Co skomentowałeś... ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Co skomentowałeś... ?

Postautor: wibruch » pt gru 03, 2004 3:12 pm

Witam !
właśnie przyszedł mi pomysł :) na ciekawy quiz oczywiście standardową nagrodą jest talno na Balon :lol: (koncpecja TUPAKA którą pozwoliłem sobie wtrącić :) )

UWAGA ! Pytanie :D

Co najdziwniejszego skomentowaliście u kobiety ? przykładowo: "Przepraszam, ale masz niezwykłą świerzość w kroku..." :twisted: lub też coś innego może nieco bardziej moralnego co wam przyszło do głowy :wink: . i nie zapomnijcie opisać reakcji kobitki.

Jeśli chodzi o mnie, to skomplementowałem aparat korekcyjny który miała kobieta na swoich ząbkach :twisted: nie pamiętam dokładnie co powiedziałem bo to bylo jakiś czas temu, jednak sens odniósł się że "dzięki niemu jej słowa wypadają niezwykle słodko" coś takiego :lol: Efekt był taki że laska pusciła buraka :) (takiego jak na polu rosną :lol: )
uśmiechneła się i podziękowała 8)

Czekam na wasze popisowe numery :)

Pozdrawiam całą Brać i wszystkich czytających to forum i nie zabierających głosu gdyż wydaje mi się że nie macie na tyle odwagi by to zrobić... :twisted:

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości