Miiiaaaauuuuu

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Miiiaaaauuuuu

Postautor: Yonasch » wt paź 12, 2004 2:28 pm

Witam,
minęła już chwila czasu, a na forum nie znalazłem impresji nt hitu październikowej edycji NLS czyli zakładania kopułki na... uwaga .... wtajemniczeni już wiedzą o co chodzi ... na domowego zwierzaka czyli K O T a...

ale może to niewdzięczny temat...

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Postautor: Taerg » wt paź 12, 2004 2:42 pm

No wiesz,ludzie mają różne zainteresowania i nie do nas należy ocena moralna;-).Pozdrawiam autora pomysłu, bo do łez prawie rozbawił tym wszystkich.Ujawnisz w końcu swoją ksywkę?Po kursie byłeś tak naładowany,że miałem wrażenie,że do domu z kilkudniowym opóźnieniem trafisz przez te kobietki:-).O autorze kopuły na kota mówię oczywiście.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Miiiaaaauuuuu

Postautor: tupak » wt paź 12, 2004 3:53 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:27 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » wt paź 12, 2004 4:28 pm

Yonasch daj spokój kot też człowiek i żyć musi :-) a ty mu jeszcze kopułkę na łeb chcesz zakładać...
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Postautor: Taerg » wt paź 12, 2004 4:45 pm

Eee...tam..Tupak.Ty tam zaraz o zoofilii,a z tego co ja wiem,to w tym przypadku o inne rzeczy chodziło.Wyobraź sobie:Rozwścieczony tygrys na ciebie chce się rzucić,a ty go kopułką traktujesz:-) i łasić się zaczyna;-).Oczywiście odradziłbym stosowanie pierścienia;-)).

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr paź 13, 2004 7:41 am

A propos kotwiczenia u kota (za Joe Monsterem):

"Mój znajomy ma w rodzinie kleryka. Owy kleryk, razem ze swoimi pobratymcami z seminarium zostali wysłani pewnego czasu na jakąś tam parafię celem odbycia bliżej mi nieznanych praktyk duszpasterskich.
Cały problem polegał na tym, ze w parafii wiadomo, siedzi proboszcz. A ten konkretny proboszcz miał kota na punkcie swojego kota, o którym to
zwierzęciu chodziły już legendy, traktujące o tym, ze kot ma przywileje na
plebanii większe niż świeta krowa w Indiach. [ Włażenie na gości, gryzienie, drapanie, i tym podobne, o wyjadaniu gościom z talerzy nie wspominając. ] Oczywiście o żadnej reprymendzie dla kota ze strony proboszcza, a tym bardziej pokrzywdzonych mowy być nie mogło.
No i jako drapanie i gryzienie klerycy dzielnie znosili, to po kilku dniach
pchania się kota do ich talerzy, kolesie nie zdzierżyli. Wyczekali na dzień,
kiedy to proboszcz udał się "w teren" zostawiając ich i kota samych na
plebani.
Wszyscy klerycy [ a bylo ich z 10 ] zamkneli sie z kotem w jadalni, i przez
kilka [ !!! ] godzin praktykowali jedną, monotonną scenę:
Wszyscy naraz zegnali się ze słowami "W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świetego", a jeden z nich na "Amen":
Trzask kotu w mordę!

Oczywiście skutek tego był bardzo przewidywalny. Kiedy powróciwszy z terenu, przed wieczorną wieczerzą proboszcz zmawial podlitwe. Na scene znaku krzyża kot zareagował skrajnie agresywnie, rzucając się z pazurami na wlaściciela-proboszcza."


Pozdrawiam

Hugo 8)
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Yonasch » śr paź 13, 2004 3:09 pm

No dobrze, nie będę się już pastwił, po prostu zdziwił mnie brak reakcji na takie ciekawe wydarzenie ;)

życzę mu jak najlepiej nie tylko z kotami :)

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » sob paź 16, 2004 8:46 pm

Prosba.
O co chodzi z tym kotem.
Nowa technika czy co? Zorientowane osoby proszę o odpowiedź.
Native Linguistic Speaker

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » ndz paź 17, 2004 6:55 am

Wiesz, technika nie nowa, tylko obiekt...
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
Siurnięty Krulik :)
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 16, 2004 3:09 am
Lokalizacja: krakufff :D
Kontaktowanie:

Postautor: Siurnięty Krulik :) » pt paź 29, 2004 2:03 pm

a właśnie gdzie jest ów bohater? :>
bo w momecie kiedy Andrzej musiał zamykać balkon przed watachą przyciąganych kotów :D to było coś….. hehe

…a to było tak: nowy Adept zapragnął stosować techniki niewerbalne jak kopułę na….
…. No właśnie nie wybrał jakiejś atrakcyjnej kobiety… nie wybrał w ogóle jakiejkolwiek kobiety…. Nie wybrał w ogóle żadnego homo sapiens…..
…….wybrał… no właśnie KOTA!!!… i z kopulował kota!! a dokładniej kotkę :D hehe :)
A imformacjia zwrotna…. „kotka bardzo go polubiła…” ;)
A…. to bardzo dobrze bo to oznacza ze jak będzie stosował te techniki z równym lub lepszym powodzeniem teraz na laskach to będzie skuteczny i wszystkie „kotki” jego :) ;)
tajemniczy kopulaczu kotuf odezwij się do nas ;)
„niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego???
Ja marze o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie dlaczego nie?” :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości