NIEWERBALISCI ! PRZYZYWAM WAS ;P

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

NIEWERBALISCI ! PRZYZYWAM WAS ;P

Postautor: wibruch » czw gru 09, 2004 7:39 pm

Witam !

nie wiem jak uwas ale u mnie wpływ niewerbalny na kobiety a zwłaszcza na BLONDYNKI jest z tego co zauważyłem prawie natychmiastowy :twisted: jestem w szoku , świetnie nawet reagowała śliczniutka pani od prawa karnego na mojej uczelni jak z nia rozmawiałem na osobności 2 razy :twisted:
Natomiast szokujące jest to że nie działa to tak zajebiście efektownie na Brunetki ? :evil: nie próbowałem na innych.... - jeszcze :P

Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami :)

Pozdro !

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt gru 10, 2004 9:02 am

A dlaczego na brunetki działasz inaczej??
A nie masz jakiejś blokady??
Nie sądzę żeby tkwił probelm w kolorze włosów kobiety... Może dotąd trafiłeś na łatwo-wkręcalne blondi i same trudno-wkręcalne blacky...

Ja osobiście nie zauważam różnicy w mym kierunkowym oddziaływaniu na kobiałki ze względu na kolor włosów...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » pt gru 10, 2004 10:37 am

hmm nie posiadam żadnej blokady , :?

Jednak znacznie lepsze efekty miałem u blondynek choć ostatnio jakaś brunetka wpadła mi w łapska i efekty były bardzo ciekawe .... :twisted:

Pozdro.

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?



carpe diem & memento mori



Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

;)

Postautor: damian » pt gru 17, 2004 11:03 pm

ja tez lubie blondi :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości