zeby nie myslala o seksie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

zeby nie myslala o seksie

Postautor: taopai » wt lis 30, 2004 3:40 am

kilka slow wyjasnienia. ostatnio wyslalem jednej pannie mejla z ciekawostkami seksualnymi ze swiata, o dziwo z czysto humorystycznym celem tej wiadomosci. w odpowiedzi (troche mnie zaskakujac) napisala mi ze sa ciekawsze rzeczy do przemyslen i zaproponowala spotkanie. no i jakos tak wyszla mi odpowiedz:

"czesc Xxx. dostalas ciekawostki jedynie o sprawach dotyczacych seksu, poniewaz tylko takie dostalem na mejla. bylo tam tez troche swinskich dowcipow o mocnym zabarwieniu seksualnym, ktore jako straznik moralnosci ocenzurowalem :) wiem, ze istnieje o wiele wiecej ciekawszych tematow, ale nie chcialem naklaniac cie do przemyslen o seksie. w piatek wyciagne od ciebie, w jaki sposob doszlas do wniosku, ze naklaniam cie do przemyslen o seksie. ze mna tak jest, ze moje poczucie humoru jest wyjatkowe. ja po prostu chcialem podeslac ci cos interesujacego i zabawnego, czym rowniez moze byc seks. w czwartek zadzwonie do ciebie, o zwyklej porze, to sie dokladniej umowimy.

buziaczki i nie mysl juz o seksie, michal :)

ps. ja tez nie wiem co to jest Guama. jesli nie zapomne, to sprawdze to na piatek i postawimy ta sprawe jasno :)

pps. o bogowie, juz 2:30, klade sie spac"

jak widac, nie polozylem sie spac, tylko zalogowalem sie na forum i pytam was, co moglem zrobic lepiej, jako ze tekst wyslalem, do panny, na ktorej mi zalezy i ktorej do tej pory nie przelecialem, a od marca to juz troche czasu uplynelo...

pozdrawiam, tao

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt lis 30, 2004 9:57 am

a, zapomnialem dodac, ze przerobilem z panna chyba juz caly material kursu juz jakis czas temu, od dluzszego czasu jestem c&f, wiem ze wyjela mnie z szufladki adoratora, sponsora chujumuju. nie wiem, gdzie mnie wlozyla, na razie wiem, ze nie tam, gdzie chce sie znalezc. panna wie troszke o nlp (jakas przyjaciolka rodziny w tym siedzi), swiadomie uzywa kilku technik (chociaz negacje, wieloznacznosci i pacing to kazda panna zna). co jeszcze moge dodac... tyle, ze koncza mi sie pomysly. testuje ostatnio w czasie jazdy na uczelnie zmodyfikowana kopulke i pierscien, a takze balonik - jak zadziala, to napisze o tym dokladniej. jak cos mi sie przypomni, to jeszcze dopisze. pozdro, tao

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt lis 30, 2004 10:19 am

dodam jeszcze, ze zwracam sie o pomoc, glownie do braci, ktorzy byli w podobnej sytuacji i wiedza, co czynic aby odniesc sukces.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt lis 30, 2004 2:59 pm

Piszesz że jesteś w stosunku do niej c&f, tymczasem z tego maila wychodzi że delikatnie zapytujesz czy mógłbyś byc odrobinę-quasi-funny&prawie-wcale-cocky.

Jesteś samcem i Ciekawe Jak Ona Zareaguje Jak Jej Jebniesz z Grubej Rury O Tym Co Cię Tak Na Prawdę Kręci...

Noż cholera Weź i Sprawdź!!!!

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt lis 30, 2004 4:24 pm

Hugo pisze:Piszesz że jesteś w stosunku do niej c&f, tymczasem z tego maila wychodzi że delikatnie zapytujesz czy mógłbyś byc odrobinę-quasi-funny&prawie-wcale-cocky.

calkiem mozliwe, ze masz racje. w mailu nie bylo zbyt duzo okazji na to, jesli sie myle, to wskaz mi te miejsca i powiedz jak ty bys to zrobil.

Hugo pisze:Jesteś samcem i Ciekawe Jak Ona Zareaguje Jak Jej Jebniesz z Grubej Rury O Tym Co Cię Tak Na Prawdę Kręci...

Noż cholera Weź i Sprawdź!!!!

jebnac z grubej rury moge pannie, na ktorej mi nie zalezy i jesli nie ja, to inna ruchne... natomiast na ta panne patrze przez pryzmat, ktory ukazuje wiecej niz to, co ma w staniku, zalezy mi na niej i mam blokade. pomimo tej blokady zrobilem naprawde duzo i wiem, ze moge zrobic wiecej. potrzebuje tylko jakiegos punktu zaczepienia, zeby oprzec na nim odpowiednia dzwignie.
zeby jeszcze bardziej rozjasnic sytuacje osobom sluzacym rada: spotykam sie z nia w miare regularnie, raz ona mnie gdzies zaprasza, a raz ja ja. na kino reaguje chyba dobrze, nie przeszkadza jej, kiedy w niektorych sytuacjach lapie ja za tylek, udo, czy jakies mocno erotyczne ruchy w tancu. to jest 'przesylka z francji' :) , jak nazwal ja Pawel-sensei - dla tych co nie byli na ostatnim nlsie chodzilo o to, ze pisalem Tupakowi esa, ze mnie nie bedzie na piwku, bo szykuje mi sie ruchanie, a przez pomylke wyslalem to do niej... :lol: teraz sie smieje, ale wtedy mialem niezlego stresa, dobrze, ze okazala sie wyrozumiala :) moze gdyby sie wtedy nie upila...

z powyzszego tekstu chyba wynika, ze na mnie leci, tylko dlaczego ja tego nie widze???

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » czw gru 02, 2004 3:19 pm

I wlasnie dlatego na swoj uzytek potraktuja jak kazda inna (jej tego nie pokazuj) to zmieni Twoj stan i rozjasni umysl oraz wyostrzy percepcje-dojrzysz, ze na Ciebie leci:-)

Taki pomylkowy sms lub mai lmoze byc niezlym trickiem:

"Sluchaj Franek, nie ide na piwo bo ...."
Jak po tym dalej zacheca Cie to siegnij dlaeji glebiej.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 17 gości