Zdjęcie...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Zdjęcie...

Postautor: chris » czw paź 28, 2004 12:55 pm

Witajcie, Bracia!
Ciekaw jestem, jakie macie doswiadczenia w sytuacji na gg, czy meilu, kiedy dziewczyna chce sie wymienic zdjeciami... Jak prosto stworzyc jej wyzwanie, zeby wyslala swoje, zanim wogle mi przyjdzie ochota, zeby wyslac moje... Jesli wogole... ;)

Jedno dziewczę w ostatnim sms-ie pisalo mi cos takiego:


JA:
Dobranoc...
Rozkosznie cudownych snów! Niech Twoja wyobraznia zabierze cie w taką wspanialą podróż w takie rejony twoich pragnien, ktorych istnienia do tej chwili nawet nie podejrzewalas...

ONA:
I tak sie stalo, Chris, dzięki Tobie, kolorowych snów...

JA: (jakis kolejny zbiór paternów...)

ONA DZIEŃ PÓŹNIEJ:
To niesamowite, ze za kazdym razem jak klade sie spac, mysle o Tobie, próbuje stworzyć Twój obraz, wizerunek...
Dzieki za meila, byl bardzo intrygujący...

ONA CHWILĘ PÓŹNIEJ:
a może wymienimy się zdjęciami ,,,, co Ty na to?

JA:
(...........i o to wlasnie chodzi, nie mam pomysłu.....)
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » sob paź 30, 2004 12:48 pm

Ja po prostu mówię: "Chcesz mi wysłać przez gg, czy na skrzynkę? Odeślę swoje na adres, z którego dostałem Twoje". Albo po prostu daję polecenie: "To przyślij mi swoje tu i tu". Jak robi opory, to mówię: "Nie wysyłam zdjecia pierwszy - taką mam zasadę". Jeśli będzie się burzyć i nie wyśle, to znaczy, że albo chciała Cię wyruchać, albo nie była wystarczająco podkręcona. Parę razy wysłałem pierwszy i dostałem odpowiedź: "Sorry, ale nie jesteś w moim typie".

Poza tym wydaje mi się, że nie chodzi o to, żeby laska dostała nasze zdjecie przecież, no nie? Wolę dlatego unikać wysyłania. Przecież to ja wybieram nie ona. :-) Wiec jeśli chce wysłać to niech wyśle. A nie to niech sp... I mogę się wymienić po otrzymaniu jej zdjęcia.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » ndz paź 31, 2004 9:00 pm

Chrisie,

Reasumując Twoje tendencje do ukierunkowywania rozmowy na płaszczyźnie czysto lingwistycznej przemawiam do Ciebie jak i innych potrzebnie lub niepotrzebnie wtajemniczonych: cholera mać!

O ile za absurd zwykło uważać się, ze wszelakie propozycje nieśmiałych kobiet: „Może chciałbyś abym zrobiła Ci laskę?” czy też inne bardziej wysublimowane zachęty przeciętnych nimfomanek ripostuje się lingwistycznie: „Może nie dzisiaj” o tyle szczytem jest niemoc zupełna.

Moje doświadczenia wykluczają obecnie wszelkie relacje z niewiastami, których wymiary są mi obce więc rad i Tobie jestem zmianę pola manewrowego.

Gorący Seedman...

P.S. Chyba zima idzie... wzosl ostatnio wspolczynnik drapnia w gardle...:)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości