wymiekam

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

wymiekam

Postautor: taopai » czw paź 07, 2004 6:34 pm

jest sobie taka panna, ktorej jeszcze nie domknalem. przerobilem z nia chyba wszystko, a jedyny efekt jaki mam, to tylko tyle, ze mnie zaprasza na spotkania, placi za siebie i dobrze sie ze mna bawi.
jest zajebiscie inteligentna i zauwazylem (to chyba po niedawnym poscie, ze panny modeluja), ze wylapuje niektore rzeczy, mowi mi o tym, a po jakims czasie sama to robi, choc troche nieudolnie...

mial ktos z was cos takiego? jak sobie z czyms takim radzicie? czy black belt, to dla mnie jedyne rozwiazanie?

aha. za nic nie moge wywolac u niej stanow podniecenia, albo po prostu nie widze efektow... od czasu do czasu moge ja zlapac za tylek, czy co tam, natomiast zadnego lizanka, bejota, czy po prostu domkniecia.

pomocy.

pozdro, tao

ps. senseiowie, dajcie jakies dokladniejsze info o grudniowym bb

Gość

Postautor: Gość » czw paź 07, 2004 7:08 pm

Starałem się wywołać u panienki stan podniecenia tylko miałem nastawienie ciekawe czy mi się uda??? sprubuje BŁĄD. Mając nastawienie że napewno mi się uda i wiem ze teraz poczujesz się strasznie podniecona sprawiło ze to co mówiłem wywoływało u niej własnie ten stan. Tutaj chodzi o własne nastawienie i własny stan emocjonalny. Podejć do niej i zacznij to mówić z nastawieniem ciekawe jak bardzo się podniecisz. 90% sukcesu to postawa. Bo pewnie zdarzyło ci sie słuchac jak ktoś mówi o tym że coś jest ciekawe a na twarzy ma znudzenie. Uwierzysz mu pewnie nie. Myśle że na tym polega to ze nie wywołujesz u niej stanu podniecenia. Najlepiej wejdź sam w ten stan i opisz go wtedy i napisz jakie były efekty. Pozdrawiam

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw paź 07, 2004 10:11 pm

i tu rodzi sie kolejny problem, bo nie potrafie wejsc na zadanie w dany stan, wiec niewerbalne prowadzenie odpada :/
chyba, ze macie jakies cwiczenia na to. byc moze da sie to wycwiczyc, bo np. moja wizualna wyobraznia poprawila sie troche, od kiedy zaczalem pracowac z cwiczeniami nls/nlp. ale nadal mam taka jakby blokade, ze kiedy sobie cos "kaze" to wlacza mi sie taki wyobrazniowy "bitch shield" :/ i wszystkie pozadane obrazy uciekaja... dopiero jak jestem mocno zrelaksowany, naprawde mocno, to latwiej mi sie kontrolowac.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw paź 07, 2004 11:01 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:30 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Gość

Postautor: Gość » sob paź 09, 2004 4:14 pm

Uważam iż wizualizacje powinny siegać głębiej więcej submodealności, wtedy gwarantuję sukcesy. Ostatnio postanowiłem po tym jak panienka się do mnie nie odzywała za to ze napiłem się i troche narozrabiałem że :twisted: przez 3 dni będe wizualizował sobie jak uwodze laski i widze jak one do mnie ciągnął a potem jak dzwonie do niej i odnosze sukces. Co to mi dało to ze panienka napisała "przepraszam że tak sie zachowałam i sie wkurwiłam na ciebie kocham cię" po moim telefonie. Jak sie zastanawiacie jak to mozliwe to wam nie odpowiem bo sam nie wiem ale jest możliwe i prawdziwe pozdrawiam. Taopai zrób to samo bo to przydaje sie nie tylko w uwodzeniu ale i w odnoszeniu sukcesów w innych dziedzinach ;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości