FEROMONY Produkt

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

FEROMONY Produkt

Postautor: whooan » sob gru 25, 2004 2:21 pm

Czy macie doświadczenia z Feromonami (nie mówię tu o technice tylko o substancji). Co możecie powiedzieć na ten temat? Marketing jest całkiem dobry ale gdyby to rzeczywiście było rewelacyjne to byłoby o tym głośno.
Native Linguistic Speaker

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob gru 25, 2004 5:05 pm

No nieeee na zamkniętym forum profesjonalnych uwodzicieli wątek o feromonach!! :D :D :D ROTFL :!:

Toż to żałosny ,,produkt'' służący do naciągania napalonych nastolatków na relatywnie gruby wydatek.....

Powiedziałbym sprawdź co się stanie.....Ale szkoda mi Twoich pieniędzy, bo sam dostawałem kiedyś kieszonkowe i miałem 14 lat i także byłem przeświadczony że dobry marketing=dobry produkt..... :lol:

rotfl agine :D

wesołych.......
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » sob gru 25, 2004 8:12 pm

No odpowiedź zajebista. Panu już podziękujemy. Proszę o konkretną wypowiedź na konkretny temat, przy czym chciałbym usłyszeć opinię od kogoś kto używał feromonów (a nie wody toaletowej BRUTAL) czyli:androstenol, androstenon, androsteron.
Native Linguistic Speaker

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob gru 25, 2004 8:30 pm

na ostatnim nlsie gadalem z kims na ten temat, jednak nie pamietam z kim. w kazdym badz razie jesli chcesz miec jako tako dzialajace feromony, to musisz przetworzyc swoj wlasny pot. podobno gdzies w necie sa opisane sposoby. poza tym AFAIR feromony same w sobie nie uwodza, wiec IMO nie warto. pozdro, tao

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz gru 26, 2004 12:34 am

ja kupiłem sobie kiedyś w sex shopie feromony lure, za które zapłaciłem 100 zł :(

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » ndz gru 26, 2004 6:28 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:33 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » ndz gru 26, 2004 9:07 pm

Patrząc na skrzywioną emotikonę " :cry: " to pewnie strata kasy i słusznie bo w "lure" z tego co wiem jest całkowicie śladowa ilość feromonów tak więc nie ma prawa działać.
Native Linguistic Speaker

Gość

Postautor: Gość » pn gru 27, 2004 8:19 pm

Co do feromonów brak mi przekonania i stosowanie jest ich nie jest potrzebne. Jedynie co może dają feromony to wzrost własnej samooceny co może dzialać przyciągająco, ale to i tak dzialanie umysłu a nie feromonu. Pozdrawiam

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt gru 28, 2004 6:00 pm

xxx
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2004 12:18 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 2 razy.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt gru 28, 2004 6:02 pm

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2004 12:24 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt gru 28, 2004 6:11 pm

xxx
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2004 12:20 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt gru 28, 2004 6:23 pm

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2004 12:23 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt gru 28, 2004 6:26 pm

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2004 12:23 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 4 razy.

Gość

Postautor: Gość » wt gru 28, 2004 7:37 pm

pandemonium pozbądź się desperacji bo robisz z siebie na tym forum desperata

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt gru 28, 2004 7:42 pm

Kiedyś na Allegro sprzedawałem "feromony". Kupowałem w pobliskiej drogernii najtańsze wody toaletowe i rozlewałem je do małych "próbek". Stare dobre czasy :) Ale na rynek weszli inni, ukradli mi pomysł i z tego co widze robia to samo co ja kiedyś tylko, że po tańszej cenie. Czasami niezły miałem ubaw kiedy klienci pisali mi o swoich przygodach z panienkami :-) Choć wiedziałem, że to tylko najtańsza woda toaletowa to jednak miałem poczucie, że jednak jakoś im pomagam... Rzeczywistość to wykreowana i dogoniona fantazja :-) Zdaje się, że zostało mi jeszcze pare sztuk... kto chce? 29,90
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości