Piosenka pattern słodki dla rozgrzanej kotki …

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Piosenka pattern słodki dla rozgrzanej kotki &#8230;

Postautor: Aszyn » czw gru 09, 2004 7:33 pm

Kiedy leżysz w łóżku i słodko zasypiasz. Nagle… słyszysz cichy szept wyobraźni mówiącej ci leż spokojnie podczas gdy… dotknięcia me delikatnie muskają cię. I zdajesz sobie sprawę że nagle ręce me delikatnie pieszczą cię. Czy to nie zdumiewające że nieoczekiwanie taka rozkosz ogarnia cię. I rozumiesz że… twoje ciało ciekawości płynącej rozkoszy chce. I znajdujesz się w słodkim strumyku płynącej rozkoszy mej. I uświadamiasz sobie słowa me… płynące w ciało rozpalone twe. Odkryte dotykiem pewnych momentów słyszanych szeptów… moich dotyków pieszczenia cię. Już kotku przekonujesz się i wiesz czyja rozkosz wypełnia cię.

Dzisiaj to napisałem.
Nie zdarzyłem jeszcze tego sprawdzić….
Ale przetestuje.
Co o tym sądzicie :roll:


Pozdrawiam

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » pt lut 25, 2005 2:15 pm

heh, co o tym sądze.. fajne i gdybym był kobietą to pewnie spodobałoby mi się to... jak już sprawdzę jak to działa to Ci napiszę jaki był efekt :)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości