycznie powinienem napisać 'w któryś z wolnych dni w ten weekend'.

A właściwie w 2. specjalnie zrobiłem tak aby wyglądało na niecelowy błąd.

Niemniej jednak podziałało. Wysłałem ten pattern do 3 lasek i już z dwiema się widziałem. Jedna jest jeszcze za granicą.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: NLS i przekaz podprogowy - ćwiczenia

Postautor: tupak » czw paź 15, 2009 3:11 pm

[quote="Lord"
[b]I tu pytane do ekspertów:[/b] w jakim stopniu stosuję to dobrze?

Macie jakieś sugestie? Albo pytania?[/quote]

Mierz skuteczność efektami ;)
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Lord
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 5:14 pm

Postautor: Lord » czw paź 15, 2009 9:22 pm

No i efekty są. Skuteczność ok. 85%.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt paź 20, 2009 9:28 am

[quote="Lord"]No i efekty są. Skuteczność ok. 85%.[/quote]

Znaczy że co - że w 85% odpisuje?
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl



Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości