Synchronized ( Hemi - Sync )

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Synchronized ( Hemi - Sync )

Postautor: Aszyn » wt paź 26, 2004 6:52 pm

Chciałem poruszyć taką rzecz !
Mam Oryginalne dźwięki sprowadzone z USA z instytutu Roberta Monroe. Badań nad ludzkim umysłem. Są to dźwięki do pełnej synchronizacji półkul mózgowych ( synchronized ). Można w dość krótkim czasie nauczyć się wchodzenia w odmienne stany świadomości i całkowity relaks ciała i umysłu. Na własne żądanie. A co za tym idzie programowanie własnego umysłu całkowicie i maksymalnie na każdy temat ! Te dźwięki są bardzo specyficzne. Ponieważ są to odpowiednie częstotliwości i tak zwany różowy szum. Do prawego ucha wprowadzany jest dźwięk – nazwijmy go – A. Do lewego ucha wprowadzany jest dźwięk – nazwijmy go – B. Plus ten różowy szum.
W tym momencie jak mózg odbiera takie sygnały to pomiędzy półkulami mózgowymi zaczyna się wytwarzać impuls elektryczny który zaczyna stopniowo synchronizować półkule mózgowe i zaczyna się proces zmiany świadomości. A co za tym idzie odczuwalne zmiany własnego ciała i umysłu. Czasami morze być to dość dziwne i nie przyjemne. Zmiana zaczyna się od fal Beta , Alfa , Theta , Delta ! I szczyt możliwości fale GAMMA ! Te ostatnie rejestrowane są w krytycznych stanach ( Śpiączka , stan bliski śmierci . stan świadomości fokus 28 lub 29 )
Podczas fal Theta i Delta – umysł wchłania sugestie jak nie nasycona gąbka. A już szkoda gadać co się dzieje na poziomie GAMMA ! Po prostu miazga !
Podczas cyklu Theta morze nastąpić oddzielenie umysłu od ciała. Co występuje podczas bardzo głębokich medytacjach ! A przy Delta proces ten jest automatyczny.
Tych dźwięków słucha się , działają najlepiej i najszybciej podczas odsłuchu przez słuchawki stereo.

PO CO TO NAPISAŁEM .
Bardzo korzystnie można te dźwięki wykorzystać do bardzo szybkiego programowania swojego umysłu ,
zmiany własnych przekonań , kotwiczenia w swoim umyśle.
Mogę te dźwięki udostępnić jak ktoś będzie zainteresowany !

Dobrze by było gdyby któryś z MASTER TRENER
rzucił na to okiem :?:
Co o tym sądzi :idea:

Pozdrawiam Aszyn.
[/b]
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2004 2:51 pm przez Aszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » wt paź 26, 2004 7:59 pm

Aszyn jedno pytanko : testowałeś już na sobie te dźwięki (bez jaj i całkiem serio pytam ) ?

A jeżeli tak to jakie zauważyłeś zmiany w sobie ?

PZDRW
Bez komentarza :D :D

Aszyn

? ? ?

Postautor: Aszyn » wt paź 26, 2004 11:31 pm

faza69 pisze:Aszyn jedno pytanko : testowałeś już na sobie te dźwięki (bez jaj i całkiem serio pytam ) ?

A jeżeli tak to jakie zauważyłeś zmiany w sobie ?

PZDRW


Są to dwie płyty.
Są one z typu Metamusic !
PŁYTA JEDEN to Midsummer Night !
PŁYTA DWA to Tribal Journeys !
Ta druga to są specyficzne częstotliwości połączone z pomrukami które wywołują w ciele wysokie poziomy energetyczne i w umyśle także ! Można złapać kontakt z nadświadomością po dojściu do wprawy. Ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolony ! A szczególnie z tej drugiej .
Udało mi się nie raz oddzielić umysł od ciała .
Bardzo ważna rzecz !
Nie wystarczy raz czy dwa razy ich przesłuchać . Trzeba z nimi pracować w miarę systematycznie .
A efekty będą dość szybko i konkretne !
Ja już trochę powątpiewałem a w pewnym momencie gdy najmniej się spodziewałem to dostałem spontanicznej projekcji świadomości ( oddzielenie umysłu od ciała / świadomości. I byłem tego świadomy.
Po pewnym okresie praktyk z tymi płytkami umysł tak się nastawia programuje że wystarczy przypomnieć sobie dźwięki a wchodzi się w odmienny stan świadomości na własne żądanie plus jakiś znak który został wcześniej zaprogramowany w umyśle np. skrzyżowanie dwóch palców albo odliczenie w myślach od jednego do zera. Np. stan alfa skrzyżowanie dwóch palców. Stan Theta od jednego do zera . I tak dalej. Każdy stan fal mózgowych musi być skojarzony z innym znakiem fizycznym. Żeby umysł wiedział na jaki poziom ma wejść. Kolejność jest ważna. Nie można z Beta skoczyć do Theta. Za koleją Beta, Alfa, Theta i tak dalej.
Przy tej drugiej płytce gdzieś tak po trzech tygodniach do miesiąca spokojnie można wejść na poziom Theta , Deta .
Warto spróbować !
Jedna rzecz nie można ich przerabiać na Mp3.
Ponieważ są tam specyficzne systemy dźwiękowe które nie mogą być kompresowane bo stracą parametry !
Te dźwięki to jest praca najlepszych znawców z dziedziny badań nad ludzkim umysłem i mózgiem ! prawie 50 lat badań fachowców !
Muszą być w WAW.
Pozdrawiam.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw paź 28, 2004 5:12 pm

cos takiego jest i dziala. przetestowalem 3 pierwsze cwiczenia z zestawu 'discovery'.
jest tez program 'brainwave generator' http://www.bwgen.com/ - tam na stronce jest mnostwo presetow, do roznych zastosowan. uzywam tego dosyc rzadko (preset deepmindIIIe - polecany i chyba stworzony przez josepha plazo).
IMO bardziej na mnie podziala indukcja hipnotyczna z ktoregos wideo rossa j. niz hs lub bwgen...

Aszyn

Postautor: Aszyn » czw paź 28, 2004 7:15 pm

taopai pisze:cos takiego jest i dziala. przetestowalem 3 pierwsze cwiczenia z zestawu 'discovery'.
jest tez program 'brainwave generator' http://www.bwgen.com/ - tam na stronce jest mnostwo presetow, do roznych zastosowan. uzywam tego dosyc rzadko (preset deepmindIIIe - polecany i chyba stworzony przez josepha plazo).
IMO bardziej na mnie podziala indukcja hipnotyczna z ktoregos wideo rossa j. niz hs lub bwgen...


Yes of course !
Ja także mam ‘ Discovery ‘ ( Odkrycie ).
Ale to jest inna bajka. Ten album jest do czegoś całkiem innego !
( OOBE ) – out of body experiences – Doznania poza ciałem.
Prowadzenie werbalne Roberta Monroe.
To co ja napisałem to całkiem coś innego !
To są same specyficzne dźwięki Hemi - Sync do całkowitego zniżania fal mózgu.
Po to żeby ustawić tak umysł żeby nim kierować według swoich potrzeb i stosowania wszelakich narzędzi mentalnych łącznie z sugestiami. W świecie całkowicie nie materialnym .

Życie jest śmiercią jest życiem 8O

Pozdrawiam.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw paź 28, 2004 11:02 pm

no wiesz... ja tego uzywalem, zeby wprowadzic sie w stan relaksu, bo poprawia mi to wyobraznie. jednak trudno robi sie cwiczenia nlp, pod presja ze robert zacznie za chwile gadac :) napisz mi jesli mozesz wszystkie nazwy zestawow, ktore nadaja sie do cwiczen nlp. z gory dzieki, pozdro

Gość

Postautor: Gość » pt paź 29, 2004 9:52 pm

ASZYNIE widze poprawie na uwodzenia szynie ;)

Aszyn

es morte..........

Postautor: Aszyn » pt paź 29, 2004 11:40 pm

chlopczyk pisze:ASZYNIE widze poprawie na uwodzenia szynie ;)


"Czego się lękam i nie wiem to kocham……nie wiem, to kocham lękam; czego się lękam, to kocham zniszczyć;


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości