Spojrzenie Bonda

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Spojrzenie Bonda

Postautor: Total » wt paź 26, 2004 10:54 am

Ostatnio chodząc po klubach w których tańczą fajne panienki na parkiecie, zauważyłem ciekawą rzecz.
Dziewczyny które maja wyczucie rytmu bardzo łatwo wchodzą paterny - Szczególnie te uśmiechnięte.
Ostatnio wypracowałem strategie pochodzenia do nich w tańcu, mówiłem ze dobrze tańczą i pytałem się czy gdzieś trenują następnie prosiłem je do tańca* (*jedyne co mi po starych czasach zostało i do dziś działa w klubach ;-))

I po którejś juz panience trafiłem na dziewczynę która mnie najpierw zmierzyła zanim cokolwiek powiedziała.
Nie wiem czy potraficie sobie jeszcze przypomnieć to uczucie gdy laska patrzy na ciebie wzrokiem mówiącym za siebie:
Stary marnujesz swój czas.

Wtedy do mnie dotarło ze ten typ kobiet tak juz ma i one wtedy czekają na reakcje mężczyzn. To jest u nich naturalna reakcja którą wykonują najczęściej intuicyjnie. Tak jakby matka natura w ten sposób chciała ją uchronić przed cala masa otaczających PSF-ów, tak aby do jej majtek... miały dostęp wyłącznie jednostki do tego przeznaczone ;-)

I wtedy wykorzystałem coś co nazwałem " Spojrzeniem Bonda"

-Tak jakbyś wyszukiwał się w jej oczach odpowiedzi na pytanie:
Czy ty potrafisz w jakikolwiek sposób mnie sobą zainteresować?

-Tak jakbyś patrzył na nią jak na totalnie napalona nimfomankę która tylko marzy żeby jak najszybciej zabrać się za ciebie...

Pamiętam ze to nieźle wybiło ja ze zwykłego toru jakim zwykło jej spoglądać na proszących facetów, do tego stopnia ze to ona sama poprosiła mnie żebym porozmawiał z nią gdzieś w spokoju, ale cały czas wyglądała jak "dziewczyna Bond" częstując mnie tekstami o sobie ze jest zla wredna i niedobra...
A na koniec powiedziała mi ze mam takie spojrzenie jakbym czytał w jej myślach itp.

Powodzenia i pozdrawiam
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr paź 27, 2004 1:02 am

Superatrakcyjne laski z reguły dzialaja na autopilocie- mają jedną lub dwie standardowe odpowiedzi, którymi "gaszą" podrywajacych je facetów (zazwyczaj jedna lub dwie wystarczają, by podrywacz zmył się jak niepyszny). Tak więc wystarczy zakłócic jej autopilota (pamiętacie co pokazalismy na ostatnim NLS?), aby zupełnie nie wiedziala co zrobić. A wtedy kto przejmuje kontrolę? ;)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr paź 27, 2004 1:45 pm

Lech Dębski pisze:Superatrakcyjne laski z reguły dzialaja na autopilocie- mają jedną lub dwie standardowe odpowiedzi, którymi "gaszą" podrywajacych je facetów (zazwyczaj jedna lub dwie wystarczają, by podrywacz zmył się jak niepyszny). Tak więc wystarczy zakłócic jej autopilota (pamiętacie co pokazalismy na ostatnim NLS?), aby zupełnie nie wiedziala co zrobić. A wtedy kto przejmuje kontrolę? ;)

Pozdrawiam, Lechu


Lechu, nie pamietamy. Przypomnij nam.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości