Wiersz...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Wiersz...

Postautor: Aszyn » czw gru 02, 2004 10:39 pm

Agnieszko.. jak by to było gdybym …. Musiał koniecznie ruszyć wyobraźnią twoją słodkich dotknięć. Moich nie oczekiwanych przelanych słów… Agnieszko czy kiedykolwiek we śnie nie wyobrażałaś sobie dotyku delikatnych drżących ciał… połączonych w rozkoszy uświadomionych drgań. Naszych wnikających spojrzeń w odbiciu dzikiego wiatru. Ja wiatr odkryłem w swojej duszy… który subtelnym dotykiem głaszcze… drżące ciało. Twoje myśli będą przez delikatny dotyk głaskane nagle. Moimi rękoma otwieram bramę do twojej wyobraźni uświadomionych pragnień bliskości i rozkoszy. Ze mną twoje myśli nabierają kolorów i radości skrzyżowanych spojrzeń. Naszych wspólnych myśli płynących nikt nie zatrzyma. Głębokość spojrzenia twojego będzie kierowana pragnieniem. Mnie budzą twoje myśli subtelnym spojrzeniem twoich oczu. Na mnie myśli działają jak…. Słodka rozkosz odbita w blasku głębokich pragnień twoich myśli. O mnie myśl twoja zanurza się w głębokich słowach wyobraźni…. Twojego dotyku …… We mnie jest odkrycie twoich myśli które głaszczą drżące ciało uświadomionych spojrzeń. Na mnie spoczywających myśli które błądzą w umyśle… Twoim. O mnie zawsze słowa są dla ciebie… dotykiem moich rąk. Agnieszko…. który dotyk wyobraźni… będzie nie chcianym spojrzeniem twoich oczu. Na mnie słowa oddane w twoje ręce……

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pt gru 03, 2004 12:52 am

Powiedz mi prosze stary o efektach, jakie przynosi używanie takich technik.To co napisałeś znamionuje niemały talent, lecz jak dotąd moja skuteczność zwiększa się wraz z uproszczeniem sugestywnego komunikatu, skracaniem formy, co skłania kobietę do współudziału.

Komunikat zawiły, nietypowy zwraca uwagę na formę - dla kobiety jest przejawem męskiej uczuciowośći, a także chęci usilnego zaimponowania.Wbrew pozorom mało w tym podstępu.

Wiersz jest dosadnym dowodem adoracji , może to wzbudzić poczucie przesadnego dowartościowania kobiety, uruchomić kulturowe programy, które każą stereotpowo umieścić Cię w kategori poety-amanta, mimo iż umieściłeś tam zgrabnie zabiegi lingwistyczne.Na ile to korzystne odpowie Ci ......Agnieszka :) .

A Ty prosze podziel sie spostrzeżeniami.
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Aszyn

Postautor: Aszyn » pt gru 03, 2004 8:23 pm

Witaj…

To był mój pierwszy dłuższy tego typu list wena . Na pewno trzeba będzie jeszcze coś tam wprowadzić zmienić ulepszyć.
Recytować to jakiejś lasce to jeszcze nie recytowałem. Nie miałem czasu tego się jeszcze nauczyć.
Wysłałem to trzem dziewczynom obcym na forum.
Efekt był taki…
Komentarze były takie od innych co to czytali…
Hmmmm..... ciekawi mnie skąd Ty wytrzasnąłeś taki tekst ? z głowy ? albo z jakiejś gazety ? całkiem całkiem ... pozytywny. Ale nie na taka laskę , no proszę ... o co w tym chodzi.
Na końcu podany imail…
do wpisu poniżej -a tak nam kiedyś brakowało fachowca od propagandy a tu jaka PEREŁKA!Mowa o latach 80.
To pewnie był jakiś chłop…
Napisz … numer tet… czekam.

Czesc,mam ochote sie z Toba kochac,jestem ze Szczecina. ( imail )

A to do tych dziewczyn co którym to osobiście wysłałem…
No wiesz jestem pod wrażeniem. Zrobiłam się cała czerwona…
Asmodeuszu dziękuję za taki długi wpis, niezły erotyk Hmmm…
Dodam że na kilkadziesiąt komentarzy do tych dziewczyn od różnych facetów ja dostałem podpis osobisty od tych dziewczyn i jeden imail. Żeby mnie przetestować… czy coś jeszcze napisze czy będę napierał na kontakt. Nie na pisałem na razie milcze..
Nie wiem czy napisze ?
Oprócz tego znalazła się jakaś jedna co mnie skrytykowała.
Była długa wymiana słów z nią… Cały czas się wywyższała żeby mnie ośmieszyć. Parę osób pojechało po niej ostro i przyznało mi racje.
Na dowidzenia dostała takie coś ode mnie…
Nuna......Twój moment pisania komentarzy na mój temat nie jest tym czego próbujesz odkryć. Myśląc głęboko zauważasz poczucie swojego końca wszystkich stwierdzonych kompleksów w twojej naiwności….. konta prośrednich pytań. Do mnie próbujesz mówić wszystko co się nauczyłaś przez całe życie. Ale stwierdzasz że nie chcesz tak naprawdę się pogubić w tym przerastającym cię końcem twojego myślenia. Ponieważ uświadamiasz sobie dotknięcie słów które wywołują twój koniec zakończonego rozwoju który uratował ci życie którego i tak nie zaczęłaś. Ale nie wyobrażaj sobie bo się zgubisz. Weź dziewczynko zapałki i idź je sprzedawać to może ktoś cię zauważy….. Mam nie złą zabawę z twoich słów... Ha Ha Ha.
Zgadzam się z tobą ….. za dużo słodzenia i dowartościowania.
I za bardzo bezpośrednio o seksie.
Siedziałem w domu w nocy to takie coś im wysłałem…
Żonę lub zakochaną dziewczynę to by to rozgrzało może raczej tak.
Ostatnio w klubie puściłem jednej dziewczynie taki komplement…
dotyk twoich ust wyzwala…. umysł śpiący głęboko w spojrzeniu ….. Odkrytych słów . Płynących z dotknięcia palców delikatnych na ustach twych.
Siedziały dwie koleżanki przy stoliku. Przeszedłem krok za stolik i nagle obróciłem się do nich i mówiąc to.
Tylko trochę inaczej … to znaczy najpierw . Przepraszam muszę koniecznie coś twojej koleżance powiedzieć.
A powiedziałem ten komplement tej co ją przeprosiłem.
Reakcja była taka że ta koleżanka do której nie mówiłem to zmierzyła mnie wzrokiem tak jakby zdziwienia/złości no i spadaj. A ta druga patrzyła się na mnie i nerwowo ścisnęła szklankę którą trzymała w reku. Nie było dalszej rozmowy chciałem tylko sprawdzić ich reakcję na takie zagranie :twisted:


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości