FEROMONY Produkt

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt gru 28, 2004 11:21 pm

IMO takie placebo w uwodzeniu. chyba, ze kolesie cos sciemniali... tak czy tak - nie ma co zastanawiac sie nad skutecznoscia feromonow, bo to rozwiazanie mozna sobie o kant dupy potluc. pozdro

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Re: FEROMONY Produkt

Postautor: Stalowy Szczur » śr gru 29, 2004 11:08 am

whooan pisze:Czy macie doświadczenia z Feromonami (nie mówię tu o technice tylko o substancji). Co możecie powiedzieć na ten temat? Marketing jest całkiem dobry ale gdyby to rzeczywiście było rewelacyjne to byłoby o tym głośno.

Sprawdź na sobie jak działają te dla kobiet. Efekt może być wsadem do
techniki.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » pn sty 10, 2005 2:53 am

Mój kolega kupił kilka lat temu i pryskaliśmy po sobie :D (tylko bez skojarzeń bracia) i oprócz tego, że pachniały jak wyleniała, stara tchórzo-fretka (i tu przepraszam Tupaka - ale jego Fret jest boski i cudnie pachnie) to oprócz reakcji samic, że jakos tak dziwnię pachnę i swojego lepszego samopoczucia po tym zabiegu żadnej innej reakcji nie odnotowałem.
Jeśli chcesz czegoś naprawdę ekstra to kotwica feromonowa działa i to rewelacyjnie-sam kilka razy widziałem u braci a teraz nauczyłem się i stosuję... a efekty... ahhh
Więc zamień myśl o zaczarowanej buteleczce na ... teraz już sam wiesz na co 8)
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » pn sty 10, 2005 3:25 pm

Moze ktos opisac tą technikę z FEROMONAMI.?
Native Linguistic Speaker


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości