7 - 24 grudnia - Sezon na lesbijki

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

7 - 24 grudnia - Sezon na lesbijki

Postautor: tupak » pn gru 06, 2004 10:38 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:35 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » pn gru 06, 2004 11:12 pm

a gdzie bedzie sie odbywac to Hm... podrywanie ?? I rozumiem ze to dla absolwentów BB ?? :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

uod
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 08, 2004 2:32 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: uod » pn gru 06, 2004 11:15 pm

a czy jest jakas punktacja?

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn gru 06, 2004 11:34 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:35 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » wt gru 07, 2004 10:04 pm

Hm Witaj tupak !!! Wiem ze jesteś po BB czy masz juz doswiadczenie w podrywaniu les ?? albo w robieniu trójkatów ??


Pozdrawiam ;)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: :)

Postautor: tupak » wt gru 07, 2004 10:25 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:36 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn gru 13, 2004 5:28 pm

Witajcie!

Ja też robiłem podchody do trójkąta. Oto moje spostrzeżenia.

Mam laskę, która miałaby ochotę na seks 2K + M. Szukałem w necie lasek, które ogłaszały sie jako bi. Był odzew kilku. ALe po chwili zamarł kontakt. Poznałem dzięki temu jedną, z którą się spotkałem, żeby się poznać i zobaczyć czy się nadaje :-)) Jestem z nią w kontakcie, bo się okazało, że chce wstąpić w świat bi tylko z koleżanką, którą poznała niedawno. Niech więc wejdzie i popracuję dalej :-)

W tzw. międzyczasie miałem przyjemność z pewną młodą damą, która MARZY o większych konfiguracjach!

Z tych poszukiwań wniosek taki: poznawać laski jak zwykle, wyciągać z nich, na co miałyby ochotę jeśli chodzi o większe grono i konfigurować razem - co właśnie mam zamiar robić. Drobny szczegół - one od razu muszą wiedzieć, że spotykasz się z innymi laskami na seks też. Nie będzie zdziwienia :-))

Macie jakieś doświadczenia z większymi konfiguracjami w sensie ich organizowania?

Pozdrawiam serdecznie I.

Jakby ktoś miał dwie wolne koleżanki - to jestem do dyspozycji ;-))

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » pn gru 13, 2004 6:49 pm

Moje doswidczenie w tym temacie jest zerowe jelsi o trojkaty chodzi i tez odpowiadalem na ogloszenie z net ale co zrobic jak panna ma meza np i szuka tylko dziewczyny takich ogloszen jest najwiecej !!! ... :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn gru 13, 2004 10:15 pm

Ja to w ogóle mam wrażenie, że te ogłoszenia to ludzie traktują jako dobrą zabawę - w żadnym razie poważnie. Co ja już za cuda lingwistyczne wypisiwałem! Przeramowania giganty! Prowokowałem do wyobrażania sobie cudów na kiju! Cytaty waliłem! W emocje wywoływane szedłem! Nawet się zagalopowałem i w związki emocjocjonale z inną laską ... ;-) Po prostu kosmos! I odzew - dooopa!

Dlatego teraz poszedłem inną drogą. Z laskami, które lubią seks po prostu mam zamiar poeksperymentować. Bo zauważyłem, że te, które są otwarte na seks, są również otwarte na nowe doświadczenia! "Ciekaw jestem jak często myślisz o tym, jak by to było poczuć dotyk drugiej kobiety, podczas gdy jednocześnie ja pieszczę Twoje ciało?" I takie tam ;-)

Pozdrawiam! Będę na bieżąco informował o postępach ;-)

PS. moja oferta o kolezankach jest aktualna ;-) Lecz nawet nie myśl o tym, że mógłbyś mi dać namiary do jakiejś ognistej lasencji i że moglibyśmy zorganizować jakiś wieczorek swingerski pełem lubieżnego seksu, bo jeśli o tym choć raz pomyślałeś, to znaczy, że w głębi Ciebie od dawna siedzi ten pomysł i czeka na realizację...

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » pn gru 13, 2004 11:26 pm

i ja dodam ze rozmowy na chat to tez szajs ludzie tam sie wyglupiaja i to mi na początku jak bawiłem sie NLS i wiesz zaczalem na chat troche mnie zniecheciło a teraz juz wiem ze relane zycie to cos zupelnie innego !!! :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

!!

Postautor: damian » pn gru 13, 2004 11:27 pm

a Twoja oferta o kolezankach mnie rozwaliła centralne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pt sty 28, 2005 5:31 pm

No i wczoraj w końcu dopiąłem swego! :-) Była spontaniczna imprezka, gdzie układy były mocno zmienne, a ilość wahała się między 2 a 4! Tylko nie przewidziałem jednego, że panny tak sobie przypadną do gustu, że będę się musiał dobijać o swoje :-D

Jednak postawa to podstawa! :-)

Poza tym zdałem sobie sprawę z tego, że wyrobiłem sobie jakiś taki sposób selekcji, że laski są baaardzo otwarte na ocean możliwości i w ogóle im nie przeszkadza, że nie są tymi "jedynymi" :-) A - jak się wczoraj okazało - wręcz przeciwnie! Są żywo zainteresowane tymi "innymi" :-))

Tylko tak mi teraz przechodzi na myśl, że nie mam zamiaru być swatką dla lasek... :-) Chyba lekko będę je musiał jednak przywiązywać do siebie jakimś cwanym sposobikiem ;-))

Pozdrawiam :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości